Sierraclub facebookis.

siia kirjutame sellest mis puudutab klubi
Vasta
Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas sinilinnu » 09 Dets 2013, 00:53

Hei!

Vaatasin, et Sierraclub on facebookis küll esindatud kuid olukord seal üsna hädine.
Minu ettepanek siis selline, et ma ei tea, kes küll seda hetkel haldab, kuid hea meelega võiksin selle üle võtta ja asja veidi edendada. :)
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas Six-Fo » 09 Dets 2013, 00:57

Facebook on iga foorumi surm, ja ma mõtlen seda päris tõsiselt :)

Mitmed foorumid, kes on facebookis vastava lehekülje teinud, on ühel hetkel sellises seisus, et facebookis postitatakse tihedamini kuna seal on seda lihtsam teha ning inimestel on lihtsam panna "like" kui kommenteerida. (foorumis kui midagi öelda pole siis ei öeldagi, facebookis saad sellises olukorras lihtsalt like kasvõi panna)
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas sinilinnu » 09 Dets 2013, 01:04

Seda nüüd küll, kuid fbst ei teeks nüüd foorumit.
Lihtsalt vb paar pilti nädalas, nt parimad pildid mõne foorumlase projektist janii. Loomulikult seda kõike foorumlaste nõusolekul.
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas dohcimees » 09 Dets 2013, 01:08

Ma arvan, et reaalselt koliks kogu ürituste korraldamine sinna üle ja muu jääks ikka siia. Jutukas oleks foorumile veidi suurem oht kui FB.

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas Six-Fo » 09 Dets 2013, 01:19

No mõne konkreetse välismaise foorumi puhul võin näite tuua et paljud hakkavad sinna postitama neid pilte et mida uut ja ägedat tehti ja ei viitsita teistkorda siia postitada kuna fb kaudu pääseb lihtsamini laiema publiku ligi :)
Ühest küljest on nagu positiivne et facebookis kõik nii lihtne on, aga teisest küljest on see foorum samahästi kui mahakandmisele määratud siis.

(tegelesin kunagi mudelismiga ja on selline lowriderite foorum nagu layitlow, on seal siis selline alafoorum nagu mudelautod jne. Vanasti oli see et sa ei jõua päevaga kogunenud uusi postitusi õhtuga läbi lugedagi, pidid selekteerima teemasid mida jälgida viitsid. Umbes siis kui ma seal enam väga aktiivselt ei käinud siis tekitati ka facebooki leht kuhu mind kutsuti. Nüüd umbes kui ma vahetevahel foorumisse nägu näitan siis räägitakse et seal ei toimu mitte midagi enam, võibolla mingi 5 venda postitavad :) Kogu aktiivne kaader on facebookis kuna inimesed panevad seal kergemini Like )

Foorum on selles mõttes parem et kõik talletub ja on hea mugav möödund aegade postitusi lugeda. Facebookis kaovad need kuidagi sinna "Seinale" ära seepärast ma ei soosi väga seda facebookile üle kolimist.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas sinilinnu » 09 Dets 2013, 01:29

Seda jah. Aga see, et võiks seda asja seal kord nädalas uuendada ja vahel kokkusaamistest pilte panna, oleks okei. Ning ma võin ka modereerida neid postitusi seal seinal.
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas Six-Fo » 09 Dets 2013, 01:37

Äh las see foorum olla :D Mis viga siia pilte panna?
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas Tarmo » 09 Dets 2013, 01:42

tegin jah kunagi ammu, kuid ma isegi ei mäleta mille kuradi pärast. kuna ma ei kujutanud ette mis teemal sinna postitada võiks siis ma ei viitsinud seda teha enam.

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas dohcimees » 09 Dets 2013, 01:50

Oma auto eksponeerimise puhul eelistatakse vast ikka eraldi teemat foorumis, kui mingit posti FB Grupis, mis järgmiseks päevaks muu möla taustal juba kaugele allapoole vajunud on. Jutuka ohtlikkuse foorumile tõin sellepärast välja, et seal oleks seda pidevat möla lihtsam ajada, kui foorumis või FB Grupis. Möla tähendab siin foorumis Vaba teemat, see on ühtlasi üks aktiivsemaid kohti, edasi võite ise mõelda :D
Laikimine on muidugi FB pluss, aga selle puudumine foorumist mingil määral seda foorumit üleval hoiabki. Kui laikida ei saa, siis peab midagi vastu kirjutama ja see tekitab omakorda möllu jne.

Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas sinilinnu » 09 Dets 2013, 02:09

Ega ei peakski vb midagi väga muutma, kuid muuta profiilikat ja natukene nipet-näpet oleks vähe asjalikum mulje. :)
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: Sierraclub facebookis.

Postitus Postitas Jaanus » 09 Dets 2013, 02:30

sinilinnu kirjutas:Hei!

Vaatasin, et Sierraclub on facebookis küll esindatud kuid olukord seal üsna hädine.
Minu ettepanek siis selline, et ma ei tea, kes küll seda hetkel haldab, kuid hea meelega võiksin selle üle võtta ja asja veidi edendada. :)
Pole nagu silma jäänud siukest asja fb-s

E. leidsin.
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Vasta