Liiklus eeskirjade rikkumiste teema/portfoolio :)

vaba teema, mula ja pläma...
ghost

Postitus Postitas ghost » 21 Juul 2006, 01:16

visible kirjutas:
ghost kirjutas:lendasin radarisse 190 'ga. mendil olid nii suured silmad peas, nagu esimest korda näeks sellist kiirust.
Ohsa kui vinge. :shock:
Oli ikka turvavöö ka lahti ? Kui see kinnitatud siis respekti küll ei saa.

Üldiselt ma ei saa aru miks peab foorumis enda idiootsustega hüppama ? Foorumites küll kõigil koguaeg juttu kuidas nad ikka 200 km/h radarisse püssis ja no mõni ikka paneb 220-230 km/h kohe, aga kui kuskilt lõppkiiruse võistlusele lähevad tuleb jälle 170 km/h ja kõik, ei tea miks seal siis enam auto liikuda ei taha ?
Muidu see 200 km/h juba nii läbi nämmutatud, võtaks nüüd ette ja räägiks juba, et kuidas keegi 300 km/h radarisse lendas ?


kahju, et respekti ei saa. aga ma ei mõista, et miks kohe idiootsustega hüppama? foorumi teemaks on liikluseeskirjade eiramised ja rahvas kirjutab siis oma kogemustest, sama tegin mina (palun ütle, et sa pole kordagi elus kiirust ületanud, siis tuleb küll kohe respekt ja alati sõidad vöö peal, siis tuleb kohe topeltrespekt).
ja kust on sul selline info, et lõppkiiruse võistlustel 170km/h tuleb kiiruseks? selle aasta omc kõige sitem tulemus oli ka 174km/h. rääkimata siis parimatest tulemustest.
astusid täna vale jalaga voodist välja või sa oledki selline (loe: mitte just kõige arukam vend)?

Visible
fanaatik
Postitusi: 987
Liitunud: 15 Apr 2006, 17:52
Asukoht: Haapsalu/Tallinn

Postitus Postitas Visible » 21 Juul 2006, 10:06

ghost kirjutas:
visible kirjutas:
ghost kirjutas:lendasin radarisse 190 'ga. mendil olid nii suured silmad peas, nagu esimest korda näeks sellist kiirust.
Ohsa kui vinge. :shock:
Oli ikka turvavöö ka lahti ? Kui see kinnitatud siis respekti küll ei saa.

Üldiselt ma ei saa aru miks peab foorumis enda idiootsustega hüppama ? Foorumites küll kõigil koguaeg juttu kuidas nad ikka 200 km/h radarisse püssis ja no mõni ikka paneb 220-230 km/h kohe, aga kui kuskilt lõppkiiruse võistlusele lähevad tuleb jälle 170 km/h ja kõik, ei tea miks seal siis enam auto liikuda ei taha ?
Muidu see 200 km/h juba nii läbi nämmutatud, võtaks nüüd ette ja räägiks juba, et kuidas keegi 300 km/h radarisse lendas ?


kahju, et respekti ei saa. aga ma ei mõista, et miks kohe idiootsustega hüppama? foorumi teemaks on liikluseeskirjade eiramised ja rahvas kirjutab siis oma kogemustest, sama tegin mina (palun ütle, et sa pole kordagi elus kiirust ületanud, siis tuleb küll kohe respekt ja alati sõidad vöö peal, siis tuleb kohe topeltrespekt).
ja kust on sul selline info, et lõppkiiruse võistlustel 170km/h tuleb kiiruseks? selle aasta omc kõige sitem tulemus oli ka 174km/h. rääkimata siis parimatest tulemustest.
astusid täna vale jalaga voodist välja või sa oledki selline (loe: mitte just kõige arukam vend)?
Kiirust olen ületanud, kuid seda mõistlikkuse piires ja vöö koha pealt võin öelda, et 100% on vöö peal, ei leia seda pointi, et mis mõnu on ilma sõita. Ja selle lõppkiiruse võistluse kiirusega tõin ainult üldise näite nagu tavaliselt asi kipub olema nende tühikargajatest rullnokkadega, ei pidanud kedagi täpsemalt silmas sellega.

ghost

Postitus Postitas ghost » 21 Juul 2006, 10:52

visible kirjutas:Kiirust olen ületanud, kuid seda mõistlikkuse piires ja vöö koha pealt võin öelda, et 100% on vöö peal, ei leia seda pointi, et mis mõnu on ilma sõita. Ja selle lõppkiiruse võistluse kiirusega tõin ainult üldise näite nagu tavaliselt asi kipub olema nende tühikargajatest rullnokkadega, ei pidanud kedagi täpsemalt silmas sellega.


Kindlasti on palju neid, kes ennast täis kaanivad, siis 200 'ga linna vahel kihutavad, matsu panevad ja turvavöö puudmise tõttu surma saavad (need, kes surma ei saa, need uhkeldavad foorumites oma saavutustega). Pole kahtlustki. Lihtsalt igaüks pole selline.
Peace.

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Postitus Postitas Jaanis » 21 Juul 2006, 14:03

Kes meist kihutanud ei ole, aga eks igamees valib ise aja, koha ja kiiruse kuidas sõidab. Loodan väga, et seda tehes arvestatakse masina seisukorda, teeolusid ja oma sõidukogemusi enne kui parempoolse pedaali vastu põrandat surud.

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 21 Juul 2006, 17:51

ex see ole jah iga inimese asi millal ta end vigasex/surnux sõidab...peaasi, et see ei ohusta teisi inimesi ehk siis kihutage lennuväljadel või inimtühjadel teedel
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Aivis » 21 Juul 2006, 19:18

ma juba lootsin et tõesti siin nii palju teemat kellegil avaldada oma tegemistest kuid tuleb välja et eksisin... siin aetakse hoopis uhkuse teemat.
Samas.. see uhkeldaja meil või uhkeldajate kriitik... kes tahab et 300km/h sõidaksime... vastan: sõida ise ja räägi... ära röögi!
Tean ainult seda et sierra ei ole parim auto kuid on kaasaegsemateimast mugavaim
isegi uuim audi A8 on seest suht kohmakam kui sierra 91 a. sedaan
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

Visible
fanaatik
Postitusi: 987
Liitunud: 15 Apr 2006, 17:52
Asukoht: Haapsalu/Tallinn

Postitus Postitas Visible » 21 Juul 2006, 19:37

Holm, see on juba halb märk kui ei suudeta eristada mõnitamist ja tõsist juttu.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Postitus Postitas IvoK » 26 Juul 2006, 23:46

ma olen saanud trahvi ül ja kehtiva liikluskindlustuse puudumise pärast. lihtsalt tegin oma esimesel autol 2101 ehk (koppikas) pidureid üle vaatuse jaoks :D no ja siis sai tänavate vahel tiirutatud kuni politsei mind rajalt maha tõmbas. ja siis oli trahv kerge tulema tervelt 1800 eek sain, kuna esimene rikkumine. oleks eelnevalt ka veel neil registris siis oleks saanud päris piraka summa ja oleks maksnud seda siia maani nagu surnud hobust.

teine rikkumine oli pärnus, kui lihtsalt julmalt keerasin keelumärgi alt läbi (ainult ühistranspordile) pussijaama kuna ei viitsinud kodinaid kaugelt tirima hakata, siis sain õnneks kõigest 200eek

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas erki » 25 Veebr 2007, 17:56

nonih, mul ka esimene rikkumine kirjas..
üldsegi viimasel ajal on pahasti läinud kõik :D:D
eile siis, linnas sõidan siis rahulikult, võtsin sajaga ühte kurvi kuid kahjuks sõitis just politsei vastu, kohe ta mind kinni ei pidanud, kuna ma olin sellises kandis, et ma pidin sama teed pidi tagasi sõitma, siis ta jäi mind ootama....tulin tagasi pidas kinni, kõik mendid ronisid autost välja, hakkasid autot uurima et mille eest mulle ära saaks väänata, lõpuks kutsusid autosse et ajame veidi juttu...bla bla moraalitsesid seal mind kihutamis eest jne, lõpuks sain 300.- vahtralehe eest trahvi...nimelt mul taga aknal on väljalõigatud leht, nii et valge rant on ääres.....kuid nagu on öeldud, valge taustaga peab olema :P
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
siil
aktivist
Postitusi: 354
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:03
Asukoht: N 58°41´16˝ E25°37´35˝
Kontakt:

Postitus Postitas siil » 25 Veebr 2007, 18:12

hmm ma siis siin vist yks patusemaid
olen jäänud 5 korda mendile vahele ja kõik korrad olid lubadeta sõit
esimene kord juhtus see mingi 2 aastat tagasi
ja ylejäänud 4 juhtusid nyyd suvel yhesõnaga pea iga kuu kord
ja uskuge või mitte enne rooli ei istu kui olen eksami ära teinud
kusjuures ongi jäänud ainult eksamid aga mind laiska ei viitsinud minna

nyyd on kokku maksta pea 60k aga varsti saab ka need makstud!!!

ja ärge ikka sõitke lubadeta ei ole hea!! :oops: :oops: :oops: :lol:
elu on ilus ja õlu on elus


http://www.s-tuning.ee

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 25 Veebr 2007, 20:56

mnul vaid üks kord ja siis oli selle eest et unustasin ülevaatuse tegemata ... 2 kuud :oops: summa oli 300 midagi

topis200
turist
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Sept 2007, 13:39
Asukoht: aegviidu

Postitus Postitas topis200 » 11 Sept 2007, 17:28

aga nuh mul savi mian sinna järve peale ei roni nii pea vähemalt mitte :D[/quote]


meil pole veel yxki aasta sellega jama old et mingi politsei tuleb jäärajale ligi yleyldse:D
teeree...!

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 11 Sept 2007, 21:57

suvel krt ei saanud aru et on asula veel (arvasin et ei pannud märki tähele ja olen juba asulast läbi) ja siis hüppaski politsei heki vahelt välja ja 800 midagi sain +22 eest. mõistlikud politseid olid

leints
turist
Postitusi: 34
Liitunud: 28 Aug 2007, 21:33

Postitus Postitas leints » 14 Sept 2007, 21:36

minu kogemused politseiga on nii et teisel päeval, kui load kätte sain, sain trahvi. kuna ei pidanud raudtee ülesõidul stop märgist kinni, 600,- tuli ära. aga kõigil juhtub apsakaid. :?
Kui teha siis teha ikka korralikult.:)

Kasutaja avatar
KRANTS
kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 20 Okt 2006, 07:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KRANTS » 15 Sept 2007, 10:31

1). 17. sept.05 peale bemmi laksu, sain trahvi 2400.- eeku :twisted: punkt 31
2). 31. mai.06 õnnestus pollaritel mind Toril kinni püüda, kuna Sindis ületasin kiirust... trahv 1500 eeku. kiiruseületamine mitte vähem kui 24km/h. punkt 22
3). 21. juuli.06 "ahistati" mind pärnu mnt.-l Järve selveri kandis, kus mu kiiruseületamiseks mõõdeti välja mitte vähem kui 23 km/h :twisted: (edit: maksimumi sain :twisted: 3000.- eeku)
punkt 22
4). 20. august.06 väänati mulle ehitajate teel (Rebasemäe pubi juures, muide 8) ) 6 trahviühikut (1 trahviühik= 60 eeku) selle eest, et mu autol puudusid algaja juhi eraldusmärk, turvavöö polnud kinnitatud ja esiklaasis mõra :shock:
paragrahv 127
paragrahv 68 lg 5
punkt 9
aastase sponsorluse liidan kokku selle kuu lõpus :D
kui homme on mahti otsusele järgi minna siis äkki juba homme õhtul :wink:
ahjaa... vahepeal kärutasin ühele lexusele ka tagant sisse, aga sellest juba kuskil teemas juttu olnud :wink:
27. juuli 07 üritati mulle tartust tallinnasse sõites (jõgeva kaudu tulin, kuna oli tartus vaja teiselpool jõge käia), kaks korda trahvi teha, kuna märtsist saadik oli puudu tööautol üv. Üritas mind peedistada nii jõgeva politsei, kui ka tallinna oma :?
tänu "suu-peale-mitte-kukkumisele" ja hilisele kellaajale pääsesin 2x1800.-eek suurustest "osakutest" :lol:
Jõgeva politsei sai seletuskirja ja sealt sain suulise hoiatuse... Tallinna omale näitasin keskmist näppu, kuna ÜV punktid olid juba kinni :)
Pilt

Vasta