valimised!!!

vaba teema, mula ja pläma...
Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

valimised!!!

Postitus Postitas mrAss » 18 Okt 2009, 21:11

kas valisite ja keda valisite?
Keda poliitikutest ei salli? keda te ei taha v6imul n2ha?

Ise kahjuks valida ei saa, kuna ei ole veel piisavalt vana, et omada valimis6igust.
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
FLAMEWAR
fanaatik
Postitusi: 736
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:10
Asukoht: Saku

Re: valimised!!!

Postitus Postitas FLAMEWAR » 18 Okt 2009, 21:45

valisin oma auto ylevaatuspunkti mehe :P
tele2-51-70-236
instagram:RS garage™

nustu826
aktivist
Postitusi: 368
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:16
Asukoht: Türi - Paide

Re: valimised!!!

Postitus Postitas nustu826 » 18 Okt 2009, 22:16

Ei valinud ja ilmselt kunagi ei lähe kah... Ainuke keda oleks valinud ja kes oleks olnud tegija oleks olnud vana Lennart ise. Kahjuks aga tema puhkab juba hulk aega mulla all, ja tänu jumalale et tema silmad ei näe seda mis siin riigis praegu tehakse. Lennart oli ainuke kes mõtles ka oma riigi ja rahva peale, mitte ei üritanud oma p**set soojal kohal kinni hoida ja kaaslastele sooja kust pähe pritsida

marts777
kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 31 Jaan 2009, 00:02
Asukoht: Harjumaa

Re: valimised!!!

Postitus Postitas marts777 » 18 Okt 2009, 23:14

Mnjah, praeguse seisuga saavad tallinnlased jälle mõne aastakese Ediku valitsemist nautida :| Ei tea kas õnnitleda või...

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: valimised!!!

Postitus Postitas mrAss » 18 Okt 2009, 23:35

Ma vihkan edgarit :evil:
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
FLAMEWAR
fanaatik
Postitusi: 736
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:10
Asukoht: Saku

Re: valimised!!!

Postitus Postitas FLAMEWAR » 19 Okt 2009, 00:19

masendav, loodan et edgar tallinnat maha ei lamuta, vaja tööl käika! autoga suht raske kuna sierra mitte jeep aga õneks somusrongid veel käivad!!!!
tele2-51-70-236
instagram:RS garage™

Kasutaja avatar
jaan175
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 30 Mai 2009, 13:00
Asukoht: pärnumaa

Re: valimised!!!

Postitus Postitas jaan175 » 19 Okt 2009, 15:04

ükskõik kes peale edgari.
elukutselt eestlane

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: valimised!!!

Postitus Postitas mrAss » 19 Okt 2009, 18:14

n6ustun jaan sinuga...:D edgarit ei taha elusees v6imule kuskile:D
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: valimised!!!

Postitus Postitas tamar » 19 Okt 2009, 19:08

Jah... Kõik kiruvad Keskerakonda ning Edgarit. Aga ikka valitakse.
Minul isiklikult pole küll Edgari vastu midagi. Oleks maitea Ansip võitnud siis oleks kõik kraaksund ´´kasvõi Edgar mitte aint Ansip´´.
Ise valisin kohalikust tüüpi kes juba aastaid vallavanem olnud ning kellekohta võib öelda julgelt, et saab kõigi inimestega hästi läbi. Valisin inimest mitte erakonda.

Ja enivei, ega Edgar üksinda Tallinnas toimuva üle ei otsusta. ..
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: valimised!!!

Postitus Postitas Tarmo » 20 Okt 2009, 07:33

tamar kirjutas:Jah... Kõik kiruvad Keskerakonda ning Edgarit. Aga ikka valitakse.
Minul isiklikult pole küll Edgari vastu midagi. Oleks maitea Ansip võitnud siis oleks kõik kraaksund ´´kasvõi Edgar mitte aint Ansip´´.
Ise valisin kohalikust tüüpi kes juba aastaid vallavanem olnud ning kellekohta võib öelda julgelt, et saab kõigi inimestega hästi läbi. Valisin inimest mitte erakonda.

Ja enivei, ega Edgar üksinda Tallinnas toimuva üle ei otsusta. ..
suht ikka otsustab küll, eriti kui sa käisid ka ju inimest valimas mitte erakonda. Tegelikult otsustab küll volikogu, kuid savisaar on väga mõjuvõimas mees ja tõenäoliselt otsustavad ta jüngrid nii nagu tema tahab. Aga mitu häält savisaar sai, 38k või nii, kas keegi vaatas paljud neist olid venelaste hääled? Ma kaldun arvama et venelaste häältega ta nii palju hääli saigi
Kui ansip tartut valitses oli tartus küll kõik ilusti korras, isegi tänavad
isiklikult pole mul väga õigus kraaksuda valimistulemuste üle kuna jäi valimata sest e-hääletus oli umbes. kohale ei viitsinud kah minna.

Kasutaja avatar
legendaarne666
Klubi auliige
Postitusi: 552
Liitunud: 16 Okt 2007, 19:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: valimised!!!

Postitus Postitas legendaarne666 » 20 Okt 2009, 12:05

Need kes siin Eedikut kaitsma hakkavad,siis võtke teadmiseks et tegemist ikka endise kommunistiga.Ei tea nüüd küll jah kuhupoole ta hoiab? Ikka kremmli poole.Võibolla nooremad kes seda tibladeaega ei mäleta jah pooldavad teda,aga ma vihkan teda isiklikult küll. Mul ei ole tavaliste venelaste vastu midagi,aga poliitikute vastu küll,sest vene poliitik ei ole inimene vaid kellegi tööriist e.käepikendus millega üritatakse mingi kontingendi haigeid fantaasjaid maailmavalitsemisest ellu viia.Ja tundub,et meie eedik kuulub ka nende hulka.Ja kus oleks keskerakond ilma Eedikuta???

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: valimised!!!

Postitus Postitas AlarT » 20 Okt 2009, 17:02

Ma algul mõtlesin, et ei viitsi valida, aga kui nägin keskerakonna valimiskampaaniat ja üldse hakkasin mõtlema, milline on keskerakond.
Siis mõtlesin, et ma lähen valima, lähen valima keskerakonna pärast, tema pani mu valima, ja hääletan keskerakonna vastu.
Sellepärast kõik, kes ei salli keskerakonda, minge valima, valige ükskõik kes muu, aga peaasi, et keskerakond võimule ei saaks, kui ta teile nagu mulle ei meeldi.
Mina hääletasin IRL-i poolt.

Mina ei saa aru, miks Ansipit maha tehakse, jumala normaalne inimene on, edgar jah pidi ju venelane olema ja teda valivadki venelased, nad on väga visad valimas käiad, mida eestlased ei paista teps mitte olevat, eestis on venelasi ikka vägapalju, nii et jah, eestlased valima.
Vaadake, palju on jama olnud keskerakonnaga, alustades KAPO-ga ja edasi kallid valimiskampaaniad, mis tehti vist teadagi kelle raha eest?
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
FLAMEWAR
fanaatik
Postitusi: 736
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:10
Asukoht: Saku

Re: valimised!!!

Postitus Postitas FLAMEWAR » 20 Okt 2009, 18:28

Tallinnas suht raske teda kangutada, rahvarahakott tema kädes! Ta ostab valijaid halgude, kartulite ja 2000 krooniga ning siblate hääli puutin loverina!
a ja veel 5000 sotsiaal töökohta ehk ajutist ja mitte tulutoovat..
tele2-51-70-236
instagram:RS garage™

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: valimised!!!

Postitus Postitas Tarmo » 20 Okt 2009, 23:52

muideks kartuleid tahtis keskerakond mu õe ühe kliendi käest rentida :shock:
ja eks nad kõik ole kommud olnud, isa mul ütles et ansip oli omal ajal üliõpilastele koerad kallale ässitanud, ma küll ei märganud küsida täpselt mille eest, kuid kuna kommudest jutt oli siis eks ensv vastasusest vast. Kui nüüd arvate et pooldan keskerakonda ja mitte ansipit siis eksite, isa mul pooldab vist keskerakonda, läksime temaga suve lõpus sellepärast niimodi tülli et ei rääkinud kaks kuud sõnagi

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: valimised!!!

Postitus Postitas mrAss » 21 Okt 2009, 08:45

meil 6nneks terve pere keskerakonna vastu, niiet sellep2rast lahkarvamusi ei teki:D:D ja igakord l2hevad k6igil n2od morniks, kui kakukesel h2sti l2heb.
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Vasta