O: 1,8 OHC õhupuhastaja vaakumdiafragma

Jäid jupid üle või otsid mingit juppi, anna teada
Foorumi reeglid
Teema tõstmine mitte enne 7 päeva mõõdumist eelmisest postitusest. Alati võib lisada uut hinda või uut infot.
KONTAKT andmed (tel number, meil, msn, skype vms).
Asukoht
Dokumentide ostu müügi kuulutused on keelatud.
Vasta
RL
turist
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Nov 2019, 23:17
Nimi: Raavo
Asukoht: Tallinn-Paide

O: 1,8 OHC õhupuhastaja vaakumdiafragma

Postitus Postitas RL » 18 Nov 2019, 10:30

Tere

Sooviks osta siis 86 a 1,8 Sierrale õhupuhastaja korpust, millel oleks töökorras vaakumpump (see jublakas, mis asub õhupuhastaja toru küljes väljalaskekollektori kohal, alumiiniumvoolik kollektori ja toru vahel). Ise asun Tallinnas, auto Paides.

5206337

ets234
turist
Postitusi: 48
Liitunud: 16 Okt 2019, 21:58
Nimi: Ets
Asukoht: Tallinn

Re: O: 1,8 OHC õhupuhastaja vaakumdiafragma

Postitus Postitas ets234 » 21 Nov 2019, 15:16

Kui sul mootor ei taha selle töttu külmaga töötada siis ma soovitan pane selle vooliku ots kinni sealt õhupuhastaja korpuse poolt, ma panin veits orbiti nätsu. Mul endal sama asi läbi ja sellest diafragmast lekib karburaatorile väärtuslikku vaakumit, kui lekke kinni paned siis saab sõita. Ainus asi mis siis on on see, et mootor ei saa külmana sooja õhku peale, selle jaoks võid õhutoru lahti ühendada.

RL
turist
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Nov 2019, 23:17
Nimi: Raavo
Asukoht: Tallinn-Paide

Re: O: 1,8 OHC õhupuhastaja vaakumdiafragma

Postitus Postitas RL » 21 Nov 2019, 18:05

Mootor töötab tegelikult (ei taha ära sõnuda) üsna normaalselt. Asi lihtsalt selles, et mulle meeldiks, kui seal kapoti all kõik enam-vähem nii oleks, kui siis, mil Sirje tehasest välja veeres. Külmalt natuke hoian gaasi peal pärast käivitamist, siis jääb käima ja edasi probleeme pole. Sellest automaat-toorest ei ole veel aru saanud, võimalik, et ka ei tööta. Auto alles maikuust käes, ei tunne tema hinge veel :)

ets234
turist
Postitusi: 48
Liitunud: 16 Okt 2019, 21:58
Nimi: Ets
Asukoht: Tallinn

Re: O: 1,8 OHC õhupuhastaja vaakumdiafragma

Postitus Postitas ets234 » 23 Nov 2019, 03:07

Ausalt öeldes mul jamad sama jubinaga. Ma pole enam üldse kindel kas see vaakumklapp üldse läbi on, sest olen 2 erinevat proovinud. See jublakas juhib otseselt automaatset tooreklappi ning kui selle õhufiltri korpuse küljes oleva asjaga ära ühendan, avaneb toores nii minimaalselt, et mootor tahab välja surra. Usun et sul sama asi, gaasi vajutades avaneb toore klapp veits ja ei lämmata mootorit enam
Kui mingi lahenduse leiad siis anna mulle ka teada :D

Vasta