3D Sierra 1.6 1988

Kasutajate pikendused
Vasta
jeff01
turist
Postitusi: 7
Liitunud: 08 Nov 2016, 18:04

3D Sierra 1.6 1988

Postitus Postitas jeff01 » 30 Dets 2016, 19:44

Ma ei teagi mis põhjusel....ilmselt seetõttu, et vanusega ogaraks läinud meenus, et pole kunagi sierrat omanud. Isal olid kunagi 15-20a tagasi mõned millega ma kooliski käisin kuid omal pole sellist õnnetust veel omada õnnestunud.
Ma ei tea isegi mida ma temaga teen kuid 3 võimalikku varianti on peas:

a) Koristan vaid ära, likvideerin hallituse, teen tehniliselt + paberid korda ja panen garaazi pensionisambana seisma :D
b) Keeran alla oma 15" ATS Classicud ja teen nendega välimuse ägedaks, widebody ja jutud...eeldaks ka MK1 nina
c) Ehitan miski mootori ka lõpuks omale ja teeks sellise all GO no show pilli millest ei oskaks keegi midagi arvata. pooltuhat jõudu miskist mondeo vms mootorist pole mul probleem võtta kuid ilmselt peab siis miski bemmi kasti kasutama. Tagasild on ehk suurim küsimus, scorpa sillaga autot laiaks ajada ei tahaks ja ei tea tollegi jõutaluvust.

Kiiret selle autoga pole, mul mitu asja korraga käsil kuid vahepeal on hea, kui saab teha midagi muud kui vaid üht autot. Lisaks veel see, et 1 põrnikas peaks mul sel suvel lõpuks ka nö valmis saama....ikkagi 9a ehitatud ja ümber ehitatud ning vahepeal tahaks ka autot kasutada ja nautida.

Mõningaid fakte hetkeolukorras:
Auto siis umbes "kolmesotine räim"
kui meil nüüd aastanumber vahetub võib öelda, et 19 aastat ühe inimese oma olnud.
8 aastat seisnud
Sisaldab rohkem niiskust ja hallitust kui mu kõik seni omatud 50 autot kokku
Karbid parandatud plekiriba ja plekikruvidega, sisekarpide küljest lahti.
Põhjavaipa pole MITTE KEEGI mittekunagi eemaldanud ja sain olla esimene kes seda tegi.
Mootor käivitub paugust ja liigub reipalt, kast ja sidur toimivad hästi, pidur toimib "kuidagi" differ veidi laulab


Midagi ilustama ei hakka, panen pilte probleemsetest kohtadest:
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt

Kas deal oli halb või hea, sellest pole mul aimugi kuid Pärnust tartusse vedas ära ja esimsed 3h tööd on tehtud seoses kogu sisu väljavõtmise ja ühe tolmuimajakotitäie huumuse eemaldamisega :? Uskumatu millistena inimesed oma autosid hoiavad. Loodame, et jõud ei rauge ja sellest autost ka midagi saab.
Viimati muutis jeff01, 30 Dets 2016, 20:12, muudetud 1 kord kokku.

jeff01
turist
Postitusi: 7
Liitunud: 08 Nov 2016, 18:04

Re: 2D Sierra 1.6 1988

Postitus Postitas jeff01 » 30 Dets 2016, 19:50

Kui keegi teab siis olen huvitatud kas MK1 / cossu nina ette leida / ehitada on väga võimatu ja kui kellelgi selleks juppe siis olen ehk huvitatud.
Kui keegi teab kus vedeleb siis olen ehk huvitatud kasvõi ühest sama riidega istmest või korralikust paarist, või koguni korralikust sisust. Kui keegi teab mõnd võimsamat 500-700hp projekti sii võib mulle linke puistata, uuriks vähe mis sillad ja kast jne.
Kui keegi teab kas küljekarpe ja mk1 esitiibu / tulesid jne ka uuena ja poest veel saab osta siis olen ka sellest huvitatud. (Pole veel jupisaadavusega end kurssi viinud)

Ettetänades :)

Kasutaja avatar
JanekE
fanaatik
Postitusi: 615
Liitunud: 02 Aug 2016, 04:56
Nimi: Janek
Asukoht: Pärnu

Re: 3D Sierra 1.6 1988

Postitus Postitas JanekE » 30 Dets 2016, 20:30

Heh, samune Sierra mis sõbra töökoja ees tükk aega seisis ning lõpuks otsustati käima panna :D
'91 Sierra "GT", '90 Sierra & '90 730i

Kasutaja avatar
Ken Pallav
aktivist
Postitusi: 250
Liitunud: 11 Dets 2011, 06:16
Asukoht: Harjumaa

Re: 3D Sierra 1.6 1988

Postitus Postitas Ken Pallav » 30 Dets 2016, 20:53

Tiibasid, karpe saab ikka uusid B varuosadena. Hinnad küll aga vaikselt tõusevad. Esitulesid mk1 omasid ei oska õelda, mk2 omi saab uuena aga küll.
Mk1 nina peaks istuma, kui vahetada tiivad, kapott, esimene tulederaam, tala. Ilmselt vaja vahetada ka esiklaasi alune plastik. Esiklaas ise ka alt natuke erinev.
Võimalik et tuleb midagi veel vahetada. Ise teostanud ei ole, kuid on silma jäänud kunagi mk1 mil mk2 nina ette aretatud.
1995 Lexus LS400
1986 Ford Sierra iS mk1

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: 3D Sierra 1.6 1988

Postitus Postitas Tarmo » 31 Dets 2016, 19:44

tagasillaga pole kuulnud et kellelgi probleem oleks olnud, sierral ja scorpal pmst samad sillad. kui viitsid otsida juppe siis 7,5" lsd (enamus on 7") cosworth sierradel on 4wd 7" ja rwd 7,5" ja pole kuulnud et neilgi midagi häda oleks peale tuuningut. käima näiteks t5

Vasta