probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
rastrophuck
turist
Postitusi: 40
Liitunud: 14 Sept 2010, 03:16

probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas rastrophuck » 06 Okt 2010, 20:39

Oli mul Sierral genekas kinni kiilund, rihmaratta poolne osa oli lõhki. Ostsin siit foorumi kaudu ühelt tuntud kasutajalt geneka. Maksin 350.- Arstisin gene külge ja selgus, et ei toimi. Päevaks oli kokku lepitud ülevaatuse aeg, aga kuidas ma sõidan sinna kui akut ei lae. Otsustasin geneka remonti viia, sain paari tunni pärast tagasi. Tulemus - tableti vahetus (oli omadega õhtal. Pandi minu vana asemele), üks harjadest oli lännu (andis minimaalset kontakti, pandi uued sisse). Mingid dioodid lühises (võeti minu geneka tagumine osa ja pandi ostetud geneka eesmise osaga kokku). Pandi uued laagrid ka genekasse, vanad undasid. Töö eest küsiti 400.-
Kasutud jupid, ehk ostetud geneka tagumise poole ja tableti viskasin minema, mis nendega ikka enam teha kui ei toimi. Keskmise pöörleva osa jätsin alles.

Rääkisin inimesega ka, kellelt otsin selle. Pakub lahenduseks 200.- või toob uue geneka. Mina tahaks aga vähemalt 350.- sest minu vaatevinklist oli tegu petukaubaga.

Kuidas edasi toimida? Mida teie, lugupeetud foorumilugejad, arvate?

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas Tanel » 06 Okt 2010, 21:12

Mina saadaks sind kuupeale,said siiski komplektse geneka mitte ei anna juppidena tagasi seda.
Omaviga et ei teavitand müüat kohe sellest,selle asemel viisid geneka remonti ja nüüd nõuad veel raha?
Kui selgus et genekas ei toimi miks ei viind seda tagasi kohe?Oleks oluliselt lihtsam olnud.
Aga nüüd sul vähemalt remonditud genekas ja tead et töötab,sellised väljaminekud ei ole kunagi planeeritud.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas Tarmo » 06 Okt 2010, 21:49

Raske seisukohta võtta, kuna ei tea müügi tingimusi. Iseenesest pettur oleks su lihtsalt pikalt saatnud mitte kompensatsiooni pakkunud. Muidu müüvad ju 250 krooni tundmatus olukorras genekaid

rastrophuck
turist
Postitusi: 40
Liitunud: 14 Sept 2010, 03:16

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas rastrophuck » 07 Okt 2010, 02:01

tann15 kirjutas:Kui selgus et genekas ei toimi miks ei viind seda tagasi kohe?
Sellepärast, et oli kiire. Valisingi kallima, aga Tallinnas oleva inimese, selleasemel, et oodata Tartu müüjat ja odavamat genekat. Aga kui on nii siis on nii.
Mina annaks müügisumma ostjale tagasi ja genekas jäägu kus kurat. Aga see olen vaid mina :)

Tarmo - pettur võib igasugu nalja teha. Käituda üht, teist või kolmandat pidi. Kõnealune müüja vaevalt et seda on, pigem juhtus ebaõnn geneka käsitlemisega või mingi muu kala, mis selle defektseks muutis. Sealt ka hetkel kõneall olev probleem :roll:

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas Tarmo » 07 Okt 2010, 07:31

sinu käest on siis hea autot osta :D ütled et läks tsenseeritud ja sa annad raha tagasi ning auto jääb kah ostjale :D

rastrophuck
turist
Postitusi: 40
Liitunud: 14 Sept 2010, 03:16

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas rastrophuck » 07 Okt 2010, 09:12

No selge. Seda ma teada tahtsingi ;)

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: probleem geneka ostuga, mismoodi edasi toimida?

Postitus Postitas Priit » 08 Okt 2010, 08:49

No tegelikult on ikka niimoodi jah, et kui kauba eest raha tagasi tahad, siis tuleb kaup kah tagastada. Minuarust äärmiselt mõistlik müüja, kes sulle sellegipoolest 200 pakub.
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Vasta