Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

vaba teema, mula ja pläma...
Kasutaja avatar
vvallo
kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Apr 2008, 21:16
Asukoht: Tallinn/Kadrina

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas vvallo » 13 Juul 2009, 13:41

suhteliselt odav mõistliku ehitusega tagaveoline auto millel mootorit ka on ja miskipärast väiksest peale nendega sõita saanud, kuidagi külge jäänud.
Kuigi igapäevaselt sõidan 91.a e34 525i bmw ga ja khmkhm, kontrast ühest autost teise istudes on metsik, mõlemad autod on korras ja korralikud, aga jh ma ei hakka siin vaidlust tekitama :mrgreen:
Esisild võib vedada siis, kui tagasild juba veab!

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas tamar » 13 Juul 2009, 18:51

Sõidan kuna sattus kätte ja sai ehitatud kõvasti. Mingiaeg olnud ja liikunud palju palju teiste autodega. Miskipärast on ikka ja alati olnud nii, et punane Sierra on see kes jääb.
Juppide hind toob samuti rõõmu. Ehituselt lihtne ja töökindel masin. Kapotiall on ruumi aretada ja timmida igasugu asju. Tagavedu on jah fun fun fun, samas talviti pidevalt mõtlen, et esivedu oleks parem. Või hoopiski 4x4.
Seest igati ruumikas ja tore.
Alguses küsitakse et mis auto jne, vastad Sierra siis suht :lol: kõigil. Pärast autot nähes ja vaadates :shock:
Minul suva, naistesse minna igati okey masin. Niisama sõita samuti igati mõnus ja tore.
Miks kavatsen veel sõita ja omada seda ?
Vastus lihtne, suvaline 90mnendate keskpaiga auto ei tõmba absull. Kui ostan siis korraga ikka 2000a---) mitte mingi vana küna. Autod jah odavad, tee täishooldus ära ja vaata mis timmimist vajab ja löö summa kokku :). Sierra sellesmõttes hea, et lihtne ja tore, kõik nurgatagused teada kus mis on, ei teki üllatusi.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas AlarT » 13 Juul 2009, 21:22

Kui võrrelda nüüd sierra mk3 92a mingi 2,0 dohc ja siis bmw E34, siis ei ütleks, et see vahe nii tohutu on, sierra iste on isegi veidi pehmem ja mugavam.
Kuigi bmw kasuks, räägib tema stabiilsus ja juhitavus, bmw on vaiksem ka, kuigi mk3 sierra on ka korras peast päris vaikne ja hea sõita, olen neid väikese ajavahega omanud, tean mida räägin.
BMW on aga väga kulukas masin.
BMW-ga on veel see asi, et algul istud sisse ja hakkad, sõitma siis on vinge, stabiilne vaikne, kena jne. Aga kui oled mõne päeva sõitnud, siis nagu ei näegi midagi väga erilist seal enam ja siis pole enam probleem korras mk3 sierasse, tagasi istuda.
Seda peab ka tõdema, et see bmw E34 loobib musta jääga mõnuga külge ette, kui vähegi gaasi puudutad.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
vvallo
kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Apr 2008, 21:16
Asukoht: Tallinn/Kadrina

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas vvallo » 13 Juul 2009, 21:45

pehmuse vahet ise ei ole kunagi märganud, aga istumis asendit mina sierras endal paika ei saa, e34 on reguleerimis võimalusi rohkemates suundades, jääga külje ette loopimine on diffri, rehvi ja mootori valikus kinni vast, endal olnud neidki erinevaid samal kerel ja ühega ühetemoodi teisega teisiti.
varuosade hinnad räägivad tõesti sierra kasuks. ja sirts on eksklusiivne :mrgreen:
Esisild võib vedada siis, kui tagasild juba veab!

kniht
kasutaja
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:58

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas kniht » 14 Juul 2009, 01:07

mina sõidan nii sierraga kui mossega :mrgreen:
sierraga sellepärast et hea kõva masin ning lihtne ja odav üleval pidada. Mõtlesin et panen pritsungi peale aga siis mõtsi jälle ringi. ei viitsi jamada elektroonikaga, karpa mootor lollikindlam. 8)
sry vigade pärast. klaver on -tsenseeritud- ja nuppud kanged nagu koolnud laibal.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas Tarmo » 15 Juul 2009, 00:01

lolli ei ole küll mõtet karpa juurde lasta

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas mrAss » 08 Aug 2009, 01:41

tagaveoline, odav ja kättesaadav(nii auto kui jupid), suht öko... remont lihtne ja vajab remonti suht harva.
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
siim_o
Klubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: 29 Okt 2009, 10:38

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas siim_o » 29 Okt 2009, 23:46

lihtne, odav soetada ja üleval pidada, varuosi saab igast Eestimaa nurgast, tagaveoline, ilusate ümar-laugete joontega, kerge tuunida, efektne.
Olen viimased 5 aastat olnud sierrade peal ja olen seda kindlasti ka edaspidi.
See masin on mul juba läbi ja lõhki selgeks saanud, et ei tahagi midagi muud.
Kindlasti üks ilusamaid autosid maailmas.
Ja ega mootorivalikulgi midagi häda pole, praegune 2,9 tõmbab päris uhkelt edasi ja eelmine 2,0 jooksis 190 välja.
Üleüldse lihtsalt üks hea aparaat.
Sierra 24V coupe - ajalugu
Probe RWD 2,3T

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas IvoK » 30 Okt 2009, 00:43

Mina vist olen siin klubis rekordi omanik, kuna ma olen sierra omanik juba aastast 1996 :mrgreen:

Esimene oli siis mk1 85a (seda taastan siis originaaliks.) :)

Aga jah kuna sierradel juba tootmis aastate algusest saati selline ilus ümar disain, eks sellest see pisik sees. Lihtsalt väga meeldib. Hetkel üheks liiklemis vahendiks on 93a 2.0 dohc sedaan. :)
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Miks sa sõidad Sierraga või miks omad seda hobiautona?

Postitus Postitas AlarT » 07 Nov 2009, 19:43

Oled vist jah ainuke, nii pikaajaline sierraomanik.
Minu isa ostis sierra 1995a kevadel kunagi, aga noh mina sain selle omale alles 2002 setpembri lõpu poole.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Vasta