ALKOHOL

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
fordsi
aktivist
Postitusi: 268
Liitunud: 07 Apr 2006, 09:54
Asukoht: türi

ALKOHOL

Postitus Postitas fordsi » 16 Dets 2007, 22:36

alkohol on selline imeline asi mis paneb mõtted hoopis teist moodi liikuma. teeme nii , et kirjutame siia teemasse ainult siis kui kodune alkomeeter näitab ,et on joove. kurat õlu on parim ja vein on praegu ka hea. tarvitan õlut mis on pärit säästust ning nimeks walter (2,0) ja need kes jõid ja kiitsid vaatasin neile viltu kuid kui proovisin leidsin enda jaoks selle õige, gaase vähe ja maitse meeldib. julgen veini sõpradele soovitada veel säästu veini T.B.J medium sweet, sobib liha kõrvale hästi. homme tööle ja see saab raske olema. kõike ilusat ja kirjutage mis hetkel meelel ja keelel. kaie peaga pole mõttet kommentaarida. piis. momendi seisuga olen kindel , et tubotan suvel ühe pinto ära.reedel pulmad. ok
jään fordide juurde

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tanel » 16 Dets 2007, 23:06

fordsi kirjutas:tarvitan õlut mis on pärit säästust ning nimeks walter (2,0)



Mõtled seda 8% :lol: :lol: :lol: või 4,2%
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Hõljuk
kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Veebr 2007, 15:31

Postitus Postitas Hõljuk » 16 Dets 2007, 23:17

Kas see teema on nali või lihtsalt peale Walteri liigtarbimist kirjutatud? :shock:
Found-On-Road-Dead :(

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas tamar » 17 Dets 2007, 00:10

tann15 kirjutas:
fordsi kirjutas:tarvitan õlut mis on pärit säästust ning nimeks walter (2,0)



Mõtled seda 8% :lol: :lol: :lol: või 4,2%
Mina alla 10kraadi õlut üldse ei tunnista. Mõttetu juua lurri mis täis ei tõmba.
Korralikult mällerisse saab juua kui lasta saaremaa x - i koos viinaga, eriti hää on ekstra viin noh hea odav selline.
Mingit ginni vms kraami ei tarvita, ainult siis kui kohalikust poest jääb üle seisma parim enne möödas kraam, teinekord saab kümpaga pooleteiset litise asja, parem kui kõlblikuna sest kangem, pohh et sagu põhjas, peaasi et umbe jääks.

Coold uus laul onju, see täiesti reaalne.

Jaanipäev-jõulud-uusaasta enamikele põhjus lihtlabaseks joomiseks.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tanel » 17 Dets 2007, 01:02

tamar kirjutas:
tann15 kirjutas:
fordsi kirjutas:tarvitan õlut mis on pärit säästust ning nimeks walter (2,0)



Mõtled seda 8% :lol: :lol: :lol: või 4,2%
Mina alla 10kraadi õlut üldse ei tunnista. Mõttetu juua lurri mis täis ei tõmba.
Korralikult mällerisse saab juua kui lasta saaremaa x - i koos viinaga, eriti hää on ekstra viin noh hea odav selline.
Mingit ginni vms kraami ei tarvita, ainult siis kui kohalikust poest jääb üle seisma parim enne möödas kraam, teinekord saab kümpaga pooleteiset litise asja, parem kui kõlblikuna sest kangem, pohh et sagu põhjas, peaasi et umbe jääks.

Coold uus laul onju, see täiesti reaalne.

Jaanipäev-jõulud-uusaasta enamikele põhjus lihtlabaseks joomiseks.




LOODAN ET TGID NALJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Priit » 25 Juul 2008, 00:39

Heh, see teema oleks nagu mulle loodud :lol: Kui alkomeetrinäidu järgi arvestada, siis ma tavaliselt mujale kirjutada ei tohikski :wink: Võtan selle oma lemmikteemaks... Samas ma loomulikult ei väida, et rohke õlletarbimine mingi uhkustamiseasi oleks!!! Aga niipalju võin küll öelda, et enamik kavalaid/häid mõtteid mis õllese peaga aju sisse pressivad oleks targem maha matta! Seda siis omast kogemusest. Mida suuremaks joove läheb, seda debiilsemaks muutub ajutegevus. Aga tegude kahetsemine ei ole ju midagi muud, kui vigadest õppimine, nii et jõuame ikkagi punkti kus ei ole ühtegi head põhjust õllejoomise mahajätmiseks :lol:

Priit@3,1(alcoscan 2500)
PS! Avastasin, et lausete alguses on siiski suured tähed ja mõni koma on ka sisse imbunud(kuigi jutu sisu on katkendlik).Pole paha
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas tamar » 25 Juul 2008, 01:04

Mida lähemale vanus 18aastale jõuab, seda vähem õlu maitseb. Suvel kuumaga või peale sauna pudeli jääkülma Saku Icet kanntab juua, no healjuhul 2 ja see kah lagi suht. Üle selle hakkab väga surumine kuna ei lähe alla :D .
Ja niisama, et istuks ja jooks õlut no maitea, samuti autot sättides alkot ei võta.

Ja kuldsed sõnad tuttava suust ´´see et ma igal nädalavahetusel mälleris olen ja pool palgast maha joon, ei tähenda veel et ma joodik oleks´´.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Priit » 25 Juul 2008, 01:15

tamar kirjutas: Ja niisama, et istuks ja jooks õlut no maitea, samuti autot sättides alkot ei võta.
kui ma oleks naine siis ma ütles praegu: ideaalne mees!!! :lol:
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tarmo » 25 Juul 2008, 08:14

Ei sa ütleks, ideaalne mees ei säti autot vaid viib teenindusse :D
Ja kui sellise numbri said, siis oli see alcoscan 2500+ (näitab komakohti kõrgemale), 2500 lõpetab komakohtade näitamise 2% juures.

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Priit » 25 Juul 2008, 11:13

tarmo kirjutas:Ei sa ütleks, ideaalne mees ei säti autot vaid viib teenindusse :D
Ja kui sellise numbri said, siis oli see alcoscan 2500+ (näitab komakohti kõrgemale), 2500 lõpetab komakohtade näitamise 2% juures.
siis on 2500+ jah. näitab komakohti kuni 4ni välja.
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Priit » 12 Aug 2008, 01:44

nii, päevakohane teema jälle.. Üle pika aja sai siis niimoodi peol käia, et telefon jäi alles :lol: Kusjuures sellega seoses võin maha müüa Nokia 6500 2laadijat ja 2handsfreed! Burksiõgimine ei aita mind mittemingitmoodi võistlusele "rannakeha 2008" aga mis seal ikka. Isegi vanasõna ütleb, et "Parem rohkem kui vähem". Loodan, et see käib ka kõhu kohta :P
<Priit@2 bigmaci ja 8õlle ning poolik sierra 60km kaugusel-elu on lust ja lillepidu(kui tagasilöögid maha arvata) >

Edit: ahjaa, 6 tundi tööpäeva alguseni...
Edit2: Esmaspäevane õllejoomine ei tohiks olla häbiasi vaid traditsioon... Parem varem kui kui teisipäeval ütleb ju 16saj. viljandimaa vanasõna :D
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tarmo » 30 Aug 2008, 10:46

krt kuidas kaineks saada, mul 2 promillis sees ja vaja kell 12 auto remondikohta viia :D, pole nagu palju aega jäänud.
Eile sai suurest masendusest paugutama hakatud, et vähemalt nii palju peab jooma, et enne 12 kaineks ei saa, nüüd käes ja ei saagi selleks ajaks kaineks.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tanel » 30 Aug 2008, 11:39

Kui mina eelmine päev alustan ja kella 2 paiku l6petan siis hommikul kella 7 ajal olen ikka samas seisus nagu 6htul aga kell 10 juba normaalne olla :lol:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas Tarmo » 30 Aug 2008, 11:58

on sul alkomeeter et tead?
igatahes on nüüd 0,9

fordsi
aktivist
Postitusi: 268
Liitunud: 07 Apr 2006, 09:54
Asukoht: türi

Re: ALKOHOL

Postitus Postitas fordsi » 12 Sept 2008, 22:45

nooooniii. suht tore olek on kuid pole alkomeetrit kes tõestaks numbritega.tahaks rääkida südame puhtaks vahepeal. kas selle kuradi tann 15 19 14 või mida iganes ei saaks midagi ette võtta , et kaoks siit foorumist ja kõigist ülejäänutest, sita ajab juba nii keema selline soomeehitaja. nagu nii sa loed ise ka seda posti ja ära siis siin teemas läbusta ilma joobeta. sellega ok . Raini sierrat nähes jäi karp lahti ( proovisin suu kinni hoida) ja järgmiseks sooviks endale sellist ja siis võiks ka autost teema teha. te kõik olete niiiiii tublid , ma proovin ka aktiivsem olla. :wink:
jään fordide juurde

Vasta