Sierra kodulehekülg

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Sierra kodulehekülg

Postitus Postitas sinilinnu » 03 Apr 2014, 12:18

Hei!

Kuna koolis on arvuti tunni raames vaja luua kodulehekülg ja kuna muu teema väga ei huvita, siis otsustasin Sierradest teha.
Tuleks siis üldiselt erinevate tüüpide kirjeldused, pildid, tehnilised andmed jne.

Hetkel olen mõelnud, et tahaksin lisada selle foorumi kuidagi logona kuskile serva, et oleks otsetee siia foorumisse.
Ilmselt tutvustaksin ka Klubi.

Ning siit ka täpsem abipalve, kes on nõus, siis võib mulle saata oma Sirjedest pilte mu mailile: hannahiire@gmail.com
Kõik abistajad saavad ka kasutajanime all märgitud abistajatena ja pildi omanikena.
Tuli ka mõte, et paar sellist eriti huvitavat projekti võiks lühidalt kokku võtta ja siis suunata edasi siia foorumisse.

Kui on mingisuguseid soovitusi, milline võiks see välja näha, mis teemasid hallata jne, siis andke aga märku.

Hanna-Liis
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sierra kodulehekülg

Postitus Postitas rinu » 03 Apr 2014, 13:42

Kui kogemata väga ilusa ja asjaliku lehe valmis saad võib selle päris sierraclub.ee avalehena ka üles panna.
Võtsin mingi hetk endale ülesandeks see korda teha aga väga kaugele ei jõudnud. Nii palju tegin, et pole enam valge leht.

Minu tehtud pilte saab siit, siit ja siit.

Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Re: Sierra kodulehekülg

Postitus Postitas sinilinnu » 03 Apr 2014, 20:50

Oeh, põhimõtteliselt oleks terve see sierraclub.ee leht, kuid ainult siis teise kujundusega ja veidi teiste lahendustega.
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Vasta