Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

vaba teema, mula ja pläma...
Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 04 Nov 2008, 15:57

Minu suureks rõõmuks, saab politsei omale siis uued autod.
Nissan Primerad vahetatakse välja järgmise auto vastu: Skoda Superb 1,8 tfsi 118kw, tegemist siis turbomootoriga kiirendus esiveol 8,6 ja nelikveol 8,7.
Primeral aga 9,4, seega politsei võimekus paraneb.
Skodad on ka odavama ostuhinnaga ja tõenäoliselt odavamate pidamiskuludega, mistõttu riik võidab.
Kohe alguses, kui primerad osteti ütles politsienik, et nende eelmine auto oli mugavam, tõenäoliselt on skoda siis ka mugavam ning kindlasti ka ilusam.
Et igati rõõmus uudis, meie politsei muutub jällegi võimekamaks, et liiklushuligaane taltsutada ja muud head politsei tööd teha :wink:
Siin ka vastav link, kust mu info pärineb, video näol:
http://www.reporter.ee/2008/11/02/polit ... ade-vastu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas tann » 04 Nov 2008, 16:12

primera suht jama jah, natuke kitsama maantee peal ei keera ühe tehtega ümber ja kui vähe suurem ees istub, siis taga jalgadel ikka tiba kitsas. skodas ruumi ikka laialt.

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas tann » 04 Nov 2008, 16:59

kurja, mina ja tann 15 liiga sarnased kasutajanimed, koguaeg segadus :D

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 04 Nov 2008, 18:05

tann kirjutas:kurja, mina ja tann 15 liiga sarnased kasutajanimed, koguaeg segadus :D
Muutsin oma vastuse arusaadavamaks :)
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas Priit » 04 Nov 2008, 18:47

Targemad mehed teavad rääkida, et see primera oli ikka hunnik õnnetust. Hea, et siis paremad aparaadid antakse. Ja ärasõitmisse: milleks? Kui suur on tõenäosus, et sellega midagi paremaks teeb? Ja pealegi lõpetatakse tavaliselt kuskil põõsas niikuinii. Siin räägitakse nagu politsei oleks kõiges süüdi? Tegelikult keegi ju ei sundinud seadust rikkuma! eksole?
PS! olen ka ise trahve saanud, aga peale iseenda küll kedagi süüdistada ei ole. Julged teha, julge tunnistada
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 04 Nov 2008, 19:12

jah Priit, sul on tuline õigus, ma ise täpselt samasuguse suhtumisega.
Tann15-le vastus, kasutatud 2,8 Sierra nüüd küll uue, politsei skoda eest ära ei lähe, pluss see, et mendid oskavad paremini sõita, kui sina ja neil on ka abijõud, pluss sinu autonumber.
Hakka nüüd tann15 rääkima jälle seda lugu, kuidas sa sierraga mentidel eest ära ajad ja midagi ei juhtu :mrgreen:

Aga Primera kohta ütlen tõesti, see on üsna saamatu auto politseile, bmw 525-ga oleksin isegi mina võimeline sellel eest ära minema kaine peaga, kuid skodadega läheb asi karmimaks. See oli hetkel puhtalt näide.
Mu väited põhinevad siiski politseinikel, kes sõita ka oskavad, keda õnneks on palju, kuid kahjuks mitte kõik :(
Viimati muutis AlarT, 04 Nov 2008, 19:14, muudetud 1 kord kokku.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas erki » 04 Nov 2008, 19:13

primerad üle 180 ei läinud, huvitav palju skoda tippkiirus on?
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 04 Nov 2008, 19:14

erki kirjutas:primerad üle 180 ei läinud, huvitav palju skoda tippkiirus on?
220 km/h
Kuid ma olen ikka mõelnud, huvitav kuidas diisel mendivalule vastu peaks, võimsaid hea tõmbega diisleid oleks küll võtta, pluss saaks hea ökonoomsuse neile.
Topgeari sõnul inglise politsei kasutab diisel astraid, kas mitte 1,4 diisel ei olnud, ma seda litraazi nii hästi ei tea, aga diisel oli igatahes, siin mõned aastad tagasi. Mitte küll kõik sõidukid, aga vist paljud.
Minu silmb jäi pidama skoda octavia 125kw turbodiisli peal, mille kiirenduseks 8,5 ja tippkiiruseks 222 km/h.
2,0 diisel ja 320Nm on pöördemoment, mis avaldub 1750-2500 pööret, aga küllap kannatab üle lasta normi kiirendusega veel, et 8,5 saadi kiirenduseks:)
küttekuluks lubavad 4,7-4,9 maanteel (tehaseandmed), praegu vaatasin universaale.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas Tarmo » 04 Nov 2008, 19:32

mul pole isegi kordagi peast läbi käinud mõtet et hakkan eest ära vajutama, ma ka poolt et julged teha julge tunnistada. Politsei pole mitte mõeldud välja et meid koinida. Politsei on just meie turvalisuse pärast. Endal mitu tuttavat politseid kah, peaks ütlema et väga toredad inimesed.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 04 Nov 2008, 19:45

Tarmo kirjutas:mul pole isegi kordagi peast läbi käinud mõtet et hakkan eest ära vajutama, ma ka poolt et julged teha julge tunnistada. Politsei pole mitte mõeldud välja et meid koinida. Politsei on just meie turvalisuse pärast. Endal mitu tuttavat politseid kah, peaks ütlema et väga toredad inimesed.
No vat just, tegelikult politsei kaitseb meid meie endi eest.
On ju loomulik, et tahame vajutada, aga see ei ole ohutu ja siis politsei hoiab meid tagasi.
Minu arust on lausa klassika, et ikka natuke ületatakse kiirust ja siis kord pääsetakse, siis saadakse jälle politsei käest trahvi, ühesõnaga selline asi peab eksisteerima vähemal määral, kui praegu see kihutamine.
Normaalseks pean just seda, et politsei on alatasa väljas ja sedasi paljud ületavad aeg-ajalt natuke kiirust ja saavad natuke trahvi ja siis vastavalt sellele kõigele hoiavad end tagasi, normides riikides see umbes nii toimib.

Tänan moderaatorit/moderaatoreid, kes mu teema korda tegid :wink:
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 14 Dets 2008, 22:45

Nii nüüd juba korduvalt nähtud ka uusi politsei skoda superbe töös, on ikka uhked küll, täitsa vihased ja hirmutavad näevad välja:P Head masinad politseile ikka :wink:
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

tanel87
turist
Postitusi: 39
Liitunud: 05 Nov 2008, 15:59
Asukoht: P Ä R N U

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas tanel87 » 14 Dets 2008, 22:57

neil pole vist veel aasta norm trahve täis kirjutatud
küll nad alles siiberdavad oma uhkete elukatega.. :P
või järsku keksivad ,et vaadake mis meile kätte anti :D :D
Rendin pukseerimishaagist Pärnus !!!
56765050

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas kersti » 14 Dets 2008, 22:57

al101 kirjutas:Nii nüüd juba korduvalt nähtud ka uusi politsei skoda superbe töös, on ikka uhked küll, täitsa vihased ja hirmutavad näevad välja:P Head masinad politseile ikka :wink:
Pättidel hea tagaistmel laiutada, nagu kuninga kassid.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas AlarT » 14 Dets 2008, 23:03

kersti kirjutas:
al101 kirjutas:Nii nüüd juba korduvalt nähtud ka uusi politsei skoda superbe töös, on ikka uhked küll, täitsa vihased ja hirmutavad näevad välja:P Head masinad politseile ikka :wink:
Pättidel hea tagaistmel laiutada, nagu kuninga kassid.
Jap, näedsa mõeldakse ikka pättide peale ka, neil hea mugav kongi sõita :lol:

Kusjuures, kuskil välismaa riigis oli, et mitme kahtlusaluse jaoks peab politsei abiauto tellima, kuna nende auto liiga väike, äkki oli inglismaa ja opel astra? Ma kahjuks riiki ja autot ei mäleta.
Majanduslangusest rääkides: http://www.youtube.com/watch?v=wbMVlQYll2M" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Järjekordne politsei teema siis, minu poolt

Postitus Postitas Tarmo » 14 Dets 2008, 23:43

Pilt

Vasta