Müügikuulutustest

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
COS[wo][RTH
kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 08 Sept 2007, 16:27
Asukoht: Tallinn

Müügikuulutustest

Postitus Postitas COS[wo][RTH » 16 Dets 2007, 23:30

omega kirjutas:Tere,
ühel mu sugulasel pakkuda selline masin:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=2fa9

Auto on korralik.
selle eest - liiga palju!
I rather push a Ford than work to fill BMW tank...
Fix-Or-Repair-Daily...:))

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 17 Dets 2007, 11:30

kardan sama, eriti arvestades kütusehindadega, mis uuel aastal tõusevad ja sierra pole just ökomasin.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas erki » 17 Dets 2007, 13:06

COS[wo][RTH kirjutas:selle eest - liiga palju!
mida te vingute koguaeg!? mina paneksin sama auto sama hinnaga müüki ja kui ma näen et huvilisi pole ja ma tahan kindlasti lahti saada siis tuleb tahest tahtmata hinda langetada. Aga pole ju mõtet siin müügiteemades vinguda et liiga kallis on ja palju küsitakse, see on rohkem müüja enda otsustada palju ta raha tahab saada.
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 17 Dets 2007, 13:30

lisaksin veel lõppu et keegi ei käse ju seda autot osta, ja kui kindel ostu soov on siis võite ju ps teel ka tingida, mitte müügi teemas jonnida
8)

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 17 Dets 2007, 13:45

ma üritan lihtsalt aidata, sest mida kauem müük venib seda enam auto hind langeb ja siis ei saa enam selle eest seda hindagi , mis praegu mõni nõus maksma oleks.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

omega
turist
Postitusi: 32
Liitunud: 26 Nov 2007, 18:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega » 17 Dets 2007, 17:03

COS[wo][RTH kirjutas:selle eest - liiga palju!
Kust otsast hind kallis on ??? 10k eest ikka annab otsida korralikku autot, see pole enam mingi raha ju.
Ja huvitav, kes küll kõik need Sierrad peaks siis ära ostma, kui juba minu igati korralik masin liiga kallis on ?:
Auto24

Kasutaja avatar
ESS
turist
Postitusi: 46
Liitunud: 28 Nov 2007, 12:50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ESS » 17 Dets 2007, 17:24

omega kirjutas: Ja huvitav, kes küll kõik need Sierrad peaks siis ära ostma, kui juba minu igati korralik masin liiga kallis on ?:
mingi aeg nad veel on selliste hindadega seal, ja siis ostab kuusakoski neid kilohinnaga kokku, kuna ei suudeta maha mujale müüa, ja selle hingehinna müügi tulemusena masinad lihtsalt laiali roostetanud on

COS[wo][RTH
kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 08 Sept 2007, 16:27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas COS[wo][RTH » 18 Dets 2007, 00:15

erki kirjutas:
COS[wo][RTH kirjutas:selle eest - liiga palju!
mida te vingute koguaeg!? mina paneksin sama auto sama hinnaga müüki ja kui ma näen et huvilisi pole ja ma tahan kindlasti lahti saada siis tuleb tahest tahtmata hinda langetada. Aga pole ju mõtet siin müügiteemades vinguda et liiga kallis on ja palju küsitakse, see on rohkem müüja enda otsustada palju ta raha tahab saada.
See on sinu auto...Tee mida tahad.Aga kui tahad pärast müüa teda siis kuula mida onud rääkivad...
Ma arvan et selle sierra eest 10 000 on liiga palju.Võib olla 7 000.- on veel norm.
I rather push a Ford than work to fill BMW tank...
Fix-Or-Repair-Daily...:))

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 18 Dets 2007, 13:02

Tõstsin hinnavaidluse siia, et müüja teemat mitte risustada.

Lepime kokku, et edaspidi me ei hakka teiste inimeste müügikuulutustes hinna pärast halama kolmel põhjusel:
- Kui Sa ei ole ostuhuviline, siis pole põhjust ka hinda tingida.
- Kui Sa ise ei ole müüdavat eset näinud/proovinud, siis ei ole ju teada, kas asi on küsitavat hinda väärt või mitte.
- Müüdava kauba või hinna materdamine ei ole müüja suhtes viisakas.

Sigmar
Moderaator
Postitusi: 383
Liitunud: 07 Juun 2006, 14:51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Sigmar » 18 Dets 2007, 15:11

Praegu on hind täiesti piisav.


Lihtsalt: Loll ei ole see kes hinda küsib, vaid see kes maksab.. :?

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 18 Dets 2007, 18:31

Miks möliseda teiste teemades et LOLLAKAS OLED VÄÄ NII PALJU TAHAD ÄÄ. ?

Igaüks teab ise palju küsib.

Samas jah saab 3tonniga sõitva sierra, aga miks kohe karjuma 10tuhhise masina teemas et kirve hind.
Arvatavasti see paremas korras kui 3tonnine masin.
Aga jah mõtekam osta 3eest saan ja remontida 7eest ja ikka on saan, kui et osta 10eest korralik

Igaüks teab hinda, pole mõtet karjuma hakata et kirves vms.

Krt jah cossu müüa auto24jas üle 70tonni, ilgelt kirves juu sierra eest selline hind onju ilgelt kirves pohh et kossu aga ilgelt kirves sest see ju ainult sierra. Helistaks äkki ja ütleks et kle kammon teised müüvad sierrat 3-15tonni et miks nii kallis on (see tundub enamikele nii et miks see kossu nii eriline on, tavaline sierra ju pmstl).
Nagu klassivend kes rääkis kuidas ta sierra kossu mootoreid hakkab tükeldama ja viib emeksi ja kui ütlesin et ostan mõlemad mootorid ära 5tonni tükk siis oli hing kinni ja öeldi et ahh õigus isa viis juba täna ära emeksi need. :lol:

Samuti häirib mind müügiteemas olev läbu ja see et müüjad eiviitsi korralikku kuulutust teha, meil isegi olemas see teema http://foorum.sierraclub.pri.ee/viewtopic.php?t=469

Aga ikka on kuulutusi kus puudub põhiline KONTAKTANDMED ja ASUKOHT.

Inimesed, kui tahate müüa siis mida rohkem inffi seda paremini huvilised Sind ja Sinu autot üles leiavad.

Noh näiteks http://foorum.sierraclub.pri.ee/viewtopic.php?t=1901 link olemas kus kõik vajalik ja pildid olemas, täiesti OK kuulutus, arvan et selline rohkem silma jääb kui et ´´myya sierra sedaan kahene d.o.c.h mootor t66tas a nyyd naq s6br pani matsu ja naq ei t66ta enm a mudu parempoolne esitib laxzuga norm juppexs hinda paku´´

Loodan, et väljendasin ennast arusaadavalt.

Vasta