Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Kasutajate pikendused
Suletud
tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas tamar » 19 Sept 2008, 21:55

Jama küll mootoriga. No krt kui ametlikult lasid töö teha pidid ka nn tseki saama. Mina läheks küll küsiks seal mis värk on, et natuke nihu tegite. Pealegi nende õnneks tegu lihtsa ja odava Sierraga, oleks poole millise masinaga selline jama tehtud siis :lol:

Ja kui töökojast saadetakse kuhugile kaugemale, siis mainida Võsa Peetrit.

Isa lasi Transitil Roosna-Allikul esisilda reguleerida, aga reguleeriti valesti ja nüüd sööb rehvi ühte külge :lol: , kahju et nii kaugel Roosna-Alliku on muidu läheks näitaks neile vähemalt seda.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
lapik
aktivist
Postitusi: 255
Liitunud: 05 Apr 2007, 15:01
Asukoht: Haljala, Lääne-Viru
Kontakt:

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas lapik » 19 Sept 2008, 22:27

tamar kirjutas:Isa lasi Transitil Roosna-Allikul esisilda reguleerida, aga reguleeriti valesti ja nüüd sööb rehvi ühte külge :lol: , kahju et nii kaugel Roosna-Alliku on muidu läheks näitaks neile vähemalt seda.
aga kas näiteks rehvirõhk oli normis, veljed sirged, latt korras, rehvid õige mõõduga...
sillastendi on mõtet minna ainult täiseti sirgete velgedega masinaga, kuna isegi väikene kõverus annab päris palju tunda.

aga selle mootoriteemaga on küll nii, et seadus peaks nägema ette mingi pretensioonide tegemise aja, mille jooksul töökoda peab tegema remondi oma kuludega, seda muidugi juhul, kui see viga nende põhjustatud. st nemad pole näiteks süüdi, kui peale tagarattalaagrite vahetust jookseb mootor kokku.
targad saavad teise võimaluse, lollidele seda ei anta! R.I.P liiklushuligaanid!!

Kristjan
fanaatik
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Apr 2007, 22:55

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Kristjan » 19 Sept 2008, 22:38

No see valge suits ei ole ju kohe mingi näitaja. Kui jahutuses survet ei ole siis ei tohiks ju midagi väga hullu olla. Ilmad külmemad ja masinad auravadki rohkem. Kui kaas ise ok on siis sellise asja remont ei ole ju väga kallis. Kui ma enda dohc lahti võtsin kulus vist 4-5h tööd ja 800 eest juppe.
sierra mk I 5d

Kasutaja avatar
GTO
fanaatik
Postitusi: 507
Liitunud: 14 Mai 2007, 12:57
Kontakt:

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas GTO » 20 Sept 2008, 03:16

Kristjan kirjutas:No see valge suits ei ole ju kohe mingi näitaja. Kui jahutuses survet ei ole siis ei tohiks ju midagi väga hullu olla. Ilmad külmemad ja masinad auravadki rohkem. Kui kaas ise ok on siis sellise asja remont ei ole ju väga kallis. Kui ma enda dohc lahti võtsin kulus vist 4-5h tööd ja 800 eest juppe.

selle raha eest saab juba minukäest terve mootori koos kasti ja uue siduriga :D

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Aivis » 20 Sept 2008, 13:14

Dexter kirjutas:
xr4 kirjutas:kurvad uudised.
aga ma saan aru et töökoja lohakuse tõttu läks asi keema, arvatavasti nad hüvitada ei taha midagi aga kahjud võiksid ikka kindlaks teha-kaas maha jne!?
või parem on mitte seda kohta torkida
Kui oli ametlik töö siis parem mitte ise torkida.Pigem teenindusse viia kus vahetati!-ja neil on ju kohustus oma lohakalt tehtud töö parandada oma kuludega (tavaliselt lukksepa rahakotist)! -mina ju ise kah õlinäpp ja tean mis asi on (üle T*** ) lohakalt tehtud töö:D)
Kersti... vii Dexterile... ta ei tee üle T*** (mõelge ise mida see tähendab) tööd :D
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas kersti » 20 Sept 2008, 19:02

Nii nii, teema muutunud juba.
Sierra tegi mulle lihtsalt sajandi tünga, ehk tegelt on kõik korras. Auru tuli, enam ei tule, rohkem ei oska kommenteerida :D
Tänane Rapla sõit oli hea ja kiire, ford on ikka tubli auto :)

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Tarmo » 20 Sept 2008, 21:26

sa parem mõtle välja kuidas sa teda ähvardasid et ta ümber mõtles ja jamad lõpetas :D äkki mõjub järgmine kordki

Kasutaja avatar
legendaarne666
Klubi auliige
Postitusi: 552
Liitunud: 16 Okt 2007, 19:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas legendaarne666 » 20 Sept 2008, 23:01

kersti kirjutas:Nii nii, teema muutunud juba.
Sierra tegi mulle lihtsalt sajandi tünga, ehk tegelt on kõik korras. Auru tuli, enam ei tule, rohkem ei oska kommenteerida :D
Tore et auto ikka korras on.Kellel neid üleliigseid kulusid vaja on :lol:

rookierice
turist
Postitusi: 25
Liitunud: 17 Nov 2007, 12:39

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas rookierice » 21 Sept 2008, 15:37

Kuidas sa oma toyodega rahul oled olnud? Mul ühel focusel sama rehv all ja tee mis tahad ülitüng asi on, kurvikiirus võrreldes 7a vanade kütusesäästurehvidegA (mingid jamad firestoned) langes ikak 10kmh alguses. nüüd kui 5000km sõidetud ja välimised ääred täiesti kulunud hakkavad juba enamvähem pidaga aga ikka mitte nii hsäti kui suvaline läbikulundu 700kroonine rehv. Mitte et proxes t-1R hea rehv poleks aga ta on nagu lamell, pehme, vaikne, ebatäpne. Roolitunnetust pole enam ollagi. Väidetakse et see rehv muutub heaks alles siis kui natuke alla 2mm mustrit alles, tuleb oodata. Ja muidu on ta mõeldud ülikergetele autodele (focuse 1070kg käib selgelt üle) või siis nendele mille vedrustuse geomeetria seatav (suhtlesin inimesega kes neid rajal kasutanud ja 2-3kraadi ( !!!) negatiivset külgkallet soovitas,et siis võtab kurvis rehvi all sirgeks ja peab ka, sest kummisegu kui selline on hea, tükke ei lennuta kulub peene puruna ja muud kvaliteetrehvi näitajad.

Igal juhul teist korda sellist lollust enam ei teeks oma kiire-fordi üritusele tuleb ikka R888 alla panna proxes on rämps.

Ja teil pole enam vecut ka või aint omega müüdud? Ma mõtlesin miks teid SQ-s see aasta näind pole. Raini laugpärasse tuleb väike soundikas? :) Hoian pöialt kiire-dohc-sierraga!

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas kersti » 21 Sept 2008, 21:36

rookierice kirjutas:Kuidas sa oma toyodega rahul oled olnud? Mul ühel focusel sama rehv all ja tee mis tahad ülitüng asi on, kurvikiirus võrreldes 7a vanade kütusesäästurehvidegA (mingid jamad firestoned) langes ikak 10kmh alguses. nüüd kui 5000km sõidetud ja välimised ääred täiesti kulunud hakkavad juba enamvähem pidaga aga ikka mitte nii hsäti kui suvaline läbikulundu 700kroonine rehv. Mitte et proxes t-1R hea rehv poleks aga ta on nagu lamell, pehme, vaikne, ebatäpne. Roolitunnetust pole enam ollagi. Väidetakse et see rehv muutub heaks alles siis kui natuke alla 2mm mustrit alles, tuleb oodata. Ja muidu on ta mõeldud ülikergetele autodele (focuse 1070kg käib selgelt üle) või siis nendele mille vedrustuse geomeetria seatav (suhtlesin inimesega kes neid rajal kasutanud ja 2-3kraadi ( !!!) negatiivset külgkallet soovitas,et siis võtab kurvis rehvi all sirgeks ja peab ka, sest kummisegu kui selline on hea, tükke ei lennuta kulub peene puruna ja muud kvaliteetrehvi näitajad.

Igal juhul teist korda sellist lollust enam ei teeks oma kiire-fordi üritusele tuleb ikka R888 alla panna proxes on rämps.
Toyo Proxies T1-R olid väga head uuena märjal asfaldil ning isegi kruusal pidasid, ilmselt pehme segu tõttu.
Kuival asfaldil on hea niikaua, kuni nad kuumaks ei lähe. Mida kuumemad, seda kehvemini peavad.
Negatiivne külgkalle on mul ees 1 kraad, tagasilla kohta infot ei oma.
Praeguseks on rehvid kulunud (paar mm ehk on keskel veel mustrit, servadest täiesti siledad). Kuival asfaldil sõites olen praegu suht rahul, samas märjal on ikka väga libe.
Ma muidugi ei oska eriti võrrelda teiste rehvimarkidega, sest need Toyod olid esimene suverehvide jooks, mille ma elus üldse uuena olen ostnud. Eelmistel aastatel mingite suvaliste pasteldega sõitnud. Ringiaegu Toyode ja vanade rehvidega võrrelda ei oska, kuna ilmselt sel aastal oskused ja kogemused paremad kui varem, samuti on auto settingut muudetud (polü puksid plusspoolelt, hunniku pigimattidega lisatud raskus miinuspoolelt).
Järgmiseks suveks pean uued rehvid ostma, ei ole veel otsustanud, millised. Võib-olla proovin ka R888 ära.
rookierice kirjutas: Ja teil pole enam vecut ka või aint omega müüdud? Ma mõtlesin miks teid SQ-s see aasta näind pole. Raini laugpärasse tuleb väike soundikas? :) Hoian pöialt kiire-dohc-sierraga
Vecu on alles veel, aga muusika välja tõstetud. Sellepärast pole ka SQ võistlustel käinud.
Järgmisel nädalavahetusel Tartus on Rain kohal (mitte küll võistlemas). Mina ilmselt ei saa minna.

rookierice
turist
Postitusi: 25
Liitunud: 17 Nov 2007, 12:39

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas rookierice » 26 Sept 2008, 16:36

Aga siis kui see on hobiauto peaks olema ainult aja (et raha teenida) küsimus, millal 2.0 durateq vahele lendab? Ausalt öeldes usun et oleks päris mõnus sierraga paugutada millel 260 vabalthingava kahese hobust ja honda hääl. Pealegi kui natuke otse läheb siis plekid on endiselt odavad. :wink:

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Tanel » 26 Sept 2008, 18:16

rookierice kirjutas:Aga siis kui see on hobiauto peaks olema ainult aja (et raha teenida) küsimus, millal 2.0 durateq vahele lendab? Ausalt öeldes usun et oleks päris mõnus sierraga paugutada millel 260 vabalthingava kahese hobust ja honda hääl. Pealegi kui natuke otse läheb siis plekid on endiselt odavad. :wink:
Mis mootoris jutt täpsemalt käib siis :mrgreen:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Tanel » 26 Sept 2008, 18:33

Kersti kui juba inglsmaale lähed sis too ikka see ka kaasa :P
http://www.pistonheads.co.uk/classifieds/719990.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Aivis » 26 Sept 2008, 20:23

Vinge masin aga hinda ei näind :P
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Ford Sierra 2,0 Dohc ´92 kersti

Postitus Postitas Tanel » 26 Sept 2008, 20:40

Aivis kirjutas:Vinge masin aga hinda ei näind :P
7000 Naela :wink:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Suletud