Ford sierra xr4i - THEsaan

Kasutajate pikendused
Vasta
martin93
turist
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Jaan 2013, 18:05

Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas martin93 » 26 Dets 2014, 12:29

Sai siis aasta algul ostetud kõva raha eest(sierra kohta) lukpära sierra, plaan oli teha suveautoks kuna kere oli tal siis isegi üle harju keskmise. Plaan oli cosworthi tagatiib, rs laiend taha, külgedele ja ette cosworth stange, mingi vähe edevam velg ja veel natukene siit ja natukene sealt, lõpptulemus oleks ühesõnaga tähelepanu tõmmanud küll ma usun.

Pilt

Pilt

Pilt

loomulikult tuli esimene õhtu kohe alla keevitada remus ja ka pingviin lisatud 8)

Pilt

vahepeal sai ka velgi värvitud :mrgreen:

Pilt

Aga siis juhtus üks selline tore kolmapäev(2. aprill).

Pilt

sai siis püsti tõmmatud ja isegi omal jõul kodu poole tagasi sõidetud, kahjustused olid järgmised: murdunud peeglid, kundepoolne klaas puruks, kapott mõlkis, tiivad natukene mõlkis, uksed natukene mõlkis, katuse luuk kiilus kinni ja katuse peal mõni kriimustus. ehk mitte midagi hullu :D

Pilt

Pilt

Pilt

Paljud ültesid mulle et tee välimus enamvähem korda ja müü maha(mis oleks tähendanud arvatavasti 7.2kg pahtlit umbes)! Aga kuna mul oli niikuinii plaan teha endale mingisugune tagaveoline aparaat millega natukene driftimist proovida siis tundus tol momendil see kõige reaalsem selle jaoks kuna mina erilist müügi mõttet tal ei näinud, millegi pärast ma väga ei taha müüa inimestele sääraseid niiöelda "uusi" autosi.

Läksid käiku siis kodused vahendid ja engineringu haridus niipalju kui mul seda on, et katus umbestäpselt sirgeks saada.

Pilt

Uskuge või mitte aga esimese korraga tungisin katuse täpselt õigesse asendisse tagasi kuigi mul puudus tol momendil aken millega oleks saanud proovida kas sobib vahele või ei.

Pilt

Kokkuvõtlikult öeldes sai ikka üks jagu asju tehtud autoga ning suve lõpu poole oli tulemuseks midagi säärast.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Plaan oli ka teha webi seriaal sellest ning praeguseks on väljas kolm episoodi.

E01
http://www.youtube.com/watch?v=gS-Iy2-3kpQ
E02
http://www.youtube.com/watch?v=Y_txzuElxkk&spfreload=10
E03
https://www.youtube.com/watch?v=muC3AC2 ... freload=10

FS
aktivist
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Juun 2008, 19:08
Asukoht: Tallinn

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas FS » 29 Dets 2014, 10:13

Vasakpoolselt sierralt el aknaid ei taha sümboolse hinnaeest maha keerata.
Ford Scorpio Ghia Cosworth 94a.
Ford Sierra 4x4 Dohc 91a.

Kasutaja avatar
J-C
kasutaja
Postitusi: 106
Liitunud: 14 Juul 2009, 21:07
Asukoht: harjumaa jõgisoo küla

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas J-C » 29 Dets 2014, 15:23

ei taha kuna auto on müüdud

martin93
turist
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Jaan 2013, 18:05

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas martin93 » 01 Jaan 2015, 18:31

punane pole minu oma jah ning saan-ilt ei taha hetkel eriti müüa kuna neil läheb vaja parklas mölisemas käimiseks(audivennad on õpetanud seda, kui el. aknaid ei ole siis ei saa ka möliseda teiste kallal) :D
okei, see selleks, hetkel on olukord nii et plokikaan läks 2 päeva tagasi lõplikult, jahutusvedelik jookseb silindrisse ja kaputt, plaan teha engineswap, õline dochlakas ikka vahele aga hetkel ei ole mootorit mida istutada vahele, ehk kellelgi on midagi pakkuda. tähtis oleks see et mootor toimiks, mida paremini seda parem loomulikult ja samas võiks olla võimalikult soodne. :D

videode osas niipalju et hetkel on materjaali kindlalt järgneva kahe osa jaoks, kui väga vaja siis ka kolme. saani proovin uuesti liikuma saada niipea kui võimalik.

martin93
turist
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Jaan 2013, 18:05

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas martin93 » 04 Jaan 2015, 17:24


martin93
turist
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Jaan 2013, 18:05

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas martin93 » 20 Veebr 2015, 15:28

vahepeal midagi erilist toimunud pole kuna mootor lendas laiali ning raha läks ootamatult nii igapäeva auto kui ka hobiauto alla(saan-i siis ) nüüdseks on mootor olemas ja vahetamise küsimus mis hetkel ongi pooleli kuna keerasin käigukasti eemaldades 13 lehtvõtme liiga ümaraks( eks ta elu ka näinud :D ) ja nare läks pooleks... jah ma keerasin õigele poole(vastu päeva) aga vähemasti on pooled kasti poldid lahti seega its something! :D

Jäin haigeks mõtlesin, et käin rahulikult poes ära teed ostmas ja pole mõttet kaamerat kaasa võtta(just oleks pidanud!), poodi jõudes oli säärane vaatepilt.
Pilt

Väikene stiili muutus velgede arvelt, algul olid mingit lollakat halli värvi ja mõttes oli loomulikult mingit ägedat värvi värvida aga millegi pärast tuli klassikaline valge( tegelikult äärmiselt haruldane värvus mida igapäev ikka ei näe küll! :D :D )
Pilt

Tegin vaesemehe "wisefap-i"
Pilt

Pilt

Ajasin vanamehe volvo kuuri alt ära.
Pilt

Ja lõhkusin tööriistu.
Pilt


Aaaaa jaaaa E05 sai ka valmis või noh oli mõnda aega juba valmis aga mõni häiriv pisiasi oli sees mille parandasin lõpuks ära.

https://www.youtube.com/watch?v=gCe9hcPZIiw

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: Ford sierra xr4i - THEsaan

Postitus Postitas Tehnic » 21 Veebr 2015, 00:31

masendav teema.
XR4 2.9i

Vasta