vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Priit » 30 Juul 2011, 09:40

Silver kirjutas:Kui haruldased on need fordi 7 kodaraga veljed 16x7tolli? Oleks võimalus saada sellised veljed, 4tk. keskkapsleid pole ainult, 100 euriga.
Selliseid mõtled?
Pilt

Ega neid väga tihti müügis ei liigu ja ka tänavatel just liiga sagedasti ei näe. Aga kapslite hankimine võib tõesti taanduda selleni, et peale Info Auto originaaltellimuse ei ole muud varianti
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Visible
fanaatik
Postitusi: 987
Liitunud: 15 Apr 2006, 17:52
Asukoht: Haapsalu/Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Visible » 30 Juul 2011, 10:31

Eestist kapsleid leida on jah üsna lootusetu aga Ebay.de lahti ja seal on neid vägagi mõistlike hindadega saada. :wink:

Ja üldiselt viimasel ajal selliseid velgi ikka liigub mingil määral. Hiljuti vist kokku kolme kuulutust näinud, üks neist näiteks see :

http://www.okidoki.ee/item/945129/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub, et kõik kapslid ka olemas, et 20 EURi lisaks maksta ja komplektne jooks saada on oluliselt inimlikum variant, kui kuskilt hakata lisaks veel neid kapsleid välja ajama. :)
Viimati muutis Visible, 30 Juul 2011, 10:46, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 30 Juul 2011, 10:37

Minul tegi kunagi if kõige parema pakkumise.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rinu » 30 Juul 2011, 12:12

AlarT kirjutas:Minul tegi kunagi if kõige parema pakkumise.
Sest kuskilt mujalt hinda ei pärinud?

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 31 Juul 2011, 20:30

rinu kirjutas:
AlarT kirjutas:Minul tegi kunagi if kõige parema pakkumise.
Sest kuskilt mujalt hinda ei pärinud?
Teema pealkirjas küll seisab, et jääme viisakaks, aga sellise idiootsuse peale on väga raske viisakaks jääda, aga siiski püüan.

Loomulikult sain ma mitme kindlustusseltsi pakkumise, huvitav miks ma muidu ütleksin ,et if kõige soodsama pakkumise tegi?
Ega ma sinusugune pole.


Võtsin just praegu iizi lahti, võtsin kindlustuspakkumised.
Arvake, kelle oma kõige odavam on? Ikka if.

Toon välja siis aastahinnad jah lepingu puhul, aga if on seal kõiges odavam.
Ütlen ka selle ära, et olen kõige kauem olnud if-s oma autodega.
BTA 137,08 eur
Inges 126,19
Gjensidige 174,04
QBE 140,98
RSa 135,65
Seesam 149,12
If 85,23

Huvitaval kombel, ma siit Ergot ei leia.
Igatahes hinnavahe on meeletu võrreldes näiteks Gjensidige ja If omavahel. 1389,57 kr nimelt on hinnavahe.
If-i aastakindlustus ise on 1333,55kr, nii et odavam, kui nende hinnavahe.

Ergolt kahjuks ei saa ma pakkumist võtta, kuna pole kalkulaatorit, mis toimiks, pakkumist ei hakka neilt küsima ka.
Ma olin vanasti vahepeal Ergos, aga kui nägin, et If on soodsam, siis läksin If-i üle.
Samuti nägin enne ja pärast, et if tegi parima pakkumise, nagu ka praegu.

Lihtsalt ma vahepeal olin juhuse läbi Ergos ja ei mõelnud, et If odavam on, aga pärast sain selle teada, kuigi olin seda ka enne näinud, kui kunagi BMW ostsin, aga siis ei tulnud see meelde.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Miku
Klubi liige
Postitusi: 1261
Liitunud: 01 Mai 2007, 06:18
Asukoht: Võru - Elva

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Miku » 31 Juul 2011, 22:27

Saaks keegi mulle kiirelt ära tõlkida selle?!? Homme hommikul tahaks tegeleda sellega..

Pilt
Vw Passat 1.9TDI 02`
Audi 80 1.6 86´
Audi 80 1.6 85`
Ford Sierra 2.0 85´

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 31 Juul 2011, 23:02

alart on taaskord õigus, kui oled varem olnud mingi kindlustuse klient, siis sealt saad soodushinda. püsikunde võidab ;)

Kasutaja avatar
Miku
Klubi liige
Postitusi: 1261
Liitunud: 01 Mai 2007, 06:18
Asukoht: Võru - Elva

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Miku » 31 Juul 2011, 23:26

mis värvi juhtmed on sierral armaturi taga suunakate omad?? ja kas kollane ja valge juhe kesklukul on +12 või - üldse võiks keegi juhtmed üles lugeda mida vaja läheb.. immot vahele ei pane..
Vw Passat 1.9TDI 02`
Audi 80 1.6 86´
Audi 80 1.6 85`
Ford Sierra 2.0 85´

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rinu » 01 Aug 2011, 11:03

AlarT: Kui Ergost ei küsi siis ei saa ka väita, et seal ei ole hetkel kõige odavam. Selles nimekirjas puudub ka Swedbank, teine väga odav liikluskindlustuspakkuja, nende kalkulaator töötab: https://www.swedbank.ee/private/insuran ... calculator" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaanus » 01 Aug 2011, 11:54

Miku kirjutas:mis värvi juhtmed on sierral armaturi taga suunakate omad??
suunad peaks olema: roheline musta triibuga ja valge musta triibuga :roll:
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 01 Aug 2011, 12:23

Tegin swedbanki kalkulaatoriga sama asja ja aastane kindlustus maksab seal mulle 98,09 eurot.

Kunagi, kui ma ei olnud veel if-is kindlustautd ja BMW ostsin ,see oli mu esimene auto minu nimel ja juba siis oli if mulle kõige soodsam, sellepärast algselt if-i valisingi.

Tollal olid need kindlustusasjad jäigemalt paigas, mängumaad oli vähem ja kindlustused ise mängisid ka vähem, niiöelda personaalseid pakkumisi ei tehtud.
Aga nüüd on see asi vabam, nüüd saavad kindlustused oma suva järgi seda kindlustusmakset väga vabalt kõigutada, ilma et klient midagi aru saaks.

Ma sel kindlustuse teemal olin üldiselt päris kodus omadega, aga kuna nüüd see asi nii vabaks läks, kuna riskigrupp kadus ära, siis ei oska enam nii täpselt öelda, mille järgi nad täpselt arvutavad.
Aga mulle tundub, et If teeb ikka vanaviisi, eriti kuna mulle öeldi, et nad kasutavad riskigruppi edasi ja minu riskigrupp isegi öeldi mulle.


Kui ostsin diisel sierra kohe peale bemmi, bemm oli ka veel alles minu nimel, bemm polnud eriti kaua kindlustatud olnud, siis sellele oli ka kõge parem pakkumine if-s mulle.


Saatsin Ergosse ka oma päringu, vaatame, mis vastavad.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 03 Aug 2011, 10:01

Kahjuks Ergost pakkumist võtta ei saa, kuna nad nõuavad auto numbrit, aga kuna mul autot hetkel pole, ei saa ma neile ka ühtegi auto numbrit anda, ei hakanud kellegi teise oma ka andma.
Kuid oma eelnevatele kogemustele toetudes ütlen, et Ergo pole mulle kunagi parimat pakkumist teinud.
Juba BMW ja valge diisel sierra ajal, tegi If mulle parima pakkumise, kui mulle kindlustuse tegija, luges ette erinevate kindlustuste hinnad, see kes ARK-is kindlustust teeb.
Nii ma odavaima hinna järgi if-i valisingi, kuigi polnud algselt IF-s kunagi kindlustanud.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rinu » 03 Aug 2011, 13:18

Andesta kui rumal küsimus aga mille jaoks sa siis siiamaani kindlustusmakset arvutanud oled kui mitte auto jaoks? Liikluskindlustuse makse sõltub ju nii omanikust kui tema autost, kalkulaatorid soovivad ju kah auto numbrit.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 03 Aug 2011, 22:47

Iizis ei ole vaja auto numbrit võin valida sellise variandi.
Sisestasin sinna lihtsalt Opel Astra 1,6 74kw 1998a, samad andmed panin ka swedbanka ja oma riskigrupi, mis mul if-s on.
iizi tahtis mu isikukoodi ja swedbank mu nime.

Ma praegu ei tea, kas nüüd auto mark midagi mõjutab, aga vanasti ei mõjutanud auto mark mitte midagi, luges vaid sõidukiliik, selle kasutusala ja võimsus, edasi oli siis arveloleku koht ja omaniku vanus.
Hetke kohta nii täpselt ei tea, aga igatahes andsin ma auto margi, mudeli ja võimsuse.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 04 Aug 2011, 07:39

AlarT kirjutas: Ma praegu ei tea, kas nüüd auto mark midagi mõjutab, aga vanasti ei mõjutanud auto mark mitte midagi, luges vaid sõidukiliik, selle kasutusala ja võimsus, edasi oli siis arveloleku koht ja omaniku vanus.
Hetke kohta nii täpselt ei tea, aga igatahes andsin ma auto margi, mudeli ja võimsuse.
No ma ei tea AlarT, sinu andmed ilmselt pärinevad küll raudpolt kindla allika, kõike teadja garaazi tuttava käest, aga minu teada ikka vanasti maksid EVO ja Impreza omanik "natsa" suuremat kindlustust kui sama võimsa ameeriklase omanik. Ei tea kuidas kindlustus siis seda oskas välja raalida kui mingeid andmeid neile ei pidanud esitama :roll:
Sierra Is

Vasta