vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 18 Mär 2012, 21:52

Tarmo kirjutas:teadmiseks sulle, et ferrari ei ole mudeli nimetus :D ferrarisi on üsna mitmeid, mõni rohkem tänava auto, mõni vaid ringraja auto. aga ilmselt sellest sa pole teadlik, kuna sa korra elus said proovida s500'ga sõita :D

Ma rääkisingi tänava Ferrarist, ma olen täiesti teadlik sellest, et on olemas ka teisi Ferrarisid ja et see on mark.
pead mind puhta idioodiks? See oli juba solvang.

Ja ma räägingi sellest, et tänava Ferrari asemel on mõistlikum eelistada S500 Mersut, odavam ja saad parema sõiduelamuse.


Bomsch, nagu näha pole sa S500-ga sõitnud, sa ei tea, mis masti masin see on, tegemist on vapustava ja väga hea juhitavusega masinaga, lisaks väga hea kirendus.
Ja Ferrariga pole siin midagi võrreldamatut, sest ka see mersu läheb väga hästi edasi ja tänava peal sõites, annab see mersu ka oma kiirenduse ja juhitavusega väga hea elamuse, lisaks veel mugavus ja odavam hind, mistõttu kaotab Ferrari oma mõtte.

Kui sel mersul gaasi põhja tallasin, hakkas see ikka tõsiselt rebima, kaela tekkis selline värin või midagi ja üldse selline õõnes tunne:P
Ja väga stabiilne oli ta selle kiirenduse ja kiiruse juures.
Too mersu oli 2006a oma ja kiirendus oli vist 5,6 sekundit 0-100, aga uus s500 on juba 5 sekundit kiirendus.Ja hind sel mersul on 99 780 eurot. Ferrari maksab kõvasti rohkem.

Ringrajale tasuks minna aga ringraja autoga, ehk siis need tänava superautod ongi rohkem oma stiili, kui kiiruse pärast.
Viimati muutis AlarT, 19 Mär 2012, 16:06, muudetud 1 kord kokku.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 18 Mär 2012, 22:06

AlarT kirjutas: Bomsch, nagu näha pole sa S500-ga sõitnud, sa ei tea, mis masti masin see on, tegemist on vapustava ja väga hea juhitavusega masinaga, lisaks väga hea kirendus.
Kulla mees, meil siin sõidavad Tallinnas taksot S klassi mesad, seegaa olen ka lukus peaga koju sõitnud, aga kui oleks kõrval olnud Ferrari, arva ära kumma ma sõiduelamuse saamiseks oleks valinud? Ma arvan, et me kumbki pole hoopis Ferrariga never sõitnud ja seepärast ma ei saa aru sinu arvamusest, et see on mõttetu ja pointless masin.
Sierra Is

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas oliver85 » 18 Mär 2012, 22:07

mul oleks seest õõnes kui ma ferraris saaksin juhikohal töötava mootoriga istuda ja gaasigi anda see oleks juba tase. S500 ei saa never sama hästi liikuda kui ferrari (siga&kägu). S55AMG w220 liigub küll päris hästi kuid ferrariga ei julgeks siiski võrrelda. CL600 mersu sobiks võibolla sinna võrdlusesse paremini. Chrysler 300c 5.7 hemi liigub ka viisakalt edasi kuid ükski neist pole mõeldud võrdlemiseks ferrariga. Selleks tehti
Pilt

Ja järele mõeldes, et kui mul isegi oleks raha siis tutikat sierrat ma never ei ostaks hetkel. Mõtleks hoopis teistmoodi ja üsna kindlalt ei kirjutaks praegu siia seda teksti :mrgreen:

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 19 Mär 2012, 14:41

Takso mersu nüüd küll mingi näitaja pole ja sa tahad väita, et s500 mersuga 2006a omaga sõidetakse taksot ja tallatakse gaas põhja, et sa sealt midagi aru saad? vaevalt küll.

5 sekundit on juba piisavalt hea kiirendus ,et fiilingut saada ja väga hea juhitavus nagu sel s500-l on.
See muudabki Ferrari mõttetuks, see Ferrari on pubeka unistus, kes ei tea autodest midagi ,kes ei saa aru ,et selle superautoga ei ole hea sõita.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
PriiMarko
Klubi liige
Postitusi: 292
Liitunud: 28 Dets 2008, 18:39
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas PriiMarko » 19 Mär 2012, 17:57

Täna oli mul siis arstlik komisjon ja tunnistati kaitseväeteenistuskõlbuliseks, seega suvistel üritustel on kriips peal. Aega lähen teenima Logistika pataljoni.
Palju inimisi Sierraclubist suvel Logistikasse lähevad? Tore oleks kui mõni tuttav ka eest juba oleks.

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas waher » 19 Mär 2012, 21:41

PriiMarko kirjutas:Täna oli mul siis arstlik komisjon ja tunnistati kaitseväeteenistuskõlbuliseks, seega suvistel üritustel on kriips peal. Aega lähen teenima Logistika pataljoni.
Palju inimisi Sierraclubist suvel Logistikasse lähevad? Tore oleks kui mõni tuttav ka eest juba oleks.
Mina nt :mrgreen:

Kasutaja avatar
PriiMarko
Klubi liige
Postitusi: 292
Liitunud: 28 Dets 2008, 18:39
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas PriiMarko » 19 Mär 2012, 22:14

Siis on väga hea. Tamar peaks ka Logistikasse minema.

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas waher » 19 Mär 2012, 22:29

Mul mingi 2-3 sõpra said ka veel sinna...üsna paljud lähevad,popp koht ilmselt :mrgreen:

Kasutaja avatar
PriiMarko
Klubi liige
Postitusi: 292
Liitunud: 28 Dets 2008, 18:39
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas PriiMarko » 19 Mär 2012, 22:49

Mul ka 3-4 sõpra sinna, paistab jah suht pop koht olema. Vend teenib seal praegu aega ja nagu ta ära tuleb nii tuleb endal minna. Vähemalt katsejänes ees kellelt saab infot mis ja kuidas seal elu käib.

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 19 Mär 2012, 22:57

Vana klassivend seal hetkel aspirant(pmtselt ajateenijast rühmaülem). Vähemalt tema kiidab, et väljaõpe huvitav ja ei huiata eriti üldse. Samas aspidel tundubki igal pool mott kõrgemal olevat.

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 19 Mär 2012, 23:00

Ma ise tulin täna Tartusse, samal ajal kui jaokaaslased metsalaagrisse läksid :twisted: Tulejuhtidel siin nädal aega õppused ja ma autojuhiks neil, lebotan niisama.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 20 Mär 2012, 01:52

AlarT kirjutas:Takso mersu nüüd küll mingi näitaja pole ja sa tahad väita, et s500 mersuga 2006a omaga sõidetakse taksot ja tallatakse gaas põhja, et sa sealt midagi aru saad? vaevalt küll.

5 sekundit on juba piisavalt hea kiirendus ,et fiilingut saada ja väga hea juhitavus nagu sel s500-l on.
See muudabki Ferrari mõttetuks, see Ferrari on pubeka unistus, kes ei tea autodest midagi ,kes ei saa aru ,et selle superautoga ei ole hea sõita.
Kindel see. Isegi hakkan nüüd mõtlema, et küllap Ferrarisid ostavad lihtsalt lollid kes ei ole sõitnud S-klassiga.
Sierra Is

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 20 Mär 2012, 14:01

Pole mõtet võrrelda siga ja kägu. Kindel on see, et kui tänavale valiks, siis võtaks antud mersu. Samas rajale/pühapäeval linnapeal ässamiseks ferrari.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 20 Mär 2012, 14:21

aga mina seda mersut ei võtaks, see oleks mulle peaaegu sama mõteks kui ferrari, ehk ebapraktiline, ja kui siis ikkagi juba ebapraktilist valida siis võtaks pigem ferrari, kuigi siin pole kordagi mainitud millisest ferrarist räägitakse, seega võrdusmärke keeruline tuua. praegu pigem mõtleksin et 2006+ täispauk diisel galaxy oleks äge, peatugedes ekraanid ja muud lõbud

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 20 Mär 2012, 17:21

Kui sa tahad õiget ringraja autot ja sul on raha, siis tuleb sul osta nagunii midagi muud, mitte tänava Ferrari, ega Lamborghini jne.
Need Ferrarid ja muud säärased superautod on tegelikult vaid ülirikaste inimeste aksessuaarid, millega on vinge peole saabuda ja millega on vinge linna peal ringi sõita, ehk siis puhas imidzi värk.
Enamus inimesi ei oska nende võimeid kasutada ja ei kasuta kah.

Näiteks maailma kiireim seeria auto Bugatti Veyron ei olnud ringrajal teps mitte kiireim, ehk siis ta on sirgel kiire, aga kurvides on ta küll hea ,aga mitte parim.

Ja Bomschile meeldib Ferrari lärm, kui gaasi anda tühikäigul?
Mina sellest küll miskit ei arva, see on ju lihtsalt lärm, mis ümber olevaid inimesi ärritab, mina küll ennast kurdistada ei soovi sellega.

Ehk siis, reaalselt pole nende superautodega suurt midagi peale hakata ja nad ongi peamiselt vaid ülirikaste aksessuaarid.

Ja need veel sigakallid kah.

Ehk siis eelistaksingi pigem mersut, saan kiirenduse kätte ja muidu väga hea auto ja saan temaga ka igapäevaselt liigelda.
Tegemist on ikkagi praktilise tüüpilise peresedaaniga, loomulikult me ei saa sedaani võrrelda universaaliga, aga universaal autod ongi minu jaoks enamjaolt väga koledad autod.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Vasta