Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

Postitus Postitas Tuninparts » 11 Juun 2017, 06:18

Nii... alati on olnud autodega mingi teema et kül nad tujutsevad ja siis ei tujutse ja siis ise remondivad ennast ning kui sul teda vaja on siis ei ta lihdsalt ei lähe käima jne.

Mäletan et kui väike olin siis ema mainis et autod nagu inimesed, nagu ähvardad nii ärkab ellu.

Seega väga huvitav aga omamoodi arutelu et millised on siis kõige kummalisemad ja kõige nõmedamal hetkel olnud sierra tujutsemised? Näiteks et kes mis peab oma sierraks kas sierra on mees või naine :lol:

---------------

Mul on küll olnud selline olukord et no vaja korra poes ära käjja ja tee mis tahad tema ole nõus aga tean et sõitsin temaga just no ja tee mis tahad tema sõita ei taha ja kõik. Käisin jala poes ära ja paar tundi hiljem oli jumala koostööaldis ning polnud mingeid probleeme.

Olen oma Audile ka mitukorda öelnud kui tujutsema hakkab et : MA VIIN SU RAISA EMEKSISSE ja siiani läheb käima :lol:

Oli mul ka Mazda 323F 2,0 DiDT mis ei läinud käima aga sõber kui rooli istus sai igakord käima selle. No ja nii see jäigi mina ei saanud teda lõpuni käima aga sõber sai :D
Juu auto arvas siis et ei ole ma ikka õige omanik talle ja kartis mind
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

AnduLamer
turist
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2017, 20:56
Nimi: Andri
Asukoht: Põhja-Tallinn

Re: Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

Postitus Postitas AnduLamer » 12 Juun 2017, 00:23

Jäid töö ajaks tuled põlema, ei saanud lükates käima ega tõmmates teise autoga, krokod taha ja täiesti külma mootoriga läks poolest pöördest käima, kuigi üldiselt läheb nii soojast kui külmast ikka tsut aega et käima saada.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

Postitus Postitas Tarmo » 12 Juun 2017, 00:41

sierra ei lähegi tõmmates/lükates käima kui aku täitsa tühi. et genekas laadima hakkaks peab tal olema piisavalt voolu et geneka tuld sütitada, ehk siis krokudega peab natuke aitama

proops
kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Dets 2010, 00:39
Asukoht: Tartu

Re: Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

Postitus Postitas proops » 12 Juun 2017, 17:26

Tartu kesklinna statoilis läksid uksed lambist lukku nii, et auto käib ja ise väljas. Vaene ohc hakkas kohapeal käies üle kuumenema ja pidin enda autosse sisse murdma. Klaase sisse ei saanud lüüa, need plastist, isegi turvamees ei suutnud metall taskulambiga sisse lüüa. Lõpuks pidin ukse akna raamid välja painutama et saaks käe tuppa pista ja luku avada. Viimasel hetkel suutsin mootori seisma jätta, valget suitsu juba tuli kapoti alt :D

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: Üks huvitav aga müüt küsimus sierra olemusest

Postitus Postitas Tuninparts » 12 Juun 2017, 23:34

Oli kunagi punane sedaan mul. Suri täiesti tühja kohapeal välja ja enam käima ei läinud ja ei lubanud ka mitte.. ööseks jäi seisma ja hommikul tagasi minnes läks poolest pöördest... siiani ei tea mis viga oli
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

Vasta