1. leht 1-st

Starteri juhe

Postitatud: 04 Mär 2008, 18:21
Postitas kurivaim
Kui hakkan käivitama siis alguses nagu hakkab käima minema ja siis järsku hakkab kapoti alt kostma mingit kärisemist. Mul on 1989 aasta Ford Sierra 2.9 V6 107Kw. Mulle öeldi et starteri juhe võibolla oksudeerunud. Äkki keegi oskab öelda kus kohas see juhe võiks asuda. Ise olen uus Sierra kasutaja. Või siis äkki on pakkuda Eesti või Inglise keelset skeemi?
Mul endal on mingi raamat aga seal ei ole skeeme jne. Ja seal ei ole nii täpselt sellistest asjadest kirjas ja peale selle on see Taani keelne.

Re: Starteri juhe

Postitatud: 05 Mär 2008, 16:32
Postitas Kriss
kui starteri asukoha suudad lokaliseerida siis peaksid ka selle juhtme leidma, või isegi kaks. vihjeks nii palju et aku pluss plemist tuleb kaks jämedat eeldatavasti punast juhet, üks läheb genekasse ja teine starterisse. oksüdeerunud võivad nad mõlemad olla ja mõlemast otsast. edu puhastamisel.

Re: Starteri juhe

Postitatud: 06 Mär 2008, 10:12
Postitas xr4
vaata massi juhtmed ka siis üle-juhtmed ei tohi kuumeneda kui koormust annad

Re: Starteri juhe

Postitatud: 06 Mär 2008, 23:47
Postitas kurivaim
Mul täna ütles üks teine sõber, et aku klemmid tuleb liivapaberi või millegiga üle käia. Eks homme näeb kas on starter, starteri juhe või massi juhtmed.

Re: Starteri juhe

Postitatud: 07 Mär 2008, 17:37
Postitas kurivaim
Oligi massi juhe ja aku. Eelmine omanik ütles, aku on täiesti täis laetud. Noh freesisime aku klemmid ära ja tõmbasime käima kuna auto oli kaua seisnud ja süütest ei tahtnud käima minna. Nüüd kõik korras ja läheb süütest käima jne.

Re: Starteri juhe

Postitatud: 27 Aug 2008, 10:37
Postitas noormees21
ei hakka ut teemat tegema aga küsimus 2.0 -dohc- kohta et ei jaga matsu kust tuleb starteri peale teine juhe äkki oskab keegi nõu anda

Re: Starteri juhe

Postitatud: 30 Aug 2008, 20:48
Postitas Dexter
suur jäme juhe otse akult, teine süütelukust!;)