vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rekkamees » 22 Veebr 2016, 23:20

Mul majapidamises ka Vito kaubik, millel klaasipesudüüsid kojameeste külge ehitatud ja Vito kojamehed maksavad seetõttu kenakesti. Ei raatsi nende peale niisama raha kulutada, mistõttu ostan üldjuhul Würthist kojameestele lihtsalt kummid, Würthi töömees on need sama raha eest koha peal ära ka vahetanud. Need Würthi kummid tunduvad päris kvaliteetne kraam olema, teinekord on lausa 2 aastat kestnud. Ma muidugi suhteliselt laisk kojameeste kasutaja, võibolla pikendab see nende iga. Aga mingi teistsugune aine see kumm seal Würthis igatahes on, pole isegi mitte tavalist musta värvi, vaid mingi hõbehalli tooniga. Aegajalt peab siiski terve kojamehe ära vahetama, muidu kulub selle raam nii logedaks, et vajub lõpuks väga viltu ja hakkab klaasi kraapima.

Sierral olid paar aastat tagasi autot ostes uued kojamehed küljes, polegi neid veel vahetama pidanud, kuna Sierra mul kasutusjärjekorra järgi rohkem, nagu teine auto. Nüüd tundub, et peab vist vahetamise peale mõtlema hakkama, parempoolne pühib juba üsna triibuliselt.
esivedu tähendab tõmbamist

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaanus » 23 Veebr 2016, 03:00

Tallinas fixuses vedelesid mingid Fordi kojameeste jäägid. Kommentaari nende kohta võib FS-ilt küsida vast, kui paari päevaga hapuks pole läinud :lol:

Karbi peal oli muidugi, et 1tk, aga enamuses oli 2tk. Hinda polnud peal(mingil teisel mõõdul oli üle 40.-), letist sain 15.- hinnaks
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Henn
fanaatik
Postitusi: 762
Liitunud: 07 Dets 2008, 13:21
Asukoht: Tallinn & Kesk-Eesti

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Henn » 28 Veebr 2016, 14:43

Mis värvi juhe jookseb tahhoka signaaliks spidoplokki ohc mootoril. Roheline

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Six-Fo » 08 Mär 2016, 22:07

Jaanus kirjutas:Tallinas fixuses vedelesid mingid Fordi kojameeste jäägid. Kommentaari nende kohta võib FS-ilt küsida vast, kui paari päevaga hapuks pole läinud :lol:

Karbi peal oli muidugi, et 1tk, aga enamuses oli 2tk. Hinda polnud peal(mingil teisel mõõdul oli üle 40.-), letist sain 15.- hinnaks
Sain ka need endale krabatud ja suht kehvad on minumeelest raisk. Võibolla pole vedrud nii tihked enam siis.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas tamar » 18 Mär 2016, 02:50

Kojameestega kokkupuutel miskipärast hella nagu rohkem meeldinud. Vahetan kojamehi kord aastas vähemalt, võimalik, et sõidan liiga palju.

Külmikule sai tutikas klaas ja ostsin ka kohe tutikad bosch aerotwin vms kojamehed, ega nad odavad polnud, aga pühivad küll nagu suvalised rimist ostetud käkid. Ainus erinevus, et püsivad küljes ning ei kao kuskile. Samas antud isentit soetades olid sama firma kojamehed küljes ning need tegid küll väga head tööd. Aga ma pole ainus kes boschi kojameestes pettunud, pidavat olemagi kõikuva kvalideediga.

Kui ikka sõidad öösel pikka maad ja mingid üli pisikesed ebamäärased kergelt triibumoodi asjad sissejäävad siis ikka ajab närvi küll. Võimali, et minu nägemine nii hea, ja ajan peensust taga.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Six-Fo » 28 Mär 2016, 12:23

tamar kirjutas: Kui ikka sõidad öösel pikka maad ja mingid üli pisikesed ebamäärased kergelt triibumoodi asjad sissejäävad siis ikka ajab närvi küll. Võimali, et minu nägemine nii hea, ja ajan peensust taga.
No ma olen ka üsna nõudlik mis puudutab nähtavust. Kojamehi vahetan 1-2x aastas, tulede pirnide ostmisel ei koonerda ja klaasid-peeglid peavad koguaeg puhtad olema.


Kui kusagil Alca omad näppu satuvad jälle siis peaks uuesti järgi proovima kas on asi tõesti selles et need Fordi ja Championi kojamehed on sitad või on lihtsalt vedrud ära väsinud.

Huvitav kas neid vedrusid eraldi müüakse ka? (on nad üldse vahetatavad?)

Mis kõige imelikum on, et mingid laigud-jäljed jäävad veel klaasile. Noh umbes nagu mingi veenired on jooksnud esiklaasi peal ja need "jäljed" siis tulevad kojamehega pühkides esile eriti öösiti. Algul mõtlesin, et kuskilt on äkki mõni tihend lekkinud et mööda klaasi sisepinda on veenired jooksnud ja jäljed maha jätnud aga kontrollides sain selgust et nad on väljaspool :) . Kui mul kaamera juhtub õigel ajal vihmaga autos olema siis peaks filmima, sest ma ei oska seda hetkel paremini selgitada
Sai lapiga ja klaasipesuvahendiga tugevalt nühitud aga see kaob jube raskelt, justkui mingi imelik p*sakiht peale kogunend mida vaja mingi kangema kraamiga lahustada.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Marje
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Mär 2016, 19:53

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Marje » 28 Mär 2016, 20:04

Tere kysimus!kust saada sierrale lae riiet osta?

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rekkamees » 28 Mär 2016, 21:44

Kui ilmtingimata uut kangast tahad, küsi Tepingust, http://teping.ee/. Kunagi lasin seal ühele uunikumile kogu polstri teha, neil oli igasugust riiet. Üldiselt aga soovitan panna siiasamasse foorumisse ostukuulutus, küll mõnel lammutamisele mineval autol ehk ikka lagi juhtunud terveks jääma.
esivedu tähendab tõmbamist

Marje
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Mär 2016, 19:53

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Marje » 30 Mär 2016, 11:26

Sooviks sellisele pillile varuosasid:lae riiet taga vasakpoolset tuld ja tagumist stanget yhe numbritulega.


Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaanus » 30 Mär 2016, 20:20

Marje kirjutas:Sooviks sellisele pillile varuosasid:lae riiet taga vasakpoolset tuld ja tagumist stanget yhe numbritulega.
Varuosaed rubriik on selleks. Ja link ka ei toimi
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas erki » 05 Apr 2016, 18:58

Otsin ühte Valga elanikku, kes oleks hea, aus ja abivalmis ning oleks nõus ühe teene mulle tegema. Kui siin leidub selline inimene, siis võta ühendust PS-ga.
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
MetalBender
aktivist
Postitusi: 263
Liitunud: 31 Mai 2007, 15:40
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas MetalBender » 08 Apr 2016, 21:48


PMAS
turist
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Apr 2015, 01:50

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas PMAS » 11 Apr 2016, 19:13

Naljakas autokuulutus: http://www.kuldnebors.ee/79666186

Henn
fanaatik
Postitusi: 762
Liitunud: 07 Dets 2008, 13:21
Asukoht: Tallinn & Kesk-Eesti

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Henn » 09 Mai 2016, 08:26

Kas keegi siit teab inimest kelle 2 xr4-ja Tabasalus samas parklas seisavad(üks on valge teine must). Eeldan, et see hall mkII sedaan seal samas parklas kuulub ka äkki talle :mrgreen:

Vasta