Jõulude plaanid

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
tyymiiz
kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 02 Okt 2007, 13:04
Asukoht: Martna city-HPS-TLN

Jõulude plaanid

Postitus Postitas tyymiiz » 22 Dets 2007, 14:13

Et mis siis Raffaz plaanib jõulude ajal teha kus olla ????

mina lähen metsa vict :Dntx ja aasta-vahetus olen mälus :D
Life is way too short to Drive slow Evil PIston CCC&CCCR

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 22 Dets 2007, 19:11

Kõva, mida rohkem mällerisse jood seda lahedam. Oi kui lahe, näiteks sõber veetis eelmine aasta jõulud nii mälleris et ei mäleta isegi kohta kus ta oli :lol: . Aastavahetusega suhteliselt sama oli tal. Vot oli respekt tüüp ikka. Seeaasta aga on tal mure, pole raha et ennast korralikult umbe juua. Aga aitab sõber pandimaja.

Eriti lahedad sellised vennad kes eiraatsi endale ntx 100kr eest kõrvaklappe osta juba aasta aega. Nädalavahetustel aga joob vähemalt 500eeku maha. Ja jõulud+ aastavahetus plaanib 3tonniga hakkama saada, et siis pidi saama korralikult käpa maha juua.

Njah ma vist imelik, pole eestlane, sest ei kavatse jõulud ja aastavahetus mälleris olla.

Kasutaja avatar
tyymiiz
kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 02 Okt 2007, 13:04
Asukoht: Martna city-HPS-TLN

Postitus Postitas tyymiiz » 23 Dets 2007, 11:34

tamar kirjutas:Kõva, mida rohkem mällerisse jood seda lahedam. Oi kui lahe, näiteks sõber veetis eelmine aasta jõulud nii mälleris et ei mäleta isegi kohta kus ta oli :lol: . Aastavahetusega suhteliselt sama oli tal. Vot oli respekt tüüp ikka. Seeaasta aga on tal mure, pole raha et ennast korralikult umbe juua. Aga aitab sõber pandimaja.

Eriti lahedad sellised vennad kes eiraatsi endale ntx 100kr eest kõrvaklappe osta juba aasta aega. Nädalavahetustel aga joob vähemalt 500eeku maha. Ja jõulud+ aastavahetus plaanib 3tonniga hakkama saada, et siis pidi saama korralikult käpa maha juua.

Njah ma vist imelik, pole eestlane, sest ei kavatse jõulud ja aastavahetus mälleris olla.
:lol: :lol: :lol: :lol: eestlased ongi joodikraffas seee on paratamatus aga ml ntx on ka kõrvaklappid olemas :D
Life is way too short to Drive slow Evil PIston CCC&CCCR

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Teet01 » 23 Dets 2007, 12:23

Jõulude ajal ikka rahulikult koos pere ja sugulastega. Aga aastavahetusel olen kindlalt pidune...

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 23 Dets 2007, 19:13

jõuludeks maale ja magu punni!!! :lol: aastavaehtusel tööl... :evil: siinkohal tervitaks siis saatusekaaslasi, kes samuti uut aastat tööpostil tervitavad :wink:
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 23 Dets 2007, 19:18

Dexter jõulude ajal tallinnas sugulaste seltsis..kuid aasta võtan vastu saarel sõpradega!;):P

perfectenemy
turist
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Nov 2007, 23:37

Postitus Postitas perfectenemy » 23 Dets 2007, 21:26

italianopriit kirjutas:jõuludeks maale ja magu punni!!! :lol: aastavaehtusel tööl... :evil: siinkohal tervitaks siis saatusekaaslasi, kes samuti uut aastat tööpostil tervitavad :wink:
vaata et sa ennast kurvalt väga ei tunneks siis lohutan sind sellega et mõned meist istuvad uusaastal sõjaväes ning sülitavad lakke ja ootavad kuni see sealt laest alla kukub, sest muud midagi teha pole, rakette ka suure tõenäosusega ei näe, sest siis peaks uneaeg olema :lol:
ühesõnaga tervitan vastu sind :wink:

ja jõulud olen kodus ning loodan et väga paha ei hakka sellest suurest söömapühast nagu tavapäraselt traditsiooniks on saanud

Vasta