Mootoril kaob sõiduajal vedu...

Kapotialused jutud
Vasta
spax75
turist
Postitusi: 17
Liitunud: 01 Dets 2008, 21:05

Mootoril kaob sõiduajal vedu...

Postitus Postitas spax75 » 13 Jaan 2010, 21:18

tere!
Auto siis 2,9 V6. Sõidu aeg vahel nagu kaob autol võim ära, nagu midagi pooks,(nagu ise vajutaks pidurit sõiduajal) ja siis jälle kõik normis. Kord jäi seisama risteel teed andes ja käima enam ei läinud. Ootasin tund aega ja siis sain edasi sõita.
Ehk keegi oskab sellele probleemile vastus anda?
Vahetaud MAP andur, bensiinifilter ja küünlajuhtmed korralikud.
Tänud ette!

Kasutaja avatar
Sulo
turist
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Nov 2009, 12:56
Asukoht: Valgamaa, Hargla

Re: Mootoril kaob sõiduajal vedu...

Postitus Postitas Sulo » 13 Jaan 2010, 23:45

Ehk ei saa ikkagi vahel kütust korralikult? Bensiinipump? Mäletan, et kunagi kroonu ajal ostetud 1962 a. Moskvitch 407 membraaniga (klaasist aknaga) bensupump kaotas kuumast peast pumpamisvõime, seega, kui peale sõitu mingil põhjusel seisma jäi ja paari sekundi jooksul uuesti ei käivitanud, siis võis rahulikult tunnikese oodata, enne kui jälle käima said. Aitas paraja plännitäie külma vee pealevalamine :) Aga võibolla on põhjuseks ka jagajasse tulev kõrgepingejuhe, mis vahepeal ühendust ei anna või hoopis jookseb säde jagaja sees massi mingitel tingimustel. Kahjuks ei ole selle mootoriga eriti kursis. Vesi (kondens) ei ole paagis? Mu Sierral käis küll see häda kollitamas, sest pidevalt täispaaki ei jõua enam endale lubada... :( Natuke abiks on vee-eemalduse jaoks loodud kütuselisand. Mu Sirts oskas ka aegajalt tänu bensuveele kõige ebamugavamates kohtades seisma jääda, näiteks ringteele sõitmist oodates, liiklusjärelevalve kaamera all või kitsal tänaval kurvis. Võtab ikka peod higiseks küll sihuke jama, eriti kui selja taga paras pasunakoor koos dirigentidega on tekkinud ... :cry:
Üldiselt Fordijünger, hetkel Sierraohver. Skype (õhtuti): sullikodu

Kasutaja avatar
Faust
turist
Postitusi: 48
Liitunud: 17 Aug 2009, 18:46
Asukoht: Järvamaa

Re: Mootoril kaob sõiduajal vedu...

Postitus Postitas Faust » 14 Jaan 2010, 14:03

Bensiinifiltriga on see jama, et kui paaki on mingi sete või sodi kogunenud suuremal määral, siis võib ka uus filter kohe ummistuda. Filtri vahetusel oleks õige alati ka paak puhastada. Aga samas ma ei väida, et just see probleeme tekitab.

Vasta