2.0 74kw ei käivitu kui õhuklapp kinni

Kapotialused jutud
Vasta
r32
turist
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Dets 2010, 16:46

2.0 74kw ei käivitu kui õhuklapp kinni

Postitus Postitas r32 » 19 Dets 2010, 14:56

Tervist,
Selline mure siis.. Lugedes siinset foorumit sai hakatud enda liikurit parandama, kuna teine ei tahtnud korralikult töötada.
Sai vahetatud juhtmed, küünlad, karpa puhastud ja uued tihendid ning sada muud asja..
Kuid lugesin, et külmalt käivitades peab karpal (weberi kahe kambriline) õhuklapp kinni olema ja siis soojenedes avanema.
Kuid minu masin käima ei lähe kui klapp kinni, aga kui klapp lahti siis läheb tööle.
Milles viga võib olla?

r32
turist
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Dets 2010, 16:46

Re: 2.0 74kw ei käivitu kui õhuklapp kinni

Postitus Postitas r32 » 20 Dets 2010, 12:36

Nii, sai eile veidike ringi sõidetud ja katsetatud.
Ikka ei käivitu kui klapp kinni.
Kuid paar huvitavat viga tuli juurde.. Kui auto on ca päeva seisnud, siis filtris (kapoti all, praktiliselt enne seda "3 harulist kobakat") praktiliselt enam kütet ei ole. Kuid natuke gaasi pumbates lööb kütte üles.
Teine viga on see, et täiesti ebakorrapäraselt sureb auto välja. Nagu ei saaks kütet enam peale ja käivitub pika lükkamise peale (kuna aku oli tühi/nõrk, siis starterist ei läinud). Panin tähele, et enamus kordasid suri siis välja kui auto oli natuke kohapeal seisnud ja siis hakkasin liikuma ning masin suri välja..

r32
turist
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Dets 2010, 16:46

Re: 2.0 74kw ei käivitu kui õhuklapp kinni

Postitus Postitas r32 » 23 Dets 2010, 17:21

Ei ole just kõige huvitavam siin monoloogi pidada, aga tuleb hakkama saada :D
Nimelt, avastasin täna viga otsides sellise anomaalia, et mootori töö ei muutu kui antud "vidinalt" juhe tagant võtta. Samuti peaks see gaasihooba vms reguleerima, kuid mulle tundub, et see hoob ei tule niipalju välja kui peaks, seega puudub kontakt gaasihoova ja selle jublaka vahel.
Kuna vene keel ei ole just kõige parem, siis äkki keegi oskab öelda, millega tegu?
Pilt

erks932
turist
Postitusi: 37
Liitunud: 04 Okt 2010, 19:29
Asukoht: Kambja, Tartumaa

Re: 2.0 74kw ei käivitu kui õhuklapp kinni

Postitus Postitas erks932 » 23 Dets 2010, 18:24

r32 kirjutas:Ei ole just kõige huvitavam siin monoloogi pidada, aga tuleb hakkama saada :D
Nimelt, avastasin täna viga otsides sellise anomaalia, et mootori töö ei muutu kui antud "vidinalt" juhe tagant võtta. Samuti peaks see gaasihooba vms reguleerima, kuid mulle tundub, et see hoob ei tule niipalju välja kui peaks, seega puudub kontakt gaasihoova ja selle jublaka vahel.
Kuna vene keel ei ole just kõige parem, siis äkki keegi oskab öelda, millega tegu?
Pilt

mul endal sama karpa peal ja kh jamab:S

sinna jupi külge käib tühikäigumootor:D

käivitub mul küll klapp kinni aga nii kui käima läheb siis tühikäigumootor teeb ise seda lahtipoole. mingi paari minuti pärast on klapp täitsa lahti. mootor seisma jätte see klapp kinni ei lähe. ja uuest käivitades läheb tõõle (klapp lahti)


otsest abi nagu ei oska anda :oops:
täna just näppisin seda tühikäigumootorit

Vasta