Enne esimest sierra ostu paar küsimust

vaba teema, mula ja pläma...
Vladikkkkkk
turist
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Apr 2015, 23:50

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas Vladikkkkkk » 27 Mai 2015, 14:02

Selge, eks ma hakkan vaikselt pilku hoidma kuulutustel ja foorumis, äkki tekib müügiks mõni korralikum OHC ja mis ei asu väga kaugel. Tänud kõigile ja kui tekib küsimusi, siis ri hakka häbenema ja postitan siia :D

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas Tarmo » 15 Juun 2015, 23:54

nii palju kui ma aru sain on kaan lihtsalt pritse variant, kuid is'l puudub lambda, katt ja egr

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas Jaan » 17 Juun 2015, 10:22

Ilmselt odava otsa IS-id on maailmast otsa saanud. Kui just kusagilt penskari käest ei õnnestu küüsi taha saada. Tahan seda ütelda, et ilmselt is-i väga kergesti ei leia ja odavalt.
Sierra Is

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas rekkamees » 18 Juun 2015, 09:37

Niisama loba vahele: Mu sugulasel oli ligi 20 aastat tagasi 3-ukseline IS. See oli siis, kui Sierra veel isegi natuke rohkem, kui rahvaauto oli. Sõitis selle vastu politseiautot puruks, kusjuures politsei jäi süüdi ja kindlustus maksis sugulasele Sierra kinni. :mrgreen: Selline Sierra oleks täna vist rariteet.
esivedu tähendab tõmbamist

Vladikkkkkk
turist
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Apr 2015, 23:50

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas Vladikkkkkk » 26 Juun 2015, 18:58

Ma auto ostuga nii kaugele jõudnud, et otsin midagi odavamat ikkagi, sest hetkel tööl ka vaja käia, pole mõtet kallimat masinat sebida. Teab keegi sellest autost midagi? On vaatamas äkki käinud? Kunagi oli pool aastat vana kuulutus, nüüd on uuendatud. Tundub kahtlaselt heas seisud ja odav sellepärast ka uurin enne vaatama minekut. www.okidoki.ee/item/4240838/

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: Enne esimest sierra ostu paar küsimust

Postitus Postitas rekkamees » 27 Juun 2015, 15:23

Pole konkreetset isendit näinud, aga uuri hoolikalt kere seisukorda, seda on pärast võibolla mõttetult kallis lappida. Tehnika saab ikka korda, selle arvelt võib huvi ja vajaduse korral ainult hinda tingida üritada.
esivedu tähendab tõmbamist

Vasta