Teavitan foorumit sellisest juhtumist

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
sierrrar
turist
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Juun 2007, 21:28

Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas sierrrar » 17 Juul 2008, 23:10

Jutt siis sellisest *** nagu Urmas Voksep
http://www.ehitusfoorum.com/viewtopic.php?f=24&t=11890" onclick="window.open(this.href);return false;

tema rate konto:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=896200" onclick="window.open(this.href);return false;

Siin foorumis siis Dani nime all
http://www.sierraclub.ee/foorum/memberl ... ofile&u=91" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis yax, 18 Juul 2008, 17:16, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Ebakorrektne suhtumine teiste kasutajate suhtes.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???

Postitus Postitas tamar » 18 Juul 2008, 11:58

Üks pätt ei tähenda seda, et terve klubi-foorum oleks ainult pätid ja kaabakad.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???

Postitus Postitas Tarmo » 18 Juul 2008, 12:25

sierrar kirjutas:Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???
Mida ma sulle teinud olen? Sõimad ju klubi liikmeid. Pealegi Dani on foorumi kasutaja mitte klubi liige. Ennem kui paarutama hakkad hinga sügavalt sisse.
Mina ei tule ju sind idioodiks sõimama kuna su elukoha lähedal on mõni idioot. Kuigi hakkab tunduma, et sa ise viidki oma naabruskonna maine alla ja sinu järgi peab toladeks hoopis su naabreid sõimama.
PS! Sellega ma ei sõima praegu Danit, niipalju kui mul temaga äri on olnud vaja ajada on kõik ilusti sujunud.

sierrrar
turist
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Juun 2007, 21:28

Re: Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???

Postitus Postitas sierrrar » 18 Juul 2008, 12:37

tarmo kirjutas:
sierrar kirjutas:Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???
Mida ma sulle teinud olen? Sõimad ju klubi liikmeid. Pealegi Dani on foorumi kasutaja mitte klubi liige. Ennem kui paarutama hakkad hinga sügavalt sisse.
Mina ei tule ju sind idioodiks sõimama kuna su elukoha lähedal on mõni idioot. Kuigi hakkab tunduma, et sa ise viidki oma naabruskonna maine alla ja sinu järgi peab toladeks hoopis su naabreid sõimama.
PS! Sellega ma ei sõima praegu Danit, niipalju kui mul temaga äri on olnud vaja ajada on kõik ilusti sujunud.
ei ole keegi tervet klubi-foorumit sõimanud. On ju mainitud, et jutt käib konkreetsest isikust. Mõeldud rohkem hoiatuseks teistele ausatele klubi-foorumiliikmetele, et teie seltskonas liigub ka mitte just ausaid inimesi.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???

Postitus Postitas Tarmo » 18 Juul 2008, 16:14

sierrrar kirjutas:Kas sellised ongi sierraclubi liikmed???
no sellest pealkirjast ei annagi muud välja lugeda, tee siis pealkiri korda vähemalt kui tahad lihtsalt hoiatada. Pealegi on igal lool kaks tahku ja ma tahaks väga teada mis Danil enda kaitseks öelda on, et saaks siis pildi kokku panna.

keidi
turist
Postitusi: 6
Liitunud: 24 Okt 2007, 18:09
Asukoht: Kiisa

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas keidi » 20 Juul 2008, 22:14

Nõustun selle teemaga...äga ebameeldiv inimene on see Dani. Minu näide selline, et lihtsalt lambist jäi raha võlgu ja siis enam ei näidand näole. Siiralt loodan, et ei pea selle inimesega enam kunagi kokku puutuma. :evil:

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas kersti » 21 Juul 2008, 12:26

Jah, Dani on mõttetu mees, nagu näitavad ka minu kogemused. Olin ka mina kunagi nii loll ja usaldav, et laenasin talle raha, millest edaspidi võin vaid und näha. Kõnedele ja sms-dele ei vasta, praeguseks olen tema püüdmisest loobunud.

Aga ehk saab temastki kunagi inimene, kuigi ma eriti ei usu.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas Tarmo » 21 Juul 2008, 18:08

asi läheb väga läbuks, kellel isiklikke kokku puuteid temaga ei ole ja mölisevad siin hakkavad hoiatusi saama.
Ma ei vaidle kas ta on normaalne või mitte, see igaühe oma otsustada. Kui on negatiivsed kogemused temaga pane kirja. Kui positiivsed pane kirja. Kui kokku puutunud pole, ole vait

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas Dexter » 21 Juul 2008, 18:52

olen daniga piisavalt kokku puutunud, ja enda võlad on ta mulle ilusti ära maksnud (isegi rohkem kui vaja) .:)
BTW, mina tean hästi kus ta seal raplamaal elab, seega otsima ei pea teda kuskilt :roll:

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas IvoK » 21 Juul 2008, 19:45

ka kokkupuuteid olnud, sai kauba kätte, kohe ta maksta ei saanud, siis lepisime hilisema aja kokku, siis venis ja venis, päis mitu korda pidin meelde tuletma, kuni ükskord ära maksis,

võta sa nüüd kinni kas maksis aususest ja lugupidamisest teise inimese vastu, või sellepärast et ma tean kus ta elab, ja oleks saanud iga kell uksele koputada. (mis poleks vb meeldiv olnud)



:? :? :?
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Teavitan foorumit sellisest juhtumist

Postitus Postitas Tarmo » 24 Juul 2008, 01:04

keda teine pool arvamusest huvitab siis lugege uuesti ehitus foorumit
ju see õnnetu:( "oma seitsmendat kuud "käiva" kõhuga" mööda treppe käies sai aru et 200 kroonise ettemaksuga rohkem kui poolpäeva tööd ei saagi.

Vasta