vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 07 Juun 2007, 11:23

KRANTS kirjutas:
päris kiire poiss- läks aega ainult 1h ja 43minutit, et see scorpa foorumist siia copy'da :wink:
Kusjuures selle lingi sain palju varem msnis sõbralt :lol:

6.06.2007 0:39:54 Sander TaMaR... ostan tutika zaz k127 karburaatori http://r22bis.planet.ee/muusika/kalvi%2 ... a/bemm.mp3

Kasutaja avatar
Dani
aktivist
Postitusi: 252
Liitunud: 28 Aug 2006, 13:07
Asukoht: rapla/tallinn

Postitus Postitas Dani » 07 Juun 2007, 14:03

tamar kirjutas:kuidas eemaldada tagaukseküljest neid välimisi plastmassist ''kolmnurkasid'' ?
vaata seespool on samasugune plastik kolmnurk onju....see käib nõksakatega lahti...kui see eemaldatud...leiad sealt alt kruvid...need kruvid hoiavad välimisi kolmnurkasid kinni....keerad need lahti ja voila..
pikad jalad....2.0 pritsung...1988 a väljalase

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 07 Juun 2007, 18:53

Dani kirjutas:
tamar kirjutas:kuidas eemaldada tagaukseküljest neid välimisi plastmassist ''kolmnurkasid'' ?
vaata seespool on samasugune plastik kolmnurk onju....see käib nõksakatega lahti...kui see eemaldatud...leiad sealt alt kruvid...need kruvid hoiavad välimisi kolmnurkasid kinni....keerad need lahti ja voila..
lisan et need kolmnurgad kaivad tirides ara(kuuned taha ja rompsti) (sisemised siis)...nagu tanapaeva uutel autodel paljud jubinad..:D...otsi autot millel on ukse sisemine kate ainult kruvidega kinni...koigil mingite tuublite ja muude imevidinatega...

Kasutaja avatar
Dani
aktivist
Postitusi: 252
Liitunud: 28 Aug 2006, 13:07
Asukoht: rapla/tallinn

Postitus Postitas Dani » 08 Juun 2007, 09:26

Dexter kirjutas:
Dani kirjutas:
tamar kirjutas:kuidas eemaldada tagaukseküljest neid välimisi plastmassist ''kolmnurkasid'' ?
vaata seespool on samasugune plastik kolmnurk onju....see käib nõksakatega lahti...kui see eemaldatud...leiad sealt alt kruvid...need kruvid hoiavad välimisi kolmnurkasid kinni....keerad need lahti ja voila..
lisan et need kolmnurgad kaivad tirides ara(kuuned taha ja rompsti) (sisemised siis)...nagu tanapaeva uutel autodel paljud jubinad..:D...otsi autot millel on ukse sisemine kate ainult kruvidega kinni...koigil mingite tuublite ja muude imevidinatega...
no seda ma ju räägingi:D....et nõksakatega lahti..sisemised..ja välimised kruvidega...sisemise kolmnurga alt:D
pikad jalad....2.0 pritsung...1988 a väljalase

Kasutaja avatar
taunod
kasutaja
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Nov 2006, 17:04
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas taunod » 10 Juun 2007, 02:07

http://beta.album.ee/node/10326658/50056944
sai siis norras yht sierrat pildistatud aga kahjuks pole terves ulatuses näha , aga noh väga kõva sierra!!![/img][/url]

Kasutaja avatar
kaups001
turist
Postitusi: 44
Liitunud: 24 Aug 2006, 02:41

Postitus Postitas kaups001 » 11 Juun 2007, 20:04

kuna plaanis on suve jooksul auto endale vaadata (mis on kindlasti sierra) siis selline küsimus et kas ei võiks kehtestada kuulutuste juurde reegli et igal kuulutusel oleks ka pilt juures muidu läheb esimese tunni jooksul kustutamisele sest huvi nagu oleks aga kui ma näen kirja et heas korras ja hind selline siis mind see küll kohe ostma ei erguta! :roll:
In Sierra We Trust!

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 11 Juun 2007, 20:41

kaups001 kirjutas:kuna plaanis on suve jooksul auto endale vaadata (mis on kindlasti sierra) siis selline küsimus et kas ei võiks kehtestada kuulutuste juurde reegli et igal kuulutusel oleks ka pilt juures muidu läheb esimese tunni jooksul kustutamisele sest huvi nagu oleks aga kui ma näen kirja et heas korras ja hind selline siis mind see küll kohe ostma ei erguta! :roll:
ja ka asukoht!!...ja seda mida ma juba kuskil selle asukoha kohta kuskil mainisin et kasutajal peaks olema kohustuslik enda profiili panna enda kas maakond või siis täpsem asukoht....

Dexter tunneb puudust sellest mida mainis..kuna tõesti..tahaks ikka rohkem infi saada..kas on mõtet helistada ja täpsemalt uurida mingit kindlat asja mis kuulutuses mainitud..või siis vahele jätta

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 12 Juun 2007, 08:24

asukohaga on nii et kui inimene ikka panna ei taha oma asukohta võib ta ju panna mingi välja mõeldud koha oma profiili ja eks see rohkem kuulutaja asi ole kui kiiresti ta tahab oma masinast lahti saada
tegelikult võiks meil ju lausa olla mingi oma autode müügi leht näiteks, kus on üleval pildid ja muud andmed autost, nagu seda on auto24 näiteks, et saad kasutada otsingut seal ja puha. ehk üllar viitsib seda vaadata

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 13 Juun 2007, 00:03


tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 13 Juun 2007, 15:27

Kuidas saada kõige lihtsamalt eemaldada tagumise pagaasnikul olevat nuppu ning ukselukke.

Vaja äravõtta värvimise ajaks need asjad siis nagu.

Äkki mõni kes lammutanud ütleb, et siis mul kergem :P

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 13 Juun 2007, 16:00

ukseluku olen ära võtnud. lihtne tglt-seespoolt hoiab lukku kinni üks splint(või ma ei tea mis selle nimi on, igatahes üks õhuke plekitükk) tõmbasin selle ära(allapoole vist tuli) , hoovad lahti ja tulebki lukk väljapoole ilusti ära. mul salongistavatav pagass(ilma nuputa) ja selle lukk käib samamoodi ära nagu ukselukk
keeruline seletada , aga kui ise asja näed siis lihtne :wink:
loodan et olin abiks... :P

ahjaa selle unustasin et juhipoolsel ukselukul mingi plekist karp ümber seespool. otstarvet ei tea, aga muudab tööd tülikamaks küll. aga saab ka ilma seda karpi eemaldamata luku küljest ära
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 13 Juun 2007, 19:59

vajutatav pagasinupp..oli kah minu mäletamist mööda sellise samuse "splindiga" nagu ukse lukud...

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 15 Juun 2007, 01:23

Splindid raisad kinni mädanend, õlitasin, eks loodan proovida uuesti.

Kes on nii kena ja ütleb või näitab pildipealt milline on sierra 2ne ohc sissepritsega aastast 89 ja juulikuu et kuskohas on temal bensupumba relee. Tänud.

Kasutaja avatar
karvaendel
kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 27 Nov 2006, 23:41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas karvaendel » 07 Juul 2007, 17:04

Tra jumala pekkis. Mul käidi sierras sees ja viidi erinevat nodi minema ja täna hommikul sõbra rõdul tsillides vaatan - näe mingi sierra seisab all, tagaluuk lahti ja jube sarnane kõll vaatab vastu. Läksin asja lähemalt uurima ja ennäe imet, ongi minu kõll. :shock: Andsin asja menti ka aga neil jumala pohhui ja hakkasid ajama, et pean tõestama, et minu oma jne. Esmaspäeval siis menti asja täpsemalt vormistama ja uurima :roll:

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 07 Juul 2007, 17:20

eino...on ikka ülbikuid olemas...:@...sellistega tuleks tõesti midagi karmi teha....loodame et saad enda kõlli tagasi ja asi laheneb...

Vasta