Mõningad küsimused paberivaldkonnas...

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Mõningad küsimused paberivaldkonnas...

Postitus Postitas tamar » 03 Apr 2006, 21:13

Pealkirja sõnastus pole arvatavasti parim kuid siiski...
Viimaselajal olen tähele pannud et volikirjadest lugu eipeeta, mis teevad kui põle kirja a kõik paprad olemas?
Onju kindlustus on autol 15augustini, nüüd tahaksin regada isanimelt endanimele näiteks (perekonnasisene vahetus) siis kas kindlustus jätkub?
Olen prääga 15,6 aastat vana, saan autu omanimele ja näiteks tahan kindlustust teha :roll: mida nad riski koefitsenti märgivad?
Või kui teen piiratud/tati load ning mis nad mulle panevad riski koefitsenti?
Krt aru eisaa koefitsendist, kui präägalt on see sierral 0,60 (rammis hondat :twisted: ) ja teen endanimele kas siis muutub see?

Mitte et midagi nagu kõva plaanis oleks, hakkas präägalt huvitama selline asi ja nagu üritan igalepoole postitada midagi et siis eitundu see liiga mõtetuna forum.
:lol:
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 04 Apr 2006, 09:52

kõigepealt uuri kas saab üldse vormistada alaealise nimele autot?
ja riskikoefitsent tõuseb sul kindlasti 1,20 peale nagu igal uuel autoomanikul mis siis et autot vahetatakse perekonnasiseselt ja kui sa kavatsed oma tatilubadega ringi sõita ja auto pole sinu nimel ja sa pole kasutaja ega ka mitte see vedelkuju kes kõrval istub siis oleks parem kui volitus oleks.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 04 Apr 2006, 16:18

Miks eisaa, 14aastaselt tegin ühe auto endanimele, probleemi eitekkind.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Muhkel
kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:13
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Muhkel » 04 Apr 2006, 16:56

tamari nimele saamisega pole probleemi küll aga on probleem auto edasi müümisega siis on vaja juba mõlema vanema poolset tõendit.
...Rallisõitjad sünnivad ja surevad vale kummisegu tõttu...

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Teet01 » 04 Apr 2006, 19:30

minul on riskikoefitsent 1.2 ja ma maksan aastas u 3500kr kindlustuse peale, nii et mõtle, kas on ikka mõtekas kindlustus ja auto omale nimele teha, uue passi tegemine maksab kah veel 600kr kokku läheb päris kalliks, aga asja hea külg on see, et see riskikoefitsient hakkab juba varajases eas langema.....sinu vanuses maksavad ilmselt kindlustuse siiski kinni su vanemad :lol: ah jaa .... selleks, et see riskikoefitsient langeks peab su auto olema kindlustatud sinu nimele aastas vähemalt 181 päeva.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 04 Apr 2006, 20:09

perekonnasisene omanikuvahetus on 200.-
irw enda sierral hetkel aasta üle 600eeku, 2,0 ja 74kw
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Teet01 » 05 Apr 2006, 22:00

no ma võin öelda, et minu vanaisa maksab aastas alla500kr, aga see ei puutu asjasse. umbes 600 kr on sest see on kindlustatud sinu isa või ema nimele ja ma oletan et neil on load olnud juba pikemat aega. kui sa kirjutad auto oma nimele, siis sa pead ka ise uue kindlustuslepingu tegema ja kuna sa alles hakkad luba tegema siis maksad sinagi väga suurt summat kindlustuse peale...mis auto võimsusesse puutub, siis see mängib väga väikest rolli, võibolla aastapeale paar sada kr.

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: M?gad k?ed paberivaldkonnas...

Postitus Postitas kexutaja » 07 Apr 2006, 19:22

tamar kirjutas:Pealkirja sõnastus pole arvatavasti parim kuid siiski...
Viimaselajal olen tähele pannud et volikirjadest lugu eipeeta, mis teevad kui põle kirja a kõik paprad olemas?
Onju kindlustus on autol 15augustini, nüüd tahaksin regada isanimelt endanimele näiteks (perekonnasisene vahetus) siis kas kindlustus jätkub?
Olen prääga 15,6 aastat vana, saan autu omanimele ja näiteks tahan kindlustust teha mida nad riski koefitsenti märgivad?
Või kui teen piiratud/tati load ning mis nad mulle panevad riski koefitsenti?
Krt aru eisaa koefitsendist, kui präägalt on see sierral 0,60 (rammis hondat ) ja teen endanimele kas siis muutub see?

Mitte et midagi nagu kõva plaanis oleks, hakkas präägalt huvitama selline asi ja nagu üritan igalepoole postitada midagi et siis eitundu see liiga mõtetuna forum.
1)volikiri pole oluline st v6ib olla ka suuline volitus ja kui väga n6utakse seda siis v6ib seda ka hiljem esitada
2)auto saad omanimele kirjutada
3)koefitsent t6useb omaniku vahetusega sul 1.2 peale
4) osad kindlustused röövivad veel alla mingi ea olevatelt veel mingit noorte tasu ala 500.- eeku :wink:
Viimati muutis kexutaja, 10 Apr 2006, 09:13, muudetud 1 kord kokku.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: M?gad k?ed paberivaldkonnas...

Postitus Postitas tamar » 07 Apr 2006, 20:33

kexutaja kirjutas:
tamar kirjutas:Pealkirja s?tus pole arvatavasti parim kuid siiski...
Viimaselajal olen tä¨Ĩle pannud et volikirjadest lugu eipeeta, mis teevad kui p?kirja a k?paprad olemas?
Onju kindlustus on autol 15augustini, n?haksin regada isanimelt endanimele n䊴eks (perekonnasisene vahetus) siis kas kindlustus jä´Ģub?
Olen pr䤧a 15,6 aastat vana, saan autu omanimele ja n䊴eks tahan kindlustust teha :roll: mida nad riski koefitsenti m䲧ivad?
V?ui teen piiratud/tati load ning mis nad mulle panevad riski koefitsenti?
Krt aru eisaa koefitsendist, kui pr䤧alt on see sierral 0,60 (rammis hondat :twisted: ) ja teen endanimele kas siis muutub see?

Mitte et midagi nagu k?plaanis oleks, hakkas pr䤧alt huvitama selline asi ja nagu ? igalepoole postitada midagi et siis eitundu see liiga m?una forum.
:lol:
1)volikiri pole oluline st v6ib olla ka suuline volitus ja kui väga n6utakse seda siis v6ib seda ka hiljem esitada
2)auto saad omanimele kirjutada
3)koefitsent t6useb omaniku vahetusega sul 1.2 peale
4) osad kindlustused rÃļÃļvivad veel alla mingi ea olevatelt veel mingit noorte tasu ala 500.- eeku :wink:
Sorry miks sul on nii s**** tähed nagu? Eelmises foorumis samamoodi tähed sellised väärakad nagu sul, kuidas teisel põle? Kehva on nagu teksti lugeda ja arusaada... Eriti nõme on Ä täht ja nagu tsiteerid posti siis muutub postituse sisu samuti mida tsiteeritud väärakaks, kas mulle aint tundub nii?
:roll:

Sorry eisaand ütlematta jätta, eelmises forumis nagu adminn et seal eihakand igaksjuhuks ütlema aga siin põle et võib juu märkuse teha :lol: .
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
kexutaja
aktivist
Postitusi: 205
Liitunud: 07 Apr 2006, 15:50
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: M?gad k?ed paberivaldkonnas...

Postitus Postitas kexutaja » 10 Apr 2006, 09:15

tamar kirjutas:
kexutaja kirjutas:
tamar kirjutas:Pealkirja s?tus pole arvatavasti parim kuid siiski...
Viimaselajal olen tä¨Ĩle pannud et volikirjadest lugu eipeeta, mis teevad kui p?kirja a k?paprad olemas?
Onju kindlustus on autol 15augustini, n?haksin regada isanimelt endanimele n䊴eks (perekonnasisene vahetus) siis kas kindlustus jä´Ģub?
Olen pr䤧a 15,6 aastat vana, saan autu omanimele ja n䊴eks tahan kindlustust teha :roll: mida nad riski koefitsenti m䲧ivad?
V?ui teen piiratud/tati load ning mis nad mulle panevad riski koefitsenti?
Krt aru eisaa koefitsendist, kui pr䤧alt on see sierral 0,60 (rammis hondat :twisted: ) ja teen endanimele kas siis muutub see?

Mitte et midagi nagu k?plaanis oleks, hakkas pr䤧alt huvitama selline asi ja nagu ? igalepoole postitada midagi et siis eitundu see liiga m?una forum.
:lol:
1)volikiri pole oluline st v6ib olla ka suuline volitus ja kui väga n6utakse seda siis v6ib seda ka hiljem esitada
2)auto saad omanimele kirjutada
3)koefitsent t6useb omaniku vahetusega sul 1.2 peale
4) osad kindlustused rÃļÃļvivad veel alla mingi ea olevatelt veel mingit noorte tasu ala 500.- eeku :wink:
Sorry miks sul on nii s**** tähed nagu? Eelmises foorumis samamoodi tähed sellised väärakad nagu sul, kuidas teisel põle? Kehva on nagu teksti lugeda ja arusaada... Eriti nõme on Ä täht ja nagu tsiteerid posti siis muutub postituse sisu samuti mida tsiteeritud väärakaks, kas mulle aint tundub nii?
:roll:

Sorry eisaand ütlematta jätta, eelmises forumis nagu adminn et seal eihakand igaksjuhuks ütlema aga siin põle et võib juu märkuse teha :lol: .
ma tean seda see on mingi arvuti gräpp ja kuna pole eriline arvuti -tsenseeritud- siis pole ka selgusele jõudnud milles probleem aga vabandan nende tähtede pärast :oops:
klubid.ee

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 10 Apr 2006, 09:39

ei tea :roll: mul küll kuvab kõike hästi ja arusaadavalt ain seal on ä ja ö imelik kus on viidatud teisele kirjale

ghost

Postitus Postitas ghost » 18 Juul 2006, 19:10

cccp kirjutas:...mis auto võimsusesse puutub, siis see mängib väga väikest rolli, võibolla aastapeale paar sada kr.


aasta peale paarsada krooni?
mul oli 2 autot, mõlemad minu nimel, sama aasta, sama piirkond, ühel 57 kw - 1 kuu oli 300 midagi, teisel 87 kw - 1 kuu oli tonn. kuidas siis aastas paar sotti on?

Vasta