Vana oled?

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta

Kunas oled sündinud?

kuni 20
128
43%
20-30
129
43%
30-40
23
8%
40-50
4
1%
50-60
2
1%
60-70
2
1%
70-80
1
0%
üle 80
9
3%
 
Hääli kokku: 298

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 09 Juun 2006, 08:59

HoLm kirjutas:15 aastased ka juba sierra omanikud?
vaadake et ilma juhilubadeta vahele ei jää... sõita võib kuid vahele jääda ei tohi... nagu mina ;P
kindlustus läbi, lube pole ja joove 0,64 mg/l
noh 18 kilo kukub vist... viimati sain ilma lubadeta sõidu eest 2a. tagasi 3 kilo trahvi.

millalgi pidin saama lõpuks suurema summa, mis teha :P
miski pole kindel... aga jah seekord just kui hakkasin auto juhilubade teemat sebima, siis sain sellise kopsaka kaela... eks 3 juuli saan otsuse kätte ning saate teiegi naerda/kaasa tunda vms. teemal kui palju ja mida ma sain.
hoidke (y) mulle :)

14aastaselt olin essa isikliku autoomanik (auto minunimel).
Praegalt on siis jah sierra seitsmes auto :lol:
Sõidan koolituskaardiga, isa ``juhendab`` :lol:
Varsti saan piiratud kunagi augusti alguses.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 09 Juun 2006, 09:00

tamar kirjutas:
HoLm kirjutas:15 aastased ka juba sierra omanikud?
vaadake et ilma juhilubadeta vahele ei jää... sõita võib kuid vahele jääda ei tohi... nagu mina ;P
kindlustus läbi, lube pole ja joove 0,64 mg/l
noh 18 kilo kukub vist... viimati sain ilma lubadeta sõidu eest 2a. tagasi 3 kilo trahvi.

millalgi pidin saama lõpuks suurema summa, mis teha :P
miski pole kindel... aga jah seekord just kui hakkasin auto juhilubade teemat sebima, siis sain sellise kopsaka kaela... eks 3 juuli saan otsuse kätte ning saate teiegi naerda/kaasa tunda vms. teemal kui palju ja mida ma sain.
hoidke (y) mulle :)

14aastaselt olin essa isikliku autoomanik (auto minunimel).
Praegalt on siis jah sierra seitsmes auto :lol:
Sõidan koolituskaardiga, isa ``juhendab`` :lol:
Varsti saan piiratud kunagi augusti alguses.

Minu künadest pilte (kõiki pole ja rohkem prügimäge meenutav kodukas)

http://www.zone.ee/tamar99
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Aivis » 11 Juun 2006, 14:29

aga nüüd räägime vanustest...
kui vana keegi miskit kuskil millalgi on?
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

Quest
turist
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Juun 2006, 10:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Quest » 20 Juun 2006, 14:00

29 juuni ja siis 23.

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 20 Juun 2006, 14:13

9. august ja siis saab kasiinosse minna :D mitte et seal nooremana käidud ei oleks :?
klubid.ee

Kasutaja avatar
sierrajupid
turist
Postitusi: 29
Liitunud: 06 Apr 2006, 17:02
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Postitus Postitas sierrajupid » 26 Juun 2006, 23:26

Antud hetkel on 17,kuid järgmine aasta aastakese vanem :P
ma siin vaatan et mõned on vahele jäänud politseile igasuguste asjadega,aga noh ex ma räägin enda loo kuidas ma siis vahele jäin esimest korda.
Asi oli nii et auto sai olla käes 2. päeva läksin sõpradega õhtul harku järve peale sõitma, tõmbasin paraja hoo sisse, nonii umbes 100 km/h oli sees ja siis mõnuga tõmbasin kässarit ja auto tegi parjalt paar piruetti ära
ja sõber ütles siis et ma läheks sisse sõidetud raja peale, hakkasin sinna poole sõitma ja vaatasin et auto hakkas mulle ka kohe vastu tulema, algul oli savi ja siis järsku kui ta vilkurid tööle pani siis oli küll paras hirm peal :D...
Siis tuli politsi onukene minu juurde ja küsis auto tokumenti,juhilba ja pani puhuma, siis tuli välja et mul on poolikud ja kedagi kõrval polnud (Täis lubadega) ja siis taheti et ma kutsuks isa järgi, ma ütlesin et isa on mõigus ja ta tuleb paari päeva pärast tagasi, nii siis ta küsis et kas ema on kodus.Ma hakkasin valetama et ema ei ela minuga,kuigi ema oli samal ajal kodu, siis ma ütlesin et mul on õde kodus ja et õel on täisload, siis kutsusin õe sinna ja hea oli et õde ema kohta midagi ei öelnud,muidu oleks saanud valetamise eest trahvi,aga noh sellega siis asi piirdus sain õnneks hoiatuse ja õde viis auto ära maja juurde ja õde keelas mul autoga sõidu ära ilma kõrvalistujatta :D kuid järgmine päev olin jälle rallitamas oma sirraga :D. ja rohkem ei tohiks olla probleeme politseiga.

a mul on 1 küsimus, kui ma saan hoiatuse ja kui see hoiatus läheb toimikusse siis antakse mulle mingi paber ka w?
või ei ?


Vahele jäänud isik Jaanus ehk mina !
Sierra 2.0i DOHC 1991

dts
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 05 Apr 2006, 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas dts » 27 Juun 2006, 08:29

OT aga lihtsalt küsimus - kuidas sul järve peal sõitmise eest trahvi tehti? Võib teha veekogul sõitmise eest, kui juhiloa puudumine ei koti mere või järve jääl mitte kedagi. Üks tuttav politsei just talvel seletas mulle, et võid olla alealine, siga lakku täis ja juhiloata, aga kuni püsid veekogul siis selle eest trahvi teha ei tohi.

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Postitus Postitas Jaanis » 27 Juun 2006, 10:31

sierrajupid kirjutas:a mul on 1 küsimus, kui ma saan hoiatuse ja kui see hoiatus läheb toimikusse siis antakse mulle mingi paber ka w?
või ei ?

Kui saad hoiatuse ja nad ütlevad, et see läheb kuhugi kirja, siis nad kirjutavad ainult endale ühe paberi kuhu sa allikja annad. Sina siis ühtegi paberit ei saa. Kui sul hoiatus kirjas, siis järgmine kord nii lihtsalt ei pääse.

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kexutaja » 28 Juun 2006, 09:08

dts kirjutas:OT aga lihtsalt küsimus - kuidas sul järve peal sõitmise eest trahvi tehti? Võib teha veekogul sõitmise eest, kui juhiloa puudumine ei koti mere või järve jääl mitte kedagi. Üks tuttav politsei just talvel seletas mulle, et võid olla alealine, siga lakku täis ja juhiloata, aga kuni püsid veekogul siis selle eest trahvi teha ei tohi.
aga kas pole mitte nii et kui eraldi luba pole veekogu peal sõitmiseks siis selle eest võib trahvi saada???? see teema oli see talv eriti aktuaalne ning veekogudel liiklemisel minu teada alkohooli joobes olla ei tohi sessuhtes et niiöelda kaptenil on lubatud joove 0.8 promilli või kuidas??
klubid.ee

dts
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 05 Apr 2006, 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas dts » 28 Juun 2006, 11:57

kexutaja kirjutas:
dts kirjutas:OT aga lihtsalt küsimus - kuidas sul järve peal sõitmise eest trahvi tehti? Võib teha veekogul sõitmise eest, kui juhiloa puudumine ei koti mere või järve jääl mitte kedagi. Üks tuttav politsei just talvel seletas mulle, et võid olla alealine, siga lakku täis ja juhiloata, aga kuni püsid veekogul siis selle eest trahvi teha ei tohi.
aga kas pole mitte nii et kui eraldi luba pole veekogu peal sõitmiseks siis selle eest võib trahvi saada???? see teema oli see talv eriti aktuaalne ning veekogudel liiklemisel minu teada alkohooli joobes olla ei tohi sessuhtes et niiöelda kaptenil on lubatud joove 0.8 promilli või kuidas??
Ei tohi olla joovet jääteel sõites, aga kui oled suvalise koha peal, siis saab trahvi teha ainult ilma loata veegkogul sõitmise eest. Nii vähemalt politsei seletas. Isegi auto ei pea olema tehnilises korras ega registreeritud ega midagi.

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Aivis » 28 Juun 2006, 13:42

Teema kaldub mujale teemast: Kes kui vana on :)
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

ghost

Postitus Postitas ghost » 18 Juul 2006, 14:47

14 juuli tiksus 21 täis.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Postitus Postitas IvoK » 26 Juul 2006, 23:35

mina olen 23 nüüd oktoobris saan 24 :)

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 31 Juul 2006, 23:24

Täna ehk 31 juuli sain 16
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas erki » 01 Aug 2006, 00:06

tamar kirjutas:Täna ehk 31 juuli sain 16
õnne tagantjärgi!

Vasta