Ford Sierra RS GHIA 2.0 16v (Valmimas)

Kasutajate pikendused
Vasta
Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tarmo » 03 Veebr 2017, 20:51

see oli ammu kui teemat uurisin, kuid mingeid cvh juppe sai panna küll

Kasutaja avatar
Tamm85
Klubi liige
Postitusi: 838
Liitunud: 28 Sept 2008, 00:30
Asukoht: Tartu/Otepää

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tamm85 » 03 Veebr 2017, 21:25

1,8 cvh käpad on need mis Zetec külge sobivad ja samuti ka 1,8cvh hooratas
Sierra 1.8 OHC 87
Sierra 1.8cvh->2.0 dohc 92
Sierra DOHC 91
Sierra DOHC 93

MrBungle
aktivist
Postitusi: 229
Liitunud: 02 Mai 2006, 22:29

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas MrBungle » 04 Veebr 2017, 00:26

Kui on tehase käpad, siis ei tohiks probleeme tulla. Omavalmistatud asjade peale kipuvad vaeste ametnike aanused krampi kiskuma. Igaks juhuks pole muidugi mõtet enne rääkida kui küsitakse.

JaakVL
turist
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Sept 2016, 21:17

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas JaakVL » 04 Veebr 2017, 19:07

Käpad tuleks tehase omad võtta. Omatehtuga üsna kindlalt läbi ei saa. Läbi ümberehituse läheb mootorivahetus, isegi siis kui peale läheks Pinto.

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tuninparts » 04 Veebr 2017, 21:48

Tamm85 kirjutas:1,8 cvh käpad on need mis Zetec külge sobivad ja samuti ka 1,8cvh hooratas

Mitte ainult... vann sobib ka Zetecile ja ma panin oma Zetecile 1,6 CVH hooratta ja sobis.
Samamoodi sobib ka Dohc hooratas Zetecile aga OHC pinto oma ei sobi sest poldid on kitsamad.
Kellegil 1,8 CVH motot pole mulle varuosadeks anda ?
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Jaanus » 05 Veebr 2017, 00:52

Tuninparts kirjutas:Nonii loodan et saan abi.
Töökoda kus mu sierra on vajab plekke sierralt jne et asemele keevitada ja muud jutud.
Kas kellegil on olemas tühja sierra kere ükskõik mis seisus.
Mida nad sellest nii ribadeks lõikasid siis, et nüüd vaja tükke taga otsima hakata mujalt?
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Six-Fo » 05 Veebr 2017, 12:26

Ma ei saa nüüd ka aru, miks äralõigatud jupid siis ei sobi kui on vaja tühja kere ükskõik mis seisus :) See ükskõik mis seisus sierra on eestis üldiselt hullemas seisus kui sul äralõigatud tükid.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
JanekE
fanaatik
Postitusi: 616
Liitunud: 02 Aug 2016, 04:56
Nimi: Janek
Asukoht: Pärnu

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas JanekE » 05 Veebr 2017, 18:43

:D
'91 Sierra "GT", '90 Sierra & '90 730i

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tuninparts » 05 Veebr 2017, 19:50

Ei tea mis geiss neil on aga sellekulult ma kauplen alla ka ja ei hakka järgi ka andma.
Täna panin Zetec motole käikari ka otsa ning homme veel genekas ja starter peale ning siis testimise rõõm ainult.

Hooratas : CVH
Sidurikorv ja ketas : CVH
Käikar : Type9
Roolilatt võimuga : Sierra
Roolivõimupump : Zetec
Starter : Hetkel testimatta
Genekas : Zetec

Nüüd vaja sebida veel CVH 1,8 vann ja käpad siis peaks finito olema.

Kujutan juba ette et hakkam jama pihta selle sierra võimuga lati ning Zetec pumbaga.
Loodan et niihull see asi ple :)

Pilt

Pilt
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Jaan » 05 Veebr 2017, 21:08

Ei tohiks ka omavalmistatud käppade üle ininat olla. Vaja oleks kellegi päris keevitaja paberid letti visata ja joonis, mille järgi tehtud.
Muus osas ei tohiks Zeteciga mingeid probleeme olla, töömaht, kaal, võimsus on kõik Sierral läbi käinud tehasest.
Sierra Is

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas rekkamees » 05 Veebr 2017, 21:26

Kui teema ametnikele huvi peaks pakkuma, siis tahavad nad sel juhul peale töö kvaliteedi veel garantiid selle kohta, et käppade materjal ja disain tagaksid nende vajaliku tugevuse. Aga kuskil euronõuete hulgas peaks olemas olema täitsa nimekiri juppidest, mida iseehitamise või ümberehitamise käigus ise ei tohi valmistada. Kui Maanteeameti tehnoosakonda helistada, äkki sealsed spetsialistid oskavad öelda, kas käppasid tohib ise teha.
esivedu tähendab tõmbamist

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tuninparts » 05 Veebr 2017, 22:02

rekkamees kirjutas:Kui teema ametnikele huvi peaks pakkuma, siis tahavad nad sel juhul peale töö kvaliteedi veel garantiid selle kohta, et käppade materjal ja disain tagaksid nende vajaliku tugevuse. Aga kuskil euronõuete hulgas peaks olemas olema täitsa nimekiri juppidest, mida iseehitamise või ümberehitamise käigus ise ei tohi valmistada. Kui Maanteeameti tehnoosakonda helistada, äkki sealsed spetsialistid oskavad öelda, kas käppasid tohib ise teha.

Mina aru ei saa sellest käppade poliitikast.
Sierral on originaalis ALUMIINIUM käppad (W*F)
Nüüd kui laseksin rauast käpad teha siis peaks garantii olema ?

Minuarust peaks elukindlustus taskus olema pigem alumiinium originaal käppade kohapealt :D
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas rekkamees » 05 Veebr 2017, 22:19

Minu hinnangul ei tohiks mootori käppade purunemise korral isegi täie sõidu pealt miskit muud juhtuda, kui ehk kõva kolin kapoti alt. Mootor kukub loetud sentimeetrid allapoole sillatala peale ja arvatavasti ei hakkaks isegi miskit maas lohisema, ammugi veel, et mõni detail sõiduki liikumist ohtlikult mõjutaks. Seega oleks filosoofiliselt võttes mõistetamatu, kui asjapulgad keelaks isetegevuse selle koha pealt. Aga kui tõesti keelavad, siis on üldiselt lihtsam see E tähega detail kuskilt hankida, kui et hakata ise nõuete täitmisega punnitama.
esivedu tähendab tõmbamist

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas Tuninparts » 07 Veebr 2017, 12:25

rekkamees kirjutas:Minu hinnangul ei tohiks mootori käppade purunemise korral isegi täie sõidu pealt miskit muud juhtuda, kui ehk kõva kolin kapoti alt. Mootor kukub loetud sentimeetrid allapoole sillatala peale ja arvatavasti ei hakkaks isegi miskit maas lohisema, ammugi veel, et mõni detail sõiduki liikumist ohtlikult mõjutaks. Seega oleks filosoofiliselt võttes mõistetamatu, kui asjapulgad keelaks isetegevuse selle koha pealt. Aga kui tõesti keelavad, siis on üldiselt lihtsam see E tähega detail kuskilt hankida, kui et hakata ise nõuete täitmisega punnitama.
Tundub loogiline jah!

Igatahes see töökoda kus mu masin on sellega on ikka samas väga vedanud sest tüübid lasevad mul seal ise ka tegutseda ja pole kitsid.
Mina tegelen kapotialuse ja elektroonikaga teised keevituse ja plekitööga. Kusjuures needsamad vanad värvivad mul ka auto ära.

OK See põhja asi et miks nii lahti lõigatud jne väidab see töömees et kui teha siis juba korralikult ning põhi sai eest võetud selletõttu et igasse nurka ligipääseda.
Tundub samas ka loogiline.

Summat ma varjama ei hakka ja keevitus/keretöö 250 - 300 ning hinnasula seepärast et ka nende reklaam läheb tagaaknale... las ta siis olla :D
Kokkulepe on hetkel nii et auto keretöö peab olema valmis kindlasti märtsi lõpuks ja peale seda väline fix ja värvitöö aprilliks.
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

The Lawbreaker
turist
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Mai 2016, 23:05

Re: Ford Sierra GT RS-Style (Saaga jätkub)

Postitus Postitas The Lawbreaker » 07 Veebr 2017, 18:44

Alumiinum käpad on tehtud just sellised sellejaoks et avariis järgi annaks.

Vasta