Sierraclub

Kui on mõtteid või leiad vigu - anna teada.
Vasta
Kasutaja avatar
Kaktus
kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 10 Mär 2012, 11:10
Asukoht: Hiiumaa

Sierraclub

Postitus Postitas Kaktus » 18 Mär 2012, 21:37

Tervist, mul tekis selline mõte, et kolasin kuskil ungari lehel ja leidsin sealt lisaks veel mootori välimuse jms alt ka veermiku teema vms. Ehk seal oli siis kirjas kõrgendustest, piduritest, velgedest ja muust sellisest kraamist mis Sierradele sobivad jne.
Ma võin seda proovida tõlkida mingi google translatega ja kui kellegil viitsimist on siis võiks keegi üle kontrollida asja ja siis näiteks leheküljele üles panna. Näide on iseenesest siin: http://www.sierracorner.net/?menu=24&lang=hu&" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Kaktus
kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 10 Mär 2012, 11:10
Asukoht: Hiiumaa

Re: Sierraclub

Postitus Postitas Kaktus » 18 Mär 2012, 21:56

Kui on halb mõte võib ära ka jätta, lihtsalt mulle tundus, et seal oli üpris kasulikku juttu.

Kasutaja avatar
Kaktus
kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 10 Mär 2012, 11:10
Asukoht: Hiiumaa

Re: Sierraclub

Postitus Postitas Kaktus » 18 Mär 2012, 22:52

Oi jumal... Ma vihkan seda kuradi ungari keelt. Tekst on nii ähmane, isegi google ei tõlgi pooli asju ära. Pooled asjad peab ise välja mõtlema. Ma teen nii palju valmis kui võimalik ja siis keegi targem võiks üle vaadata ja muuta ja need asjad mida ma ei osanud ära teha.

Kasutaja avatar
doker
kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 23 Mai 2011, 20:53

Re: Sierraclub

Postitus Postitas doker » 19 Mär 2012, 01:32

Vabandust, kas sa oled purjus?

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Sierraclub

Postitus Postitas Tarmo » 19 Mär 2012, 08:22

nende ungarlastega on meil korra juttu olnud juba. võid ju teksti sealt abiks võtta, kuid hea oleks võtta pildid kuskilt mujalt ja oma lausetega asja seletada. samas võiks ka meie ülejäänud kodukaga nii teha. abiks võid võtta ka wikipedia

Vasta