MÜÜDUD: Ford Sierra 92' 2.0 88kw LSD sedaan

Müüme, ostame ja vahetame
Foorumi reeglid
Teema tõstmine mitte enne 7 päeva mõõdumist eelmisest postitusest. Alati võib lisada uut hinda või uut infot.
KONTAKT andmed (tel number, meil, msn, skype vms).
Asukoht
Dokumentide ostu müügi kuulutused on keelatud.
Suletud
Kasutaja avatar
Raghza
kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Aug 2015, 09:46

MÜÜDUD: Ford Sierra 92' 2.0 88kw LSD sedaan

Postitus Postitas Raghza » 25 Mai 2016, 13:28

Müügiks minu ustav kaaslane nii heas kui halvas. Teele ei ole iial jätnud ning käivitub ka põrgulikus külmas. Müügis piiratud aega, otsest vajadust müüa ei ole.

Täpsemalt siis:
Ford Sierra 2.0, 1992. a.
Mootor 2.0 DOHC 85kw -> piiraja eemaldatud ehk 88kw.
Roolivõimendi, klaasist katuseluuk, käetugi, toimiv originaalraadio, kärukonks, kesklukk, LSD differ, GT sisu, 14" korralikud GT valuveljed koos korralike suverehvidega. Vajadusel kaasa 2 väga korralikku naastrehvi.

Minu käes olnud eelmise suve lõpust, sõitnud olen u. 3500km. Uus aku, uued esimesed pidurikettad ja -klotsid, uus veepump. Tehtud tööde kohta arved. Uhiuued korralikud kojamehed, kõik pirnid põlevad.
Tehniliselt suurepärane - käivitub ja sõidab hästi, kütust võtab vähe ning teisi vedelikke ei tarbi ega endast maha ei jäta. Veermik vaikne.
Kere üldjoontes sile, kuid vahetada oleks tarvis juhipoolse küljekarbi tagumine pool ning juhipoolne tagumine koopaserv. Kõrvalistuja poolel on tagumises koopaääres vaid pindmine rooste ning sealpoolne küljekarp on väga sile. Tagastange vasak nurk on pisut räsitud nagu piltidelt näha.

Ülevaatus kuni 31.05.2016! Peale keretöid ei tohiks mingisuguseid etteheiteid selle läbimisel tekkida.

Müün kuni juulini, et enda teisi plaane teostada. Juulis viin ise keretöödesse ning lõpetan müügiprotsessi.

Pildid eelmisest hilissügisest, praeguseks midagi muutunud ei ole:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Hind: 570 EUR
Asukoht: Tallinn
Telefon: 5013764

Autot saab vaadata Tallinnas. Tööpäeviti õhtul alates 18:00.

Rivo.
Viimati muutis Raghza, 18 Juun 2016, 17:36, muudetud 1 kord kokku.
'92 Sierra DOHC

Kasutaja avatar
Raghza
kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Aug 2015, 09:46

Re: M: Ford Sierra 92' 2.0 88kw LSD sedaan

Postitus Postitas Raghza » 18 Juun 2016, 17:36

Müüdud!
'92 Sierra DOHC

Suletud