Kevini Sierra 2.0Dohc '91

Kasutajate pikendused
Vasta
Kevin
lugeja
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Mai 2012, 19:24

Kevini Sierra 2.0Dohc '91

Postitus Postitas Kevin » 03 Dets 2014, 12:16

Tere!

Tuli ka minu õuele õnn ja olen nüüd sedaan Dohc-Sierra omanik. Autol elulugu on üsna helge olnud enne mind - 9 aastat vanahärra käes, selle ajaga sõitnud 28 000km, sellest veel kaks viimast aastat garaažis seisnud. Kunagi läbi elanud mingi plõksi elektripostiga, misläbi on vasakut esitiiba vahetatud ning amordikannu juures nüüd 3cm'ne auk. Muidu on tehnika kobe, arvasin et olen hea omanik, tellin autole uued filtrid-küünlad, kuid kui näiteks õhufiltrikorpuse lahti võtsin, vaatas sealt täiesti uus filter juba vastu. Autopervert, ma ütlen.. ei sõitnud ja ainult hooldas. :twisted:
Igaljuhul nüüd on jah nõnda, et kaks aastat auto seisis, visati aku peale ja paar tiiru ketramist ning auto elas. Lõime käed ja sõitsin minema. Kütetki oli kaasas üle poole paagi. Nüüd aga hakkasid probleemid, õhtul läks pimedaks ja lagedale tulid probleemid tuledega - kaitsmed on terved, pirnid on terved, aga ei põle ees ükski parktuli ning parem lähituli (panin kusjuures turvalisuse mõttes veel tutika pirni ette) ning taga samuti tunnen puudust parktuledest, ühest piduritulest, numbrituledest ning tagurdustuledest. Lisaks on vaikus ka spidovalgustiga. Algul vilkus ka vaid üks suunatuli taga, kuid õnneks sai selle peale pikka pullimist, (LOE: klemmide puhastamist), toimima. Vana on vist pool vanaduspõlve pimeduses elanud? :cry: Seega osatakse siin ehk lahendusi pakkuda? Tuledelüliti? Massiprobleem? Aa, muide, ostes mäletan, et taga gabariidid ja numbrituled kindlasti põlesid. Kuhugi läks miskit kaotsi. :D
Teine mure vaevab käimisega, kuigi täna hommikul tundus asi vaikselt lahendust hakkama saama - uued küünlad said peale, 10 liitrit kanget Statoili kütust ja juba enamvähem lubab. Kuigi kütusefilter tuleks sellegipoolest turvakaalutlustel ära vahetada. Esimene õhtu oli küll täielik küttenälg, ühtlasel sõidul oli normaalne, nagu pedaali põhja lajatasid, jäi nälga või uputas üle - hinge tõmbas igatahes kinni.
Kui tuled toimima saab, võiks minna ülevaatusele, sest vanal sellega polevat probleemi kunagi olnud, kere ja tehnika pidid väga ausad olema. Sillad tunduvad ka vaiksed ja pidurid mõistlikud. Maha veel müüa ei tahaks, olen siin paari viimase talvega mitu baierlast, üht venelast ja Omegat pidanud, nüüd oleks siis aeg Sierra käes. Tutikad naastudki hooajaks tellitud..

Kokkuvõtvalt vajan abi eelkõige tulede probleemiga. Arvan et küttenälg on kinni siiski pikas sõitmises, sest tundub et ajapikku on olukord paranenud.

Kui nüüd veel korrektne foorumiteema teha, siis lisadest on salongis katuseluuk ja kesklukk, väliselt tumedad tagatuled, tagaspoila ja RS karbilaiendid. Laos on ka 175/70 R14 ja 195/65 R15 tutikad naastud tellitud, tuleb välja mõelda, kumb hooajaks alla panna.

Pilt
Pilt
Pilt

siim25
aktivist
Postitusi: 375
Liitunud: 06 Jaan 2014, 05:47
Asukoht: saaremaa

Re: Kevini Sierra 2.0Dohc '91

Postitus Postitas siim25 » 04 Dets 2014, 17:02

see sama oli ka ju fb osta müü vaheta kommuunis..aga muidu tundub tore klaver olevat millega peaks saama mängida kyll, tulede poolelt on ilmselt veaks seismise tõttu oksiid ja massi probleem..käi tulede juhtmed ja pistik kenasti üle puhasta ära ja vaata kaitsmering üle karbi kaanel olemas kenasti näha mis kaitse millele käib ja kaitseb :wink:

KevinAro
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 06 Apr 2014, 16:45
Asukoht: Saaremaa

Re: Kevini Sierra 2.0Dohc '91

Postitus Postitas KevinAro » 27 Dets 2014, 01:07

Mis autost saanud on?

Vasta