SierraClub varuosade ostjate must nimekiri.

vaba teema, mula ja pläma...
Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: SierraClub varuosade ostjate must nimekiri.

Postitus Postitas Jaan » 06 Juun 2016, 15:54

Ilmselt selleks ongi ära solgitud, et väga kaasa ei elata. Ma täiesti ilma emotsioonideta räägin ja sa ei pea üldse ähvardama oma varuosade teemade sulgemisega mind või keda iganes.
Minu point oli see, et sama teema on olemas juba mis katab ostu-müüki mis mõte on hakata tegema ostjatele või müüjatele eraldi juurde neid? Ja üldse kokkuvõtteks, ainuke kes rahakotiga hääletab on ostja eks, müüja asi ei ole foorumis halada kui odavalt keegi tahab midagi saada. Kui midagi ei meeldi siis ei pea ju müüma. Ma lihtsalt ei näe pointi väga palju hädaldada pakkujana, sest sellega peletab ilmselt rohkem potentsiaalseid ostjaid eemale kui et jätab endast mulje kui toredast ärimehest.
Tsiteerin sind mis peakski kokku võtma selle teema tähtsusetuse:
Ise olen eraisik, ja mida müün, ja millise hinnaga, on minu ja ostja vaheline mure.
Ma näiteks olen professionaalne müüja elukutselt ja mu töö ongi 90% ulatuses pakkumiste tegemine ja tühja panemine nö. Sellise poliitikaga ma võiks terve ehitusfoorumi paari päevaga täis kirjutada, millised emmid ikka kliendid on, et lasevad mul töö ära teha ja siis ostavad ise mujalt.
Sierra Is

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: SierraClub varuosade ostjate must nimekiri.

Postitus Postitas Jaanus » 06 Juun 2016, 16:30

Kui on probleeme kellegagi siis panna ühte teemasse


viewtopic.php?f=41&t=956
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: SierraClub varuosade ostjate must nimekiri.

Postitus Postitas Jaanus » 14 Juun 2016, 01:18

fordT kirjutas:Tere.
Kurat pane minu teemad lukku, kui oled selline -tsenseeritud-, kes ei saa aru, kui näkku nikutakse.....
Tänud SIERRA Foorumis olemisest.
EDU. :twisted: :twisted: :twisted:
PS. Kahju neist SIERRA omanikest, kes jäävad odavadest varuosadest ilma, mina viska küll kõik ära.
Paras teistelegi lugeda, kui leili väiksest asjast minnakse.

Eraldi teemal mingist mustast nimekirjast ei ole otsest pointi, mingeid nimesid siia nagunii kuu ajaga ei ilmunud.
Ma eeldan, et ma ise olen nüüd ka fordT isiklikus mustas nimekirjas, aga kuna ta enam siin asju ei müü siis pole midagi.

Teema jääb suletuks, juttu saab ajada vabas teemas.
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

Suletud