Sierraaria by rekkamees

Kasutajate pikendused
Vasta
rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Sierraaria by rekkamees

Postitus Postitas rekkamees » 19 Dets 2017, 00:07

Mustal Sierral hakkas spidokas mõne aja eest mingi eriliselt lolli häälega vinguma. Mitte pidevalt, vaid aegajalt, eriti just pikemal sõidul. Vingumisega samaaegselt hakkab seier kas hüplema või näitab kiirust lihtsalt natuke rohkem, kui seda on. Võtsin täna õhtul ette trossi õlitada, et äkki on see kuivale jäänud ja tekitab anomaaliaid. Trossi spidoka otsast lahti harutama asudes avastasin, et minu autol on spidotrosse lausa kaks. Üks tross tuleb käigukastist õhukanali eespoolse plekkpaneeli külge, siis on selle pleki küljes mingi vahejunn, mille küljes pistik ja juhtmed ning sellest junnist läheb lühike trossijupp spidokasse. Õlitasin igatahes mõlemad ära ja selle vahejunni ka, tulemuseks oli vingumise rütmi muutus, õnneks paremuse poole. Peab vist raadio kõvemini mängima keerama. :evil: Aga võibolla on spidokas ise kulunud, peab järgmise remondimotivatsiooni puhanguga teist spidokat proovima.
Küsin, et kas keegi oskab kommenteerida, milleks see vahejunn vajalik on. Teistel kodustel Sierradel seda pole. Ja kui see lühike tross puruks peaks minema, siis kas seda mõni varuosamüüja ka müüb?
esivedu tähendab tõmbamist

MrBungle
aktivist
Postitusi: 229
Liitunud: 02 Mai 2006, 22:29

Re: Sierraaria by rekkamees

Postitus Postitas MrBungle » 19 Dets 2017, 00:58

See vahejunn on kasutusel kui autol on kütuse kompu või püsikiiruse hoidja. Viimast vist sai ainult merkuritel.

Kasutaja avatar
keegi334
aktivist
Postitusi: 225
Liitunud: 18 Nov 2014, 08:59
Asukoht: Tartu

Re: Sierraaria by rekkamees

Postitus Postitas keegi334 » 19 Dets 2017, 09:55

Minu 89a plank-line sierral on ka spidotross selle vahejupiga plekkpaneeli küljes. Muidu uus tross poes maksab mingi 10-15 euri, aga too pole enam selle vahejupiga.

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Sierraaria by rekkamees

Postitus Postitas rekkamees » 19 Dets 2017, 12:38

Ma sinisel Sierral, mis puruks sõideti, vahetasin umbes kuu aega enne avariid spidotrossi ära. Uus maksis, kui õigesti mäletan, 7€ + post ehk kokku jäi veidi alla 10€
esivedu tähendab tõmbamist

Vasta