Turvalisus ja vastupidamine!

vaba teema, mula ja pläma...
terror15
kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 09 Juun 2007, 23:52
Asukoht: Viljandimaa

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas terror15 » 10 Mai 2009, 19:03

tegelikult oleneb ellujäämine rohkem sellest kuidas sul parasjagu vedamist on kuidas auto näiteks posti tabab ja mis asendis sa ise oled jne. Ka kõige uuema ja kõige turvalisema autoga võid ennast väga kergesti surnuks sõita, lihtsalt teed natuke sitasti avarii ja ongi juba kabelimats

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas AlarT » 10 Mai 2009, 22:19

terror15 kirjutas:post murdus tõesti pooleks aga ei saa öelda et ta just mäda või peenike oleks olnud post oli ikkagi raud-petoonist niiet igati joppamine.

Selle posti avarii koha pealt pole mõtet pidurdamisest midagi räägida kuna lendasin kurvist välja külg ees posti ja auto oli ikka korralikult über posti väänatud ja petoonpost pooleks.

Ja tõesti kui tahad väga turvalist autot siis osta mingi uuem aga mina räägin lihtsalt oma juhtumitest ja ei kurda et sierra nii pehme oleks mõlemal korral õnnestus elu ja tervisega avariidest välja tulla.
Saa aru, sul lihtsalt joppas sigamoodi, asjaolude kokkulangevus.
Vaata mu antud videosid, näed sealt, kui pehmeon sierra, siis võrdle neid uute autode turvatestidega, näed ikka üüratut vahet.
Või siis, on su lugu väljamõeldud.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

terror15
kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 09 Juun 2007, 23:52
Asukoht: Viljandimaa

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas terror15 » 11 Mai 2009, 17:44

Ei vaidle ültse vastu et sitaks joppas (mõlemal korral) ja tean ka seda et uued autod on ikka sitaks turvalisemad, aga ka nendega võid ennast väga kergesti surnuks sõita niiet kui turvalisus huvitab siis käi jala (aga kuna jala käimine on kah ohtlik siis kui ei taha riski ära lihtsalt välju oma kodust :) )

Ja kui sa arvad et mu jutt on välja mõeldud siis avariikohas mustlas vedeleb see post seal veel siia maani

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas Tarmo » 11 Mai 2009, 23:50

enamus inimesi sureb kodus une pealt :D

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas AlarT » 12 Mai 2009, 09:58

terror15 kirjutas:Ei vaidle ültse vastu et sitaks joppas (mõlemal korral) ja tean ka seda et uued autod on ikka sitaks turvalisemad, aga ka nendega võid ennast väga kergesti surnuks sõita niiet kui turvalisus huvitab siis käi jala (aga kuna jala käimine on kah ohtlik siis kui ei taha riski ära lihtsalt välju oma kodust :) )

Ja kui sa arvad et mu jutt on välja mõeldud siis avariikohas mustlas vedeleb see post seal veel siia maani
Loomulikult annab end surnuks sõita ka uue autoga 200-ga kimades ja muidu ilma mõistuseta olles.
Minu põhiline eesmärk on ikkagi see, et kui mõni jobu mulle sisse sõidab, et mina ja teised mu autos ellu jääksid ja võimalikult terveks.
Uus turvaline auto seda pakub, aga mitte iga, ülejäänud turva sõltub natuke õnnest ja enamuses sellest, kuidas ise sõidad ja mõistust mul on, ma sõidan siiski üldiselt enamvähem korralikult ja kindlasti ohutust silmas pidades:)
Ütleme nii, et vahe on ikka röögatu autodel, turvalisuse osas:)
Uue vw Passatiga, sa linnavahel linnakiirusega ikka naljalt surma ei saa, kui sa tõesti just väga õnnetult rekka ette ei jää või mingi vastiku orgi otsa ei sõida kuskile, mis läbi klaasi tuleb ja su tapab.
selge see, et kui 100-ga pidurdamatta puusse paned, siis vist ei jäta see passat ka ellu.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas Tarmo » 12 Mai 2009, 17:28

al101 sa ütlesid juba esimesel lehel mis sa arvad, hakkab vast aitama juba?

terror15
kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 09 Juun 2007, 23:52
Asukoht: Viljandimaa

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas terror15 » 12 Mai 2009, 18:06

al101

Saan aru ka sinu vaatevinklist kuid kurat aitab juba ega sinu 2008 aasta auto kah nii kuradi turvaline ole võid ennast väga vabalt ka 90 km/h ära tappa. Kuna ise tegelen autode remondiga siis olen oma jagu neid uuemaid ja vanemaid autosid näinud siis sinu teadmiseks on uute autode kere isegi pehmem kui vanadel et vähendada lööki sinu kehale (et sa ellu jääksid) ja selleks et sa lapikuks ei muutuks on reisijaruumi mingis osas tugevdatud. Kui ei usu siis uuri natuke ka elu 8) tule toast välja lepi asjaoluge et tõesti enamus inimesi sureb kodus voodis

Ja kui sa vingud siin et sierra turvaline ei ole siis kurat mine osta oma uuem ja turvalisem auto ära ja sõida siis kurat ohutumalt

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas AlarT » 12 Mai 2009, 20:43

Milleks see sõida ohutumalt lause hea oli? Ma sõidan ohutult, aga igast idioote võib sisse sõita, selle vastu ei saa.

Enamik inimesi ei sure kodus, lisaks ei sure nad seal õnnetuse läbi peamiselt, vaid pigem loomulikkua surma ja mingisse haigusse, ühesõnaga sellised mitte õnnetusega juhtunud surmad.
Seega, auto turvalisusest on kasu küll, sa ei sure vähemalt enne loomulikku surma siis suure tõenäosusega.

Vot mina ei saa aru, miks mulle üldse vastu vaieldakse siin või millele vastu vaieldakse?
On ju videodest ilmselgelt näha, kui pehme sierra on, mida siin enam vaielda?
esiots jah peab olema parasjagu pehme, aga salong peab jäik olema.

Tarmo, miks sa ainult mind korrale kutsud? Ega ma ainuke pole kes siin räägib, Terror15 ju räägib ka.
Pealegi on ju tegemist turvalisuse teemaga, millest siin veel siis rääkida?
Mida ma saan sinna parata, kui faktidest hoolimata, leian ma inimesi, kes väidavad endiselt, et sierra on ikka nii turvaline auto?
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

terror15
kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 09 Juun 2007, 23:52
Asukoht: Viljandimaa

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas terror15 » 12 Mai 2009, 21:07

al101 kirjutas:Milleks see sõida ohutumalt lause hea oli? Ma sõidan ohutult, aga igast idioote võib sisse sõita, selle vastu ei saa.

Enamik inimesi ei sure kodus, lisaks ei sure nad seal õnnetuse läbi peamiselt, vaid pigem loomulikkua surma ja mingisse haigusse, ühesõnaga sellised mitte õnnetusega juhtunud surmad.
Seega, auto turvalisusest on kasu küll, sa ei sure vähemalt enne loomulikku surma siis suure tõenäosusega.

Vot mina ei saa aru, miks mulle üldse vastu vaieldakse siin või millele vastu vaieldakse?
On ju videodest ilmselgelt näha, kui pehme sierra on, mida siin enam vaielda?
esiots jah peab olema parasjagu pehme, aga salong peab jäik olema.

Tarmo, miks sa ainult mind korrale kutsud? Ega ma ainuke pole kes siin räägib, Terror15 ju räägib ka.
Pealegi on ju tegemist turvalisuse teemaga, millest siin veel siis rääkida?
Mida ma saan sinna parata, kui faktidest hoolimata, leian ma inimesi, kes väidavad endiselt, et sierra on ikka nii turvaline auto?
Hea küll kuna ma ei viitsi siin pikka vaidlust pidada, siis pole ma kunagi väitnud, et sierra nüüd nii väga turvaline oleks mainisin vaid oma juhtumid sierraga ja ütlesin et MINU MEELEST on sierra küllaltki turvaline auto (kuna on hullemaid ka nagu näiteks 4-rattaga kirstud ladad vanemad). Kuigi tean et võrreldes uutega siis ega ta ikka ei ole küll (nendest videodest testidest väga hästi nähe mis juhtub sierraga labkokkupõrke korral). Ja väga tore on kuulda et keegi meist siin normaalselt ka sõita mõistab (vastubidiselt minule). Tegijaga juhtub nagu sa isegi ütled siis ise ei peagi liikluses rullnokk olema et surma saada piisab vaid sellest et keegi sulle sisse sõidab.

Kasutaja avatar
Tamm85
Klubi liige
Postitusi: 838
Liitunud: 28 Sept 2008, 00:30
Asukoht: Tartu/Otepää

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas Tamm85 » 12 Mai 2009, 22:01

Miks võrreldakse sierrat uute autodega.Võrrelge sierrat sama vanade autodega nagu sierra ja tahaks siis tead kui paljud autod on turvalisemad kui sierra.
Pole mõtet võrrelda uute autodega,sest autod muutuvad aina turvalisemaks ja sierra pole just väga uus auto.
Sierra 1.8 OHC 87
Sierra 1.8cvh->2.0 dohc 92
Sierra DOHC 91
Sierra DOHC 93

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas Tarmo » 12 Mai 2009, 22:27

al101 kirjutas:...Tarmo, miks sa ainult mind korrale kutsud? ...
sest sa jahud teema algusest peale sama asja, ioleme sinu nägemusega kursis, täname ja aitab juba.
al101 kirjutas:...Mida ma saan sinna parata, kui faktidest hoolimata, leian ma inimesi, kes väidavad endiselt, et sierra on ikka nii turvaline auto?
keegi ei väida et tegemist on tänapäeva 5 tärni autoga, lihtsalt sina oled siin see kes ütleb et üks kõik mis pauk käib kui seier spidomeetril on üle 70 siis oled surnud, ning kui ei ole siis valetad

võrrelda uute autodega on tõesti kohatu, ja isegi kui sama ajastu autod on paremad kui sierra siis seda me muuta niikuinii ei saa ju.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Turvalisus ja vastupidamine!

Postitus Postitas AlarT » 13 Mai 2009, 13:36

kahjuks, ma ei tea mis kiirusel ta sinna sõidab, kuid ta peab selle paremini vastu, kui sierra sama asja kiirusel 50 km/h.
http://www.youtube.com/watch?v=nau7CUem1Ig" onclick="window.open(this.href);return false;
tegu on siis sama ajastu autoga.

http://www.youtube.com/watch?v=EqMEGA76HsE&feature=" onclick="window.open(this.href);return false;
see on kere poolest parem, kui sierra, kuigi istmete peal inimeste liikumine on jama, siit on ühtlasi ka hästi näha, mis juhtub inimesega, kes tagaistmel ei kinnita turvavööd.
ühtlasi võib ta ka seljatoe vastu lennata ja nii tappa eesistuja
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Suletud