üle 2700 foorumi registreeritud kasutaja !

Kui on mõtteid või leiad vigu - anna teada.
Vasta
Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 03 Nov 2006, 19:55

aga siis tuleb sellega juba tegelema hakata , et max arv inimesi ikka kohale tuleks mitte mõned inimesed ainult !
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Postitus Postitas Jaanis » 03 Nov 2006, 20:55

Kui kokkutuleku aeg ükskord kätte jõuab on kõigil juba meelest näinud see :lol:

Kasutaja avatar
yax
Administraator
Postitusi: 371
Liitunud: 01 Jaan 1970, 03:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas yax » 14 Dets 2006, 15:35

Foorum hakkab täis saama ja peab vist registreerumise peatama. Vaatan, et antud momendil juba 199 registreerunud kasutajat. 24. detsember siis sulgeme uute liikmete vastuvõtmise ja järgmine aasta teeme siis veel ühe klubi juurde Sierraclub II. Jõle raske on kahesajale inimesele kasvõi kokkutulekut orgunnida. Muidu annab meie väike tagasihoidlik sõpruskond juba partei mõõdu välja. Või laseks veel registreeruda 1. aprillini?
Mis arvate? :roll:

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 14 Dets 2006, 15:49

Saab ka ju nii teha et saadad PS kasutajatele kes pole aktiivsed olnud, et nad annaks märku et nad ikka kasutavad seda foorumit. Aega oleks vastamisega mingi 2 nädalat? Näitekd. No see on sinult mõtte.
Kui see ei sobi siis võiks ikka aprillini lahti hoida.
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 14 Dets 2006, 16:51

mina arvan, et need kes on 0 postitusega, võix ära kustutada siit...nende eesmärk on aint lugeda...mingu raamatukokku kui tahavad. siin võiks aktiivsus ka näidata ikka.
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 14 Dets 2006, 17:52

ma olen üsna kindel et on selliseid kasutajaid kes ei ole viimase 3 kuu jooksul sisse loginud, julmalt kohe kustutada, kui tahavad ikkagi kasutajad olla siis registreerivad end uuesti :idea:

Kasutaja avatar
yax
Administraator
Postitusi: 371
Liitunud: 01 Jaan 1970, 03:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas yax » 14 Dets 2006, 20:03

Sai siin räägitud kasutajate registreerimise peatamisest, et piisav arv kasutajaid juba koos (pea 200), aga alustati hoopis rünnakut juba liitunud kasutajate vastu.

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 14 Dets 2006, 20:20

aga mõtle, kui on veel keegi kes on aktivist ja ta liituda ei saa, sest mõned 0-i vennad on end reganud ja ilmselt paar kuud pole siin käind ?
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Postitus Postitas Jaanis » 14 Dets 2006, 20:25

Eks siin ole ka selliseid, kes midagi müünud on. On oma kaubast lahti saanud ja edasine klubivärk üldse ei huvita.
Kuidagi võiks neid kasutajaid sorteerida, aga mitte nii, et kellegile liiga tehtaks.

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Postitus Postitas REIDAN » 22 Dets 2006, 11:39

TEREKEST!
Selle kolme kuu kohta kas veidi karm eiole , tava näide läks inimene neljaks kuuks välismaale tööle , siis tuli tagasi ja avastas et ta polegi enam liige , arva ara kas tal on tahtmist tagasi tulla ? Ma eiusu millegi pärast. AGA poole aasta pärast kohe kindlasti maha kustutada , sest siis juba tõesti ükskord ükskõik mis maailm nurgast võiks interneti leida.

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Postitus Postitas REIDAN » 22 Dets 2006, 12:00

yax kirjutas:Foorum hakkab täis saama ja peab vist registreerumise peatama. Vaatan, et antud momendil juba 199 registreerunud kasutajat. 24. detsember siis sulgeme uute liikmete vastuvõtmise ja järgmine aasta teeme siis veel ühe klubi juurde Sierraclub II. Jõle raske on kahesajale inimesele kasvõi kokkutulekut orgunnida. Muidu annab meie väike tagasihoidlik sõpruskond juba partei mõõdu välja. Või laseks veel registreeruda 1. aprillini?
Mis arvate? :roll:


Minu pakkumine oleks selline selle kohta , arvan päris mõistlik oleks Lasta asi tõeti esimese aprillini . Kui on selline võimalus. On raske tõest argunnida kokku tulekud , ma olen ise ka sellise asjaga tegelenud (MILLEGA SAAN ALATI AITAN) (KUI ON MINGI KOKKU TULEK OLEN ALATI KINDEL TULIJA ) jA SELLE EGESSTREERIMISE KOHTA VEEL saadke nendele kasutajatele kes pole ennast kolme kuu jooksul sisse loginud , kirjad , etnendele antakse aaega üks kuu sise logimiseks , kui seda eitoimu suletakse nende konto , ja lõppetatakse registratsion klubis.
Kellel on tahtmist Hüppake ratest läbi olen REIDANI KASUTAJA NIMEGA.
eIOLE ASJAD NI HULLUD KUI PAISTAVAD , lihtsalt teguteda on vaja :) :D

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Postitus Postitas REIDAN » 22 Dets 2006, 12:15

yax kirjutas:Sai siin räägitud kasutajate registreerimise peatamisest, et piisav arv kasutajaid juba koos (pea 200), aga alustati hoopis rünnakut juba liitunud kasutajate vastu.

Ma kaldun arvama et parem oleks välja disklaffida neid kes eikasuta foorumid üldse ;kindlasti sellised leidub ! Saateke nendele kirad ära ! hojausega.) Üks kuu andke kül nad ülese ärkavad .Milleks hoida inimesi kes üldse eireageeri :) ?
( se on minu isiklik arvamus selle koha peaalt.
Parimate soovidega Slavka Pärnu.

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Postitus Postitas REIDAN » 22 Dets 2006, 12:21

erki kirjutas:aplaus!

ja huvitav mis need ülejäänud 30 teevad? :P

ma kaldun arvama et lihtsalt eiviitsi asjaga tegeleda :)
Slavka.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 22 Dets 2006, 15:53

Nojah ma nõus sellega. Isegi kroonus lastakse vist vahepeal netti nagu ma sain aru (võrus ntx suured arvutiklassid koguni).

Paljud reganud ja ahh eiviitsi umbes ja kõik.

Aga kustutada need kes ühtki posti teinud pole näiteks, milleks regada siis? Postitusi saad ju niisamagi lugeda.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 22 Dets 2006, 17:38

pole kolm kuud välismaal internetti saanud saadetakse mail mida ta kah ei ole kuuaega kätte saanud ja siis kui eestisse jõuab (ainus riik maailmas kus on internet :!: ) siis loeb kirjast et eilesel kuupäeval kustutatakse ta foorumi nimekirjast.
BTW kui niisama kustutamine kolme kuuse mittelogimise tõttu on siis saab ju alati uuesti regada sama nimeall kasvõi, kuid kui lukku lüüakse siis potensiaalsed sierramehed ei saa enam :!:

Vasta