Kes ütles, et Statoilis kvaliteet küte on?

vaba teema, mula ja pläma...
Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Kes ütles, et Statoilis kvaliteet küte on?

Postitus Postitas IvoK » 07 Mär 2010, 23:05

Tarmo kirjutas:
IvoK kirjutas:See EGR-i klapp on transit-itel mitme otsaga asi, neid on saanud vahetada päris palju, osad on nt sellised olnud mis seest jumala tahmased ja klapp kiilub kinni ja teised mis on sellised puhtamad, aga nt see samune el mootor üles öelnud, mina ütleks et see EGR klappi lühike eluiga sõltub ka osalt meie viletsast kütusest.
niisiis, tahmased on nad oma tööpõhimõtte pärast nii meil kui mujal ja el mootor läheb siis kehva kütuse pärast katki? BS
tuleb välja et infosse ei saa kah fordi remonti viia, roostes uksed seal on sõltuvuses kütuse kvaliteediga vist, sest ford ju ei ole süüdi ja egr süsteemi tööpõhimõte üldse
oled sa mõnda egr-i klappi lammutanud, ma arvan et mitte ma ei väida et see meie vilets küttus nüüd kindlasti liiga teeb sellele, midagi ta kindlasti mõjutab. Ja keegi ei käsi sul infose minna oma autoga, alati võid ise teha või lasta kuskil nurga taga teha, ega info sellest vaesemaks ei jää kui sina käimata jätad.
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Kes ütles, et Statoilis kvaliteet küte on?

Postitus Postitas Tarmo » 08 Mär 2010, 02:14

ära nüüd solvu, kuid kui remondimees, kes on hooldanud sinu autot tootmis päevist alates ja ütleb sulle 20 aasta pärast, kui sierral pidurisupordid kinni roostetanud on et, see on tingitud kehvast piduri õlist, siis lased ju küll jalga?
Egr ummistubki, ta on ehitatud kohta kus tal pole teist võimalustki. Välismaal müüakse tanklates ju jumalate nektarit kuid ka seal ummistub, neil ju pole väidetavalt miinimum nõuded tanklates.

Vasta