on kellegil üle 2.0 Dohc mootor?

Kapotialused jutud
Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

on kellegil üle 2.0 Dohc mootor?

Postitus Postitas TOm » 26 Juul 2006, 11:46

enda sierra ajab tagant sinist suitsu...ja päris mehiselt...kui käivitad :D
sõidu ajal on kombes...järelikult kas klapisääretihendid on küpsed või need kuramuse puksid mille peal tihendid istuvad on alla vajunud.
viimase probleemi puhul olex remont alates 4000 :shock:
seega igaksjuhuks uurin, kas kellegil on üle mõni korralik ja tihe 2.0 dohc mootor või siis midagi kangemat :P

ei tahax autot seisma jätta, saax kiiresti uue mootori peale visata

kui selgub, et aint tihendid küpsed siis pole motot vaja :)
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Postitus Postitas Jaanis » 26 Juul 2006, 12:04

Kui ainult käivitamise ajal tuleb tagant sinist, siis peaks ikka tihendite viga olema. Lihtsam on ju tihendid ära vahetada, kui hakata mootoriga jändama. Ega seda korralikku mootorit ka nii väga kuskilt võtta pole ja ei saa kindel olla ju, et sellel mingeid jamasid pole.

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 26 Juul 2006, 12:09

klapisääre tihendid maksavad ka mingit naeruväärset hinda ju alla 100 eeku oli minu arust :roll:
klubid.ee

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 26 Juul 2006, 21:06

kui on ainult tihendid siis saaxin 1200-ga ära vahetatud....kui klappide juhtpuksid alla vajund, siis kaas pealt maha võtta, et need seal kätte saax. siis küsiti juba´min. 4500.- :?
mis on henri jaoks soodne hind :roll:
powered by 2.0 Ohc

ghost

Postitus Postitas ghost » 26 Juul 2006, 21:19

nooo...tonniga saaks äkki hakkama :P

aga küsisin selle dohc mootori kohta, et 5 aastat tagasi oli täesti korras :P vahepeal sõitnud pole (nii sain ma tema jutust aru).

et kui tahad, siis võid ära osta mingi summa eest aga ega garantiid ei anta, et asi ikka veel töötab.

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 28 Juul 2006, 14:18

ma arvan et võta kaan maha ja saad selgust et kas on sul üldse teist kaant vaja või mitte pole ju keerulist midagi mingi tunni aja töö kaan maha võtta ja 1.5 tundi kaane tagasi panekuks :D
klubid.ee

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 28 Juul 2006, 15:42

võtax, kui olex kohta :D suure soovi korral annab praegusele katusealusele kiled ümber tõmmata, et pahna mootorisse ei lenda. Ainult see mure on ka veel, et kui ma mootori keti maha võtan, siis vaja seal mingi ketipinguti uus panna v..kusagilt lugesin.
et vana kippuvat puru minema kui tagasi painutada... + siis see veel, et tegemist on siiski 2-e nukaga...kuidas ma nad õiigesse asendisse oskan panna :D pärast klapid kolbides kinni :D
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 28 Juul 2006, 17:16

TOm kirjutas:võtax, kui olex kohta :D suure soovi korral annab praegusele katusealusele kiled ümber tõmmata, et pahna mootorisse ei lenda. Ainult see mure on ka veel, et kui ma mootori keti maha võtan, siis vaja seal mingi ketipinguti uus panna v..kusagilt lugesin.
et vana kippuvat puru minema kui tagasi painutada... + siis see veel, et tegemist on siiski 2-e nukaga...kuidas ma nad õiigesse asendisse oskan panna :D pärast klapid kolbides kinni :D
nukarataste peal peaks märgid peal olema minul vähemalt on ja keti tald on soovitatav jah uus panna mis i maksa ka oluliselt palju raha(odavam kui õhtu klubis :wink: )
klubid.ee

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 28 Juul 2006, 17:23

ja abiks on sulle seee
klubid.ee

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 28 Juul 2006, 23:36

nukad pead nii või teisiti maha võtma, isegi kui aint klapisääre tihendeid tahad vahetada.
keti pinguti on letis küll 350.- aga osavad mehed panevad selle uuesti pingesse, nii et saab jälle kasutada, keti tald e. leevendi oleks küll mõtekas uus panna sest need kipivad nii ehk naa kuluma ja tuleb klõbin mootorisse.
nuka ratastel on märgid peal ja õigesse asendisse pole midagi neid panna. kaant aga pole küll mõtet maha võtta teed aint endale tööd juurde ja kulutad raha sest siis tuleb ka uus tihend panna ja uued plokikaane poldid mis kokku vähemalt 500.- ja + veel sada vidinat ning hea oleks ka enne kaan ära lihvida(mis tõukuris maksab 200.-)
proovi siis algul aint tihendite vahetust ja ära seda kruusa sees küll tee muidu pead kindlalt uue mootori ostma kuigi odavam oleks uus auto osta sest alla 6000 korralikku mootorit ei saa

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 31 Juul 2006, 15:15

olen näinud küll neid nn "uusi" mootoreid - ise ennem peale ei pane "uut"mootorit kui pole seda lahti võtnud ja vaadanud mis selle sees toimub siis on vähemalt kindel tunne ja tead mis seisukorras mootor on :wink:

see kõigest minu arvamus :wink:

Päikest!!!
klubid.ee

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Postitus Postitas IvoK » 09 Aug 2006, 23:57

kle leitsin sulle ühe DOHC mootori mida otsid :)
poisu tahad sest vist väga kiiresti lahti saada. Kirjuta talle, äkki saate kaubale :P :P :P



http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopic.php?t=4106

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Postitus Postitas IvoK » 10 Aug 2006, 01:09

ja siis jäi veel selline kuulutus sillma :) :) :) Loodame et saad oma armukese sõitma :D :D :D

http://tiit.cbfoorum.pri.ee/viewtopic.php?t=10

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 10 Aug 2006, 08:52

ohh...suured tänud. võtsin mõlema müüjaga yhendust, vaatab mis vastavad :P
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Postitus Postitas IvoK » 10 Aug 2006, 11:44

loodame parimat. :) :) et leiad ikka hea ja korras mootori.

Suletud