trumli asemel ketaspidurid

Sillad, rehvid, veljed ja mis muu kõik auto all
Kasutaja avatar
kolleeg
kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 29 Okt 2006, 13:18
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas kolleeg » 18 Veebr 2007, 15:03

jep nii see k2ibki, :lol:

Kasutaja avatar
xr4
fanaatik
Postitusi: 833
Liitunud: 08 Okt 2006, 21:40
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: krt

Postitus Postitas xr4 » 18 Veebr 2007, 22:17

kolleeg kirjutas:xr4, mul sama saatus ootamas, seega jama majas. Peab hakkama ise vist klotse meisterdama, nagu vanal heal "vene" ajal tehti :?
neid tehakse palju lihtasmalt, viid Pidurimeister OÜ'le vanad klotsid ja tagasi saad nad kolme koidula eest ja ongi nagu uued :D
minul on nii

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: trumli asemel ketaspidurid

Postitus Postitas Tehnic » 23 Veebr 2008, 20:21

pakuks huvi ikkagi see et kas scorpio tagusilla saaks ühes tükis sierrale alla nii et ei peaks keevitama ega lõikama?
XR4 2.9i

Kasutaja avatar
lapik
aktivist
Postitusi: 255
Liitunud: 05 Apr 2007, 15:01
Asukoht: Haljala, Lääne-Viru
Kontakt:

Re: trumli asemel ketaspidurid

Postitus Postitas lapik » 28 Veebr 2008, 22:35

ma ei oska nüüd nii paugust öelda. nad on kõll väga sarnased, aga kahtlustan, et ikkagi ei saa. aga peaksid kindlasti sobima rattalaagriflantsid. nädalavahetusel ajan papsi sirtsu ja enda scorpa ka tõstukile ja mõõdan üle.
scorpa tagumistel piduritel pole midagi viga, nii kaua, kui korralikult käsipidurit kasutada ja aeg-ajalt kõvasti pidurdada, et kässari ära reguleeriksvahest kipuvad kässarihoovad kinni jääma, selle vast ei ole keegi veel mingisugust odavat ja tõhusat roht välja mõelnud. lahtivõtmine annab lühiajalise efekti(ca aasta). ja samad sadulad olid ka ketastega sirtsul, neil polnud ainult klotsikulumis anduri kinnitusklambrit.
targad saavad teise võimaluse, lollidele seda ei anta! R.I.P liiklushuligaanid!!

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: trumli asemel ketaspidurid

Postitus Postitas Tehnic » 13 Nov 2008, 15:20

teema jätkuks kirjutaks siis, et sain oma xr4-le scorpa sillad alla niiet taga lsd ja ketaspidurid ja minumeelest on nüüd sellel autol kõigist teistest autodest paremad pidurid :mrgreen:
XR4 2.9i

Kasutaja avatar
lapik
aktivist
Postitusi: 255
Liitunud: 05 Apr 2007, 15:01
Asukoht: Haljala, Lääne-Viru
Kontakt:

Re: trumli asemel ketaspidurid

Postitus Postitas lapik » 22 Nov 2008, 21:51

tegelt minu arvamus on taha ketaspidurite paigaldamisest selline, et kui sa vent ketast sinna ei plaani, siis pole üldse mõtet midagi sinna plaanida peale korralike uute klotside ja trumlite. on need meie raskele kliimale palju vastupidavamad, kui ketaspidurid, millega ülevaatuselt saab ehku peale läbi, kuna kässar ei taha täisvõimsusega funksida
targad saavad teise võimaluse, lollidele seda ei anta! R.I.P liiklushuligaanid!!

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: trumli asemel ketaspidurid

Postitus Postitas Tehnic » 03 Dets 2008, 00:08

noo mul küll jubehead pidurid :wink:
XR4 2.9i

Vasta