Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Kasutajate pikendused
Suletud
Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Tarmo » 04 Dets 2016, 23:46

vanal käsipiduri trossil oli regulaator kinni roostetanud, sai tross ära vahetatud
muidu käima läheb aga sõita pole viitsinud, vanaks hakkan vist jääma, keegi hea pakkumise teeb siis müün ära

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Tarmo » 15 Jaan 2017, 22:35

mõtlesin hinna kah välja 1000

cosworthi stange 125
cosworthi iluvõre 50
cosworthi laiendid 100
cosworthi antitiib 100
4*4 cosworthi valuveljed 75
rs 3 kodaraga rool 50
iS mootor 100
torukollektor 75
paremini pöörama pandud esisild 25
3,62 7,5" LSD tagasild 100
korv iste 75
tarksid 25
strutbarid ees ja taga 50
kere (passis 2,9) (põhi ja karbid keevitatud) 75

mingi pilt kah suvest
Pilt

võimalik juurde osta
4*4 cosworthi kapot 150
3,0 v6 (puuritud 2,9, puudu vaid nuka saaled ja vaja kokku laduda) 400
mt75 v6 käigukast 100

Kasutaja avatar
tommu1
aktivist
Postitusi: 289
Liitunud: 26 Jaan 2013, 20:11

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas tommu1 » 15 Jaan 2017, 23:51

Tarmo kirjutas:mõtlesin hinna kah välja 1000

cosworthi stange 125
cosworthi iluvõre 50
cosworthi laiendid 100
cosworthi antitiib 100
4*4 cosworthi valuveljed 75
rs 3 kodaraga rool 50
14" talve veljed korralike rehvidega (2x hakka 7, 2* conti ice BD) 125
iS mootor 100
torukollektor 75
paremini pöörama pandud esisild 25
3,62 7,5" LSD tagasild 100
korv iste 75
tarksid 25


strutbarid ees ja taga 50
kere (passis 2,9) (põhi ja karbid keevitatud) 75

mingi pilt kah suvest
Pilt

võimalik juurde osta
4*4 cosworthi kapot 150
3,0 v6 (puuritud 2,9, puudu vaid nuka saaled ja vaja kokku laduda) 400
mt75 v6 käigukast 100

Tervist, mis sellesse kompotti kuulub, sillatala,õõtsad,stabikas, käendmikud vms ?

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Tarmo » 15 Jaan 2017, 23:55

auto on komplektne
lihtsalt andsin aimu millest see auto koosneb ja kui eraldi osta siis palju üldjuhul välja käima peate, et juppidena on see asi juba rohkem kui 1000, kuid nagu ikka hulgi on soodsam :D

Priit_P
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Apr 2017, 14:23
Nimi: Priit Pärn
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Priit_P » 02 Apr 2017, 11:29

Kas pole kaalunud V6 mootori komplekteerimist ja autot müüa õige (originaal) jõuallikaga? 2,0`st saab ilmselt igal juhul lahti, kuid V6 teeks selle auto tunduvalt atraktiivsemaks kui ta praegu on. Samas ma olen ise mootori kap.remondi teenusena sisse ostnud ja tean, et kui sul on raha millega seda ettevõtmist finantseerida, on see siiski ainult pool asja. Tunduvalt tähtsam on KUIDAS see mootor kokku laotakse :)
Lisaks oleks selle autoga seoses mitmeid küsimusi.
Kõige tähtsam küsimus: mis seisukorras on kere? Keretööd enda mätta otsast suht koht välistaks. Stangesid ja asju võib värvida, aga kere peaks olema tugev.

Seejärel:
Mis seisukorras on manuaalkast, mis V6 mootoriga sobima peaks? Käikude lülitumine jne.
Sidur? Kasutatud sidurit pole ju pointi panna kui kõik juba nagunii legoks on.
Kindlasti peaks olema erinevusi väljalaskes, esisillas ja ka tagasillas. Kas need on olemas ja mis seisukorras? Väljalase peaks vist olema veel ilma katita?
Kas originaal sisu on alles? Mis seisukorras? Korvistmega pole näiteks midagi peale hakata.
Kui esistange on sama, mille väärtuse 125 eurole hindad, siis visuaalselt tundub ta olevat katki sõidetud. Millest on kahju. Või on terve kah olemas?
Ühesõnaga huvitaks auto tema algses konditsioonis (ja ma arvan, et ma ei ole ainuke) ja mis sel juhul oleks hind?
Strutbarid ja Cosworthi kapott võivad selles kombos sisalduda.
Originaal Cossu veljed on sirged, ilma kahjustusteta?

Ette tänades :)
Hunting the Sierra

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Tarmo » 02 Apr 2017, 22:50

olen ikka kaalunud, kuid siis on hinnanumber veel rohkem paigast ära bmw kasuks.
kere pole selline millega näitusele minna, pigem raja auto, küll aga kui tahad näituseautot siis saad hunniku plastikuid ja head tehnikat ühe korraga osta ning laduda see peale putitamist (esistange) oma näituse kerele. muidu on kere tugev.
manuaal kast toimis, aasta oli siis mine m***i kui viiamti selle kasti ja mootoriga sõitsin, seega saan öelda vaid et ei mäleta et oleks probleemi olnud. sidurit sai tal vahetatud, aga kui tahad uut panna siis vaba valik.
väljalaskes on tõesti erinevus, praegu on esimene ots r4 ja keskmine ja tagumine ots v6. ei mäleta küll katte
originaal sisu? nagu v6 spido plokk ja juhi iste? v6 spido on alles juhi iste pole. korv on tänavalegaalne, reglueeritava seljatoega, kui ei meeldi siis on kindlasti neid kes tahaksid enda autole panna või siis arvuti tooliks teha, kui enne suve ära ei lähe siis vbl ostan mõned suvalised pingid sisse ja teen endale uue tooli.
esistange on ees sama mille väärtuse 125 peale hindan, olen neid ennegi omanud ja müünud, 125 läheb konkreetne ära nagu naksti (olemas aasa alla käiv kate, ja ees on udutuled ning prillid, mitte tühjad augud) keskele on pandud sisse neetidega aukudega alu plekk, plastik pahtel peale, siledaks, värvi ja olemas jällegi kui suveks läinud poel siis vbl remondin ära.
autot ma sulle küll ehitama ei hakka, viimati olin nii loll kui sinilinule ehitasin, kui tahad algsesse seisu viia osta jupid ja tee
75 euri eest ei saa sa tutikaid 4*4 cossu velgi, on äärekivi näinud, peavad õhku, olid vist isegi sirged, peal on kahel suht juustud toyo r888 ja kahel kumho ecsta (ühel sisekülg punnitab, võin kandiliseks pidurdatu lisaks anda, või veel juuste toyo r888
sai vist kõik vastatud
mootorit pole ma passis just see tõttu vahetanud et äkki keegi (või ise kuangi mingil põhjusel) tahab panna tagasi, või paneb üldse 24v mootori, 2,9 osa on sisi passis juba ju õige :D
seoses ilusamate ilmadega hind 800

Priit_P
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Apr 2017, 14:23
Nimi: Priit Pärn
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Sierra 2,0 iS 89 Tarmo

Postitus Postitas Priit_P » 03 Apr 2017, 22:12

Tänud põhjaliku vastuse eest, sain suht hea ülevaate.
Autot polegi ühe postituse peale mõtet hakata ümber ehitama, selleks tehakse palju konkreetsemad diilid ja arusaadav, et auto hind on sel juhul kallim. Eelkõige oli mul endal vaja teada millega täna tegemist on ning millised on variandid.
Ma arvan, et hinna pärast pole sul vaja väga põdeda. Kes tahab osta BMW`d see ka selle ostab ja kes tahab Sierrat valib Sierra kasuks. Kui auto24 lahti teha, saab BMW osta ka 400 euroga ja odavamalt. Auto jaoks leidub alati ostja ja kes täna tahab Sierrat osta, sel peab nagunii üsna hea põhjus olema.
Hunting the Sierra

Suletud