sierra video

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: sierra video

Postitus Postitas sieraari » 09 Dets 2013, 13:15

Ees peaks ikkagi parema pidamisega rehv olema , mitte taga. Muidu võib tekkida moment kus auto hakkab otse minema ja sellises olukorras on vähem võimalusi auto teel hoidmiseks.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra video

Postitus Postitas Tarmo » 09 Dets 2013, 13:55

ilmselge loll jutt, eks iga talv leidub neid supper schumacherid kes arvavad et vajutavad gaasi ja teevad sellisest olukorrast kohe super drifti ja keegi ei saa arugi et tsenseeritud oli, reaalselt ei jõua sa oma näppu ninast välja tõmmata ennem kui juba asi kontrollimatu on. paljud neid muidugi kevadet ei näe et tunnistada et oleks pidanbud ikkagi taha paremad panema
videos on ju selgelt näha et suht kontrollimatu on auto pidurdades ja taga kehvemate rehvidega, mida sa enam võimled selle rooli ja teadmisega et sul on ees paremad rehvid kui mingi asi sul küljepealt sisse tuleb, rekka või puu või kraav. mitu meetrit sul etteepoole jääb sinu ja objekti vahele ja mitu sm sinu ja külje vahel? jah läheb teinekord siis otse, aga see on kordades ohutum kui küljega ja ka rohkem kontrollitav

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: sierra video

Postitus Postitas Six-Fo » 09 Dets 2013, 16:47

Ei tea mul oli mineva talv ees mingid firestone m+s'id ja ei meeldi üldse see alajuhitavus mis paaris järsus olukorras tekkis. Lisaks pidurdamisel mängib peamist rolli esimesed rattad ja oli vähe kõhe tunne küll kui ristmikul peateelt tuleb buss ja mul esirattad käivad loha.

Ostsin ette vähe asjalikumad goodyearid ja jätsin taha need nokianid mis mineva aasta olid. Ütleks et auto käitumine on vähe loogilisem ja etteaimatavam küll.
Viimati muutis Six-Fo, 09 Dets 2013, 17:19, muudetud 1 kord kokku.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: sierra video

Postitus Postitas sieraari » 09 Dets 2013, 17:11

Tarmo kirjutas:ilmselge loll jutt, eks iga talv leidub neid supper schumacherid kes arvavad et vajutavad gaasi ja teevad sellisest olukorrast kohe super drifti ja keegi ei saa arugi et tsenseeritud oli, reaalselt ei jõua sa oma näppu ninast välja tõmmata ennem kui juba asi kontrollimatu on. paljud neid muidugi kevadet ei näe et tunnistada et oleks pidanbud ikkagi taha paremad panema
videos on ju selgelt näha et suht kontrollimatu on auto pidurdades ja taga kehvemate rehvidega, mida sa enam võimled selle rooli ja teadmisega et sul on ees paremad rehvid kui mingi asi sul küljepealt sisse tuleb, rekka või puu või kraav. mitu meetrit sul etteepoole jääb sinu ja objekti vahele ja mitu sm sinu ja külje vahel? jah läheb teinekord siis otse, aga see on kordades ohutum kui küljega ja ka rohkem kontrollitav
Ei ,Tarmo see pole küll nüüd mingi loll jutt , see on reaalselt ära proovitud ja mina jään oma arvamuse juurde.

Kasutaja avatar
sinilinnu
Klubi liige
Postitusi: 296
Liitunud: 31 Mär 2013, 14:23
Asukoht: Tartumaa

Re: sierra video

Postitus Postitas sinilinnu » 09 Dets 2013, 17:37

Jep. See oli tal suht esimene sõit tagaveolisega. Ning jap, mõõtsin mustrit ka. Esimestel 10 ja tagumistel 7mm.
'87 2.0 77kw
Ford Focus '04 1.6 74kw

Kasutaja avatar
Tamm85
Klubi liige
Postitusi: 838
Liitunud: 28 Sept 2008, 00:30
Asukoht: Tartu/Otepää

Re: sierra video

Postitus Postitas Tamm85 » 09 Dets 2013, 17:46

Ega mustrijääk ei tähenda, et pidamist on. Nagunii on need rehvid igivanad ja kumm juba plastikuks muutunud, siis ei loe enam on seal mustrit või ei, pidamist ikka ei ole. Natuke aitab kui naelu ehk veel sees on
Sierra 1.8 OHC 87
Sierra 1.8cvh->2.0 dohc 92
Sierra DOHC 91
Sierra DOHC 93

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra video

Postitus Postitas Tarmo » 09 Dets 2013, 18:56

esimesed on eelmine aasta sügisel toodetud, mitte just väga vanad, tagumised on jah üsna vanad. ise kasutan kah nii pidi, kuna ma tekitan endal meelega situatsioone, kuid tegelikult peaks olema vastupidi. kui alajuhitavus pidurdamisel on, kuna esimesed kehvad, siis vabastad korrks piduri korrigeerid suunda ja pidurdad edasi, been there done that. kui aga tagumised üks hetk otsustavad mööda minna ja kogemusi pole, siis ei juhi sa mitte midagi ei gaasiga ei piduriga ei siduriga. sellepärast ongi pigem alajuhitavus kui üldse mitte juhitavust

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: sierra video

Postitus Postitas Six-Fo » 09 Dets 2013, 19:03

Aga kui üle peaks juba minema olenemata rehvi olukorrast siis hea oleks kui ninaga oled võimeline seda veel juhtima. Mul mineva aasta ees sitad-taga head rehvid oli suht selline ettearvamatu käitumine külge libistades. Seekord panin needsamad Nokianid ikkagi taha mis mul varem olid ja ostsin ette natuke etemad Goodyearid.
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra video

Postitus Postitas Tarmo » 09 Dets 2013, 21:09

Viimase posti võlusõna "külgelibistades", loomulikult ise tekitatud situatsioonis on olukord vähe teine kui ise tekkinud situatsioonis. Mina räägin ise tekkinust

Kasutaja avatar
dsa
kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 23 Mai 2013, 13:15
Asukoht: Tartu

Re: sierra video

Postitus Postitas dsa » 10 Dets 2013, 13:04

https://www.youtube.com/watch?v=cf0qiXvE_DA" onclick="window.open(this.href);return false;

mul läks nii lappama :D

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra video

Postitus Postitas Tarmo » 10 Dets 2013, 13:28

ma tegin kah eile jääl mõned spinnid, aga suur tühi plats, rehvidest kohati mingi raja moodi asi kah, seega lihtsalt natuke iluuisutamist. esiratastel lihtsalt nii hea pidamine (hakka7) vs tagumised (kulunud naeltega masterid), et niikui vaatad et rooli ja gaasiga ei tee enam midagi ja pidurit puudutad oled kaasreisja :lol:
oleks vastupidi pannud poleks saanud küljetada, sest siis oleks puksinud otse ja mis lõbu sellest oleks olnud, reaalne liiklus on muidugi hoopis teine teema, seal ju ei kombi piire vaid üritad punktist a punkti b jõuda

Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: sierra video

Postitus Postitas sieraari » 10 Dets 2013, 16:54

Miks sul ,siis paremad rehvid ees on varem kirjutasid ,et taga peavad olema paremad?

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra video

Postitus Postitas Tarmo » 10 Dets 2013, 17:10

et mitte paremaid kulutada :D ega see et nii õige on ei tähenda et ma kõike teen nii nagu õige on. ma tahan kah ju meelega külge lasta, kogemata ei taha aga hakka sa siis mitu korda päevas rehve edasi tagasi tõstma. pealegi ma sõidan sellega nii vähe. keskelt läbi kord nädalas tööl ja kord nädalas õhtul, mitte tihedamini, teisel autol millega pere vean on asjad ikka õieti.
samas ma sõidan muid sõite suht ettevaatlikult, jälgin kõrval teedelt tulijaid peateel liikujaid ei võta liigseid riske hoian pikivahesi vähendan hoogu segsasti et isegi kui pidurid alt peaks mingil põhjusel vedama ei oleks veel lootusetu olukord, kuigi ega kunagi või kõiki hetki ikkagi ette teada ja näha.

mehikemetsast
turist
Postitusi: 12
Liitunud: 26 Aug 2009, 23:38

Re: sierra video

Postitus Postitas mehikemetsast » 10 Dets 2013, 20:34

Sellisel pool-jäisel betoonplatsil lõhu IceContacte:D Hakkal tõmbab selline paarutamine isuga naaste välja.

Kasutaja avatar
Six-Fo
fanaatik
Postitusi: 800
Liitunud: 15 Sept 2012, 10:26
Asukoht: Tallinn/Põltsamaa

Re: sierra video

Postitus Postitas Six-Fo » 10 Dets 2013, 21:04

Mul naastusi välja pole tõmmand aga naastud on lihtsalt ühel nokianil siledad plönnid :/
http://www.youtube.com/user/CmCarVideos" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/Cm.Vids" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta