Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Kasutajate pikendused
Suletud
Kasutaja avatar
Harrison
kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 05 Apr 2007, 04:20
Asukoht: Tartu

Re: 2.0 dohc 1991 - priit

Postitus Postitas Harrison » 03 Aug 2009, 14:11

vahetsin ka enda sirtsul mõlemad õõtsad, õõtsa stabika puksid, veel sai fixusest ostetud ette uued, 26 cm läbimõõduga vent kettad + uued klotsid,
ja nüüd on ka ülevaatus läbitud :)
Mis tuu hädä jälle' om:)

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: 2.0 dohc 1991 - priit

Postitus Postitas Tarmo » 03 Aug 2009, 16:13

Harrison kirjutas:...ette uued, 26 cm läbimõõduga vent kettad ...
kas mõtled soonilisi või ventileerituid?, sierradel peaks kõigil olema ees edevalt nimetades ventileeritud kettad

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: 2.0 dohc 1991 - priit

Postitus Postitas Priit » 03 Aug 2009, 22:56

Harrison kirjutas: ja nüüd on ka ülevaatus läbitud :)
Mul on sama plaan :P Teise poole õõts kah vahetatud. Ühe rooliotsa lasen veel vahetada+sillaregull. Väljalaskekollektoritihendi vahetan ka veel ära ja lähen katsun kah ÜV õnne. Õnneks pea kuu aega veel aega :P
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: 2.0 dohc 1991 - priit

Postitus Postitas Priit » 25 Aug 2009, 15:33

Nonii, vahetatud said siis lõpuks 3 rooliotsa, 2 õõtshooba, üks vedru ning väljalaskekollektori ja "pükste" vaheline tihend. Läksin proovisin ülevaatusel ka õnne ja läks õnneks :P Vasakpoolne tagumine pidur oli pisut nõrgavõitu, aga õnneks normi piires ja piduritorud peaks kriitilise pilguga üle vaatama(kipuvad roostetama). Nüüd siis jälle aastake aega uusi vigu juurde korjata :roll:
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas Priit » 29 Dets 2009, 10:57

Vahepeal midagi erilist juhtunud ei olegi. Samas on see ainult hea. Ainult esistange vahetasin vähe kabedama vastu. Nüüd aga lugu järgmine: eile õhtul ei leidnud maja ette parkimiskohta. No aga lumega on see annelinnas täiesti tavaline ja parkisin siis paarsada meetrit eemal oleva Säästumarketi juurde, kus seisis veel paar meie maja masinat. Ehk siis sinnamaani kõik täiesti harilik. Üllatus oli aga hommikul auto juurde jõudes. Eemalt juba näha, et ukselukk imelik. Lähemalt vaadates selgus majas-puuritud.Sama kõrvalistujapoolse lukuga. Väriseva käega katsusin ust, õnneks lukus ja võti ka keeras. Et siis sisse ei oldud saadud. Vaatasin veel korra lähedalolevate autode uksi kah, aga need tundusid puutumata olevat, Krt ei teagi, mis vimma mu sierra vastu peetakse. Korra on juba sees käidud+korra uks sodiks sõidetud. Pikk jutt, aga lõpp õnneks seekord õnnelik.
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas IvoK » 29 Dets 2009, 11:06

Noh eks paljud pätid (kaasaarvatud ka algajad pätid) enamuses teavad et need vanemate ford-ide ukselukud on nii nagu nad on, keerad lihtsalt jõuga lukupuruks, küll siis ka uks lahti tuleb. Mul mingi mõned aastad tagasi tallinnas sama teema, jõudsin pühapäeval väga hilja linna ja maja ees kõik kohad olid täis, siis ei jäänud muud üle kui parkida maja otsa (kus pole ühtegi akent ega ust). Ma eriti naiivne lootsin et ega keegi minu autost ju makki ega asju ära ei varasta kui ma maki paneeli eest ära võtan (teised autod olid minu oma kõrval alarmidega ja isegi maki paneelid olid eest - neid ei puudutud). Hommikul tööle minnes avastasin et miks juhtmed armatuuris rippuvad ja siis selgus et ka mõlemist ukselukust saadi kenasti jagu ja salong tehti täiesti tühjaks (auto läks suht kohe müüki ka, nii et ise ei pidanud sealt enam midagi ära võtma) :mrgreen: Mul olid isegi uksed lukku äärtest lõmmis - nende lukkude kallal oldi ikka kõvasti vaeva nähtud. :twisted:
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas Tarmo » 29 Dets 2009, 13:32

sul ikka veab. samas ei tahaks ju näpuga näidata aga loogika paneb asjad paika, mujal tartus ei varastata nii palju kui annelinnas, ja mujal tartus pole nii palju venelasi kui annelinnas, seega järeldus et venelased varastavad? mingu krt tööle, teenigu ausalt raha, ja ostku siis endale asju, siis vaadaku kui tore on kui keegi midagi ära varastab, kui enam keegi üldse siis varastab

Kasutaja avatar
bisneks
kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 18 Dets 2009, 03:28

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas bisneks » 30 Dets 2009, 21:25

Tarmo kirjutas:sul ikka veab. samas ei tahaks ju näpuga näidata aga loogika paneb asjad paika, mujal tartus ei varastata nii palju kui annelinnas, ja mujal tartus pole nii palju venelasi kui annelinnas, seega järeldus et venelased varastavad? mingu krt tööle, teenigu ausalt raha, ja ostku siis endale asju, siis vaadaku kui tore on kui keegi midagi ära varastab, kui enam keegi üldse siis varastab
OT ,aga tundub et keegi meist kannab sibulate peale vimma millegipärast.
Samas ,ega ei saa öelda ,et nad endalegi keeranud poleks.

Mul tuli ükskord täisealine vuntsidega mees ,karjudes venekeeles oma sõpradele midagi ja viis aia äärest punna minema, krdi sibulad.
Parandame/Keevitame Tartus Autosid ja kõike muud.
55648409 bisneks@hot.ee Pm Kõigile sõbrahind ;)

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas Tarmo » 30 Dets 2009, 23:10

otseselt ei pea, aga ütleme nii et kerge eelarvamus hakkab kujunema

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Ford sierra 2.0 dohc (GT?) 1991 - priit

Postitus Postitas Tanel » 31 Dets 2009, 04:15

Mina neid kah ei salli,pole kunagi sallind ja ei hakka kah sallima, krdi vargatest venelased :evil:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

HighMax
kasutaja
Postitusi: 141
Liitunud: 31 Mär 2009, 22:50
Asukoht: Tallinn/Suurupi

Re: Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Postitus Postitas HighMax » 02 Veebr 2010, 21:59

Need krdi sibulad varastasid mul ka suvel jalgratta ära, kahjuks oli see sõbralt laenatud ja kahjutasu oli 12.000.-. Seina äärde sellised kurat :x
Vanasti olid vinüül ja disainerid, nüüd on kanüül ja streetracerid! :D

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Postitus Postitas Priit » 21 Apr 2010, 20:35

Midagi positiivset jälle kirjutada ei ole. Eile öösel kell 3 politseist kõne: "Saaksite äkki välja oma auto juurde tulla, autol aken puruks. Patrull ootab auto kõrval". Lendasin siis välja ja nii oligi. Tagumine aken puruks ja tagumine numbrimärk küljest ära väänatud. Kohapealt oli kätte saadud üks purupurjus kuju, kellel numbrimärk näpuotsas. Ajasin siis keset ööd ühe sõbra üles, kelle töö juurde garaaži sai auto ära viia. Midagi seest võetud ei olnud. Lihtsalt kõrvaloleva aiaga(see puna-valge, mis asfaldiaukude ette pannakse)klaas sisse löödud. Hommikul kirjutasin avalduse. Aga pärast tüübi ülekuulamist olen ikka omadega mädas. Tema pole väidetavalt klaasi lõhkunud. Seda tegi keegi kambast ja kambajõmmid olid juhuslikud kaagid. Väidetavalt oli tüüp politseinikele tundemärgid öelnud, aga karta on, et sinna see asi jääb. Kinnipeetud tüüp lubas 200 eeku maksta numbrimärgi lõhkumise eest ja asi moos. Ei saa mina aru sellistest elukatest, kes teiste vara hävitades oma õhtupoolikuid meeldejäävamaks teevad. Esmapilgul minu häving siis teiste naljade kinnimaksmisel 2500.- kanti(soojendusega+antenniga klaas 1800+paigaldus 690). +veel see, et hetkel jalamees. Samas ootan pakkumisi tagumisele klaasile. Asukoht Tartu, kuna liikumisvõimalus sisuliselt puudub.
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Postitus Postitas Tarmo » 21 Apr 2010, 21:14

paigalduse saaks sulle 500 eest, tutika klaasi hinda pole veel kätte saanud. uuritakse lätist seal pidid odavamad olema. aga kasutatut küsi näiteks camilla käest või sirvi kuulutusi siit samast kes sedaane lammutavad. antenn vist neil kõigil klaasis? samas võin sulle pakkuda glof gti stiilis katuse antinni 100 eeq, siis saaks klaasi hinna soodsamaks äkki? muidugi see tähendab keresse augu puurimist.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Postitus Postitas IvoK » 21 Apr 2010, 21:57

Priit kirjutas:Midagi positiivset jälle kirjutada ei ole. Eile öösel kell 3 politseist kõne: "Saaksite äkki välja oma auto juurde tulla, autol aken puruks. Patrull ootab auto kõrval". Lendasin siis välja ja nii oligi. Tagumine aken puruks ja tagumine numbrimärk küljest ära väänatud. Kohapealt oli kätte saadud üks purupurjus kuju, kellel numbrimärk näpuotsas. Ajasin siis keset ööd ühe sõbra üles, kelle töö juurde garaaži sai auto ära viia. Midagi seest võetud ei olnud. Lihtsalt kõrvaloleva aiaga(see puna-valge, mis asfaldiaukude ette pannakse)klaas sisse löödud. Hommikul kirjutasin avalduse. Aga pärast tüübi ülekuulamist olen ikka omadega mädas. Tema pole väidetavalt klaasi lõhkunud. Seda tegi keegi kambast ja kambajõmmid olid juhuslikud kaagid. Väidetavalt oli tüüp politseinikele tundemärgid öelnud, aga karta on, et sinna see asi jääb. Kinnipeetud tüüp lubas 200 eeku maksta numbrimärgi lõhkumise eest ja asi moos. Ei saa mina aru sellistest elukatest, kes teiste vara hävitades oma õhtupoolikuid meeldejäävamaks teevad. Esmapilgul minu häving siis teiste naljade kinnimaksmisel 2500.- kanti(soojendusega+antenniga klaas 1800+paigaldus 690). +veel see, et hetkel jalamees. Samas ootan pakkumisi tagumisele klaasile. Asukoht Tartu, kuna liikumisvõimalus sisuliselt puudub.
Ma saaks sind aidata tagaklaasiga, on ka soojenduse ja antenniga varjant ja maha võtsin sedaani pealt, kui huvi siis räägime nt ps-is edasi. Asub järvamaal. :)
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: Ford sierra 2.0 dohc GT 1991 - priit

Postitus Postitas contact » 21 Apr 2010, 22:03

mis moodi see antenniklemm klaasil välja näeb? mul on üks klaas pikemat aega üle. aga ma ei tea, et seal mingi antenni kaabel oleks old. kahel pool olid klemmid, arvatavasti soojenduse omad. väliselt näeb välja samasugune nagu mu ghial.
servast kaks triipu laiemad (lai triip ei jookse klaasi alla serva) ja siis peened triibud üle klaasi. pärineb see 91a masinalt.
€-contact

Suletud