1. leht 1-st

K:Diagnostika

Postitatud: 11 Okt 2006, 19:20
Postitas must-sierra
Küsimus siis selline,et kas karburaatormootoriga tasub ka diagnostikas ära käia,lihtsalt niiöelda igaks juhuks,et teada saada mis viga?

Re: K:Diagnostika

Postitatud: 12 Okt 2006, 07:45
Postitas tamar
must-sierra kirjutas:Küsimus siis selline,et kas karburaatormootoriga tasub ka diagnostikas ära käia,lihtsalt niiöelda igaks juhuks,et teada saada mis viga?
Igaks juhuks et teada saada mis viga?
Milles viga on ?

Ega diagnostika kah alati einäita ilusti ära mis viga on. Võid käia aga kui kõik ok pole mõtet, minu sierra 11a jooksul käinud 3 korda seal, rohkem pole mõtet.

Postitatud: 12 Okt 2006, 16:26
Postitas IvoK
garpa mootoril saab teha diagnostis ainult niipalju kui vaadata süüdet ja vajadusel regullida, heitgaase regullida, pöördeid ja vist midakioli veel, kui kunagi oma sierraga seal käija sai. aga no alati tasub minna vaatama ja lasta üle kontrollida, et oma auto mootori töös ja tegemistes kõik korras oleks.