Lockerz.com

vaba teema, mula ja pläma...
Suletud
crimetanel
turist
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Mär 2009, 20:53

Lockerz.com

Postitus Postitas crimetanel » 17 Sept 2009, 14:44

Leidsin sellise asja nagu Lockerz.com

1.Mis on Lockerz: Lockerz on ainult-kutsetega leht, kus saab koguda puntke

2.Mille eest ma saan punkte: Punkte saab nt. sisselogimise ja nt. päevase küsimuse vastamise eest. See ei võta päevas sul minutitki.

3.Mida saab punktide eest: Erinevaid asju: nt. Mälupulgad, käe kotid, roller, Ipodid ja palju muud.

4.Kas see on kõik üks suur pettus: Ei, sest Lockerz on ametlik firma ja loodud ühe USA suurima meediakompanii poolt.


5.Miks just see "tasuta-nänni-koht": Sest see ei võta üle minutigi sul aega päevas.

6.Kuidas nad saavad asju TASUTA ära anda, tundub liiga hea ju: Tegelikult nad ei annagi neid tasuta, sest kuna nii paljud inimesed külastavad nende saiti, siis nemad teenivad tegelikult selle pealt roppu raha ja need kingid mis inimestele ära annavad on ainult peenraha eest, niiet neil sind üle lasta ei ole mõtet.

7.Kuidas ma sinna liituda saan: Hetkel on liitumine kutsete alusel ja pead kellegi käesti kutset küsima, igal inimesel on 20 kutset ja kui need täis saab, hakkab ta saama topelt punkte jne.

8.Kas asjad saadetakse mulle tasuta: USA piires jah, aga Euroopasse saatmine maksab lisaks 20punkti, mis pole palju tegelikult.

9.Kui on veel küsimusi siis küsige ja ma lisan nad esimesse postitusse.

Kui tahate ka liituda siis saatke mulle PM oma emailiga ja ma lisan teid.

Näiteks 60puntki eest(seal sees saatmine) saab 2 gigase mälupulga.

Seda, kas need asjad kohale ka jõuavad, saan kindlalt öelda paari nädala jooksul. Aga niikaua võib ju punkte koguda, sest see võtab tõesti ainult minuti päevas!

Kasutaja avatar
jaan175
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 30 Mai 2009, 13:00
Asukoht: pärnumaa

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas jaan175 » 17 Sept 2009, 15:21

kui oma mälupulga kätte saad siis anna teada. mina isiklikult arvan, et see kõik nii lihtne ei ole :D
elukutselt eestlane

Kasutaja avatar
kaups
Moderaator
Postitusi: 1170
Liitunud: 20 Mär 2008, 21:32
Asukoht: nnillaT

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas kaups » 17 Sept 2009, 15:35

Kui keegi liituda veel soovib siis mul on kutseid üle!

Euroopasse saab asju tellida alaates 15 okt olen mina aru saanud.
Jagad 20 kutset laiali saad tasuta t-särgi, mille üks vend eestis on isegi kätte saanud juba.
0 esiveolist, 8 tagaveolist.

crimetanel
turist
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Mär 2009, 20:53

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas crimetanel » 17 Sept 2009, 18:06

kaups sa said valesti aru, euroopasse saab alates 15 September ;) Aga palju sul endal punkte on?

Kasutaja avatar
kaups
Moderaator
Postitusi: 1170
Liitunud: 20 Mär 2008, 21:32
Asukoht: nnillaT

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas kaups » 17 Sept 2009, 20:21

Sel juhul visst jah valesti aru saanud.
Punkte on 145. Sul ?
0 esiveolist, 8 tagaveolist.

crimetanel
turist
Postitusi: 24
Liitunud: 05 Mär 2009, 20:53

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas crimetanel » 17 Sept 2009, 20:58

Mul on 100. Aga alles 3 päeva kasutaja olnud :P
Muidu seda saatmise kohta räägitakse mõlemat versiooni, et oktoober ja et september, ei tea kumb õige :roll:

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Lockerz.com

Postitus Postitas kersti » 17 Sept 2009, 21:33

Panen teema lukku, aga ära ei kustuta. Meil pole kombeks isikliku kasu teenimise eesmärgil foorumit risustada, neid netis rahateenimise lehti on ju miljoneid.

Suletud