Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Kasutajate pikendused
Vasta
wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 01 Veebr 2015, 20:29

nii eks teen siis ka oma autost teema! :D
auto sai siis soetatud 2014a detsember

plaanis oli lihtsalt talvenautida ja maha müüa aga nüüd jätan ta pikemaksajaks omale

paar pilti kah

Pilt
Pilt
Pilt


autoga siis plaanid siuksed et salongikorrastada ja teha ka mõlgi ja rooste eemaldusi
salongis need punased jupidväljavisata ja need imelikud pedaalikatted mis libedad nagu ma ei tea mis asjad :D

mootoripoolest sai pandud uuedküünlad õli filtrid

sees siis mingisugused recaroistmed
Pilt
autol ka sportvedrustus mis paigaltatud eelmise omanikupoolt Taga koni amordid ees KYB-id auto suhteliselt jäik aga mulle meeldib

plaanis olipaigaldad ka turbo mis seisab garaazis kapi peal pärit mingilt saab 9-5 pealt

siim25
aktivist
Postitusi: 375
Liitunud: 06 Jaan 2014, 05:47
Asukoht: saaremaa

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas siim25 » 01 Veebr 2015, 23:53

sul ka raid rool peal :D mul täpselt sama aga algselt oli nahas see-oli räbal kakkusin maha :) aga muidu kena masin edu sellega.

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas rekkamees » 02 Veebr 2015, 00:51

Kas kapott on niisama välisilme pärast kõrgemaks aetud või on seal midagi piisavalt suurt all ka?
esivedu tähendab tõmbamist

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 02 Veebr 2015, 10:05

Kapotiall pole midagi see kapot pärit minutada fiberwolfi sierralt aga plaanis turbotada!

http://www.fibrewolf.ee/project.php?id=Ford_Sierra

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 07 Veebr 2015, 22:08

eile sai siis mc donaldis söömas käidud ja kodupoole sõites peatas mind patrull,tegid nad siis autole paar tiirupeale ja avastasid et mul üks rattapolt imelikul kombel puudu ja siis loeng roolikohta pollari sönades (paranka) et ei tohi olla sportrooli jne et peab olemas argis registreeritud plaa plaa plaa

pm pidin keilepoole sõitu jätkama 50km/h

on kellegil ennem siukest jama olnud :D ?

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas Tarmo » 07 Veebr 2015, 23:46

kui pole fordi originaal (näiteks pisike rs) siis jah peab sul pmst olema mingi märge sest muidu tapad kõik ära

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 07 Veebr 2015, 23:51

Tarmo kirjutas:kui pole fordi originaal (näiteks pisike rs) siis jah peab sul pmst olema mingi märge sest muidu tapad kõik ära
jama värk siis äkki kellegilpakkuda mulle mingit sierra rooli??

pakun vahetuseks oma raid plus väike komp!

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas Tarmo » 08 Veebr 2015, 01:26

alternatiiv on raidilt küsida tüv tunnistuse paber

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas rekkamees » 08 Veebr 2015, 02:38

Pakun üks ühele vahetust Sierra T-kujulise rooliga, millel rooliratta pehme osa südamiku küljest lahti tulnud. Ehk siis pealtnäha kõik ok, aga roolirattast kinni võttes saab pehmet osa natuke edasi-tagasi keerutada. Mõtlesin süstlaga super attacki sinna vahele süstida, aga pole mõtet siiamaani viitsinud teoks teha. Rool näeb välja samasugune, nagu alloleval netist leitud pildil.
Pilt
esivedu tähendab tõmbamist

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 08 Veebr 2015, 21:36

rekkamees kirjutas:Pakun üks ühele vahetust Sierra T-kujulise rooliga, millel rooliratta pehme osa südamiku küljest lahti tulnud. Ehk siis pealtnäha kõik ok, aga roolirattast kinni võttes saab pehmet osa natuke edasi-tagasi keerutada. Mõtlesin süstlaga super attacki sinna vahele süstida, aga pole mõtet siiamaani viitsinud teoks teha. Rool näeb välja samasugune, nagu alloleval netist leitud pildil.
Pilt

tahaks juba siis midagi korralikku ja sportlikkuma ja väikest :mrgreen:

kalle211
kasutaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Dets 2013, 01:10

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas kalle211 » 08 Veebr 2015, 23:56

wskjack kirjutas:eile sai siis mc donaldis söömas käidud ja kodupoole sõites peatas mind patrull,tegid nad siis autole paar tiirupeale ja avastasid et mul üks rattapolt imelikul kombel puudu ja siis loeng roolikohta pollari sönades (paranka) et ei tohi olla sportrooli jne et peab olemas argis registreeritud plaa plaa plaa

pm pidin keilepoole sõitu jätkama 50km/h

on kellegil ennem siukest jama olnud :D ?
Siis sul ju joppas rämedalt.Kui seaduses näpuga rida ajada siis enam ei meetritki edasi ja puksiir järgi mis puuduva rattapoldiga sõiduki ära koristab.Teine võimalus mis sulle oleks antud oleks olnud see et sa oleksid sinna kohe sobiva poldi asemele sebinud, selle koha peal paigaldanud ja oleksid jätkanud sõitu.

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 09 Veebr 2015, 00:19

kalle211 kirjutas:
wskjack kirjutas:eile sai siis mc donaldis söömas käidud ja kodupoole sõites peatas mind patrull,tegid nad siis autole paar tiirupeale ja avastasid et mul üks rattapolt imelikul kombel puudu ja siis loeng roolikohta pollari sönades (paranka) et ei tohi olla sportrooli jne et peab olemas argis registreeritud plaa plaa plaa

pm pidin keilepoole sõitu jätkama 50km/h

on kellegil ennem siukest jama olnud :D ?
Siis sul ju joppas rämedalt.Kui seaduses näpuga rida ajada siis enam ei meetritki edasi ja puksiir järgi mis puuduva rattapoldiga sõiduki ära koristab.Teine võimalus mis sulle oleks antud oleks olnud see et sa oleksid sinna kohe sobiva poldi asemele sebinud, selle koha peal paigaldanud ja oleksid jätkanud sõitu.
arvestased sellega et sierral on tikkpoldid :lol: mis ma siis tegama oleks pidanud :idea: :?:

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas rekkamees » 09 Veebr 2015, 01:43

wskjack kirjutas:/.../
arvestased sellega et sierral on tikkpoldid :lol: mis ma siis tegama oleks pidanud :idea: :?:
Ilukilbi paigaldama. :twisted:

Ei tea, on see anekdoot või tõsilugu, aga politsei olevat kunagi mustlase peatanud ja küsinud, et miks tal auto rattad kahe poldiga kinni on? Mustlane torkas näpu suhu, mõtles hetke ja teatas, et ühega on ebakindel.
esivedu tähendab tõmbamist

wskjack
kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 07 Dets 2014, 21:45

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas wskjack » 09 Veebr 2015, 11:07

rekkamees kirjutas:
wskjack kirjutas:/.../
arvestased sellega et sierral on tikkpoldid :lol: mis ma siis tegama oleks pidanud :idea: :?:
Ilukilbi paigaldama. :twisted:

Ei tea, on see anekdoot või tõsilugu, aga politsei olevat kunagi mustlase peatanud ja küsinud, et miks tal auto rattad kahe poldiga kinni on? Mustlane torkas näpu suhu, mõtles hetke ja teatas, et ühega on ebakindel.
mul valuveljed!

kalle211
kasutaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Dets 2013, 01:10

Re: Ford Sierra -dohc- 88kw MUKI

Postitus Postitas kalle211 » 09 Veebr 2015, 23:08

ma usun et sa said aru küll mida ma mõtlesin. Mõnel autol on poldid ja mõnel on mutrid mis rattaid kinni hoiavad. Aga seadus ei näe kas su sierral on poldid või mutrid , kui on puudu siis ei sõida sa kuskile.

Vasta