vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema

Postitus Postitas AlarT » 08 Okt 2010, 09:32

Niipalju, kui mina olen ülevaatusetel käinud ikka vaadatakse põhja alla.
Mul karpidel ikka auke ja värke oli ning saadeti korduvvülevaatusele.
Kusjuures eelmisel korral too ülevaatuspunkt niimoodi ei norinud, aga küllap oli roostet ka rohkem.
Karpe nad kipuvad üldiselt kandevkere üheks osaks lugema, mis seda tegelikult ka tõesti on.

Nii, et soovitan karbid ikka korda keevitada ja üldse kandev kere, endal ka ohutum ja teistel liikluses.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema

Postitus Postitas Jaan » 08 Okt 2010, 13:50

Eks nad ikka on kurjad kui poolraamid näiteks on roostes jne. Aga muu pudi läheb VO (vähe ohtliku) veana kirja ja neid võib 4 olla, enne kui läbi kukud. Näiteks mul oligi ühel autol 1.korrosioonikahjustused 2.taatlemata tulekustuti. 3. udutuled ei põlenud ja auto sai ilusasti ülevaatuse.
Sierra Is

Kasutaja avatar
kurivaim
kasutaja
Postitusi: 165
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:45
Asukoht: Ääsmäe ja Kuressaare

Re: vaba teema

Postitus Postitas kurivaim » 08 Okt 2010, 16:05

Täna tegin Küljekarbid enamvähem korda, et ehk saab läbi. Need lähevad kindlalt vahetusse, aga hetkel ei ole nii palju aega.. Mul üks poolraam suht jube vedru kinnituse juurest. Aga eks näis mis nad sellest arvavad.

Ahjaa... Järgmine küsimus. :D Et kas natuke kõver numbrimärk on ainult politseile nähtav, või kas seda ülevaatusel ka kontrollitakse? :D

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema

Postitus Postitas AlarT » 09 Okt 2010, 12:13

Kui numbrimärk on enamvähem sirge ja selgelt loetav ning korralikult kinni, siis probleeme tekkida ei tohiks.
Muidugi norijate eest pole me keegi kaitstud, need võivad iga pisiasja kallal norima kukkuda.
Soovitan numbrimärk võimalikult sirgeks teha, üle pingutada pole ka muidugi mõtet, et sirgeks pekstes ära rikud numbrimärgi.

Muide üks küsimus mul oleks sierra esiratta laagri puhul.
Nimelt vahetasin vasaku esimese ära juba mõnda aega tagasi, aga vint oli tavalist pidi, kas paremal rattalaagril on ka vint tavalist pidi?

Siis oleks küsimus tagaratta laagrite kohta.
Ma kunagi vahetasin tagumise parema laagri ära ja selle vint oli kah tavalist pidi, aga vasak tagumine ratas, kas selle vint tavaline või vastupidine? Teab keegi öelda?
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: vaba teema

Postitus Postitas IvoK » 09 Okt 2010, 21:46

AlarT kirjutas:Kui numbrimärk on enamvähem sirge ja selgelt loetav ning korralikult kinni, siis probleeme tekkida ei tohiks.
Muidugi norijate eest pole me keegi kaitstud, need võivad iga pisiasja kallal norima kukkuda.
Soovitan numbrimärk võimalikult sirgeks teha, üle pingutada pole ka muidugi mõtet, et sirgeks pekstes ära rikud numbrimärgi.

Muide üks küsimus mul oleks sierra esiratta laagri puhul.
Nimelt vahetasin vasaku esimese ära juba mõnda aega tagasi, aga vint oli tavalist pidi, kas paremal rattalaagril on ka vint tavalist pidi?

Siis oleks küsimus tagaratta laagrite kohta.
Ma kunagi vahetasin tagumise parema laagri ära ja selle vint oli kah tavalist pidi, aga vasak tagumine ratas, kas selle vint tavaline või vastupidine? Teab keegi öelda?
Nii palju kui mina auto juures kuskilt mutreid, polte olen ära keeranud, kaasaarvatud ka pooltelgede otstelt mutreid et laagreid vahetada, siis mina pole auto juurest ühtegi vintti leidnud, neid võid leida metsadest ja igaltpoolt mujalt padrikutest.

On olemas keere ja parama tagumise ratta oma oli õigetpidi keermega ja vasak oli vastupidisega, sama arvan ka esirattaste kohta, kuigi kindel pole sest eest ma rattalaagreid vahetanud pole. :roll:
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
MartinP
kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Apr 2007, 17:29

Re: vaba teema

Postitus Postitas MartinP » 10 Okt 2010, 14:19

esimene vasak on õigetpidi keermega, arvatavasti parempoolne siis ka.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema

Postitus Postitas AlarT » 10 Okt 2010, 18:10

Ma tegelikult lausa üllatusin, kui märkasin, et esimene vasak ratas tuleb õigetpiri keermega lahti.
Kuid seal on miskid nuudid ja mingi ketas mis nuutidesse läheb mutri all, et see vist takistab mutril lahti keeramast ennast. Esimene laager siis.

Ma paremat esimest ja vasakut tagumist laagrit pole veel puutunud, nende kohta ei oska midagi öelda, aga tean jah, et tagumine parem oli õigetpidi.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
kurivaim
kasutaja
Postitusi: 165
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:45
Asukoht: Ääsmäe ja Kuressaare

Re: vaba teema

Postitus Postitas kurivaim » 12 Okt 2010, 21:31

Päris äge. Ma kartsin, et ma ei saa sierra piduritega läbi, sest koolis näitas pool aastat vana piduristend, et kõik on pees ja ei lähe mitte midagi läbi. Aga võta näpust. Läks ülevaatuselt läbi ludinal. Ainuke pretensioon mis neil öelda oli, et roostet on natuke palju, aga nad ei pannud seda ka veana kirja. :P

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: vaba teema

Postitus Postitas Priit » 15 Okt 2010, 09:42

Õnnitlused Erkile!
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: vaba teema

Postitus Postitas erki » 15 Okt 2010, 19:17

jah, ega aeg armu ei anna :D

aitäh õnnesoovide eest!
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: vaba teema

Postitus Postitas Tanel » 15 Okt 2010, 19:25

Täna siis erki laaberdab linnapeal ringi kiirabi bussiga jh :mrgreen:
Õnne kah.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: vaba teema

Postitus Postitas erki » 15 Okt 2010, 19:41

otsustasin et ma pean suurema kräu homme maha, täna olen perekonna ja sugulaste seltskonnas.
Nii et täna ei hakka kiirabi bussi pöördesse ajama, kui ajame siis homme :D
tänud!
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
Kups
fanaatik
Postitusi: 933
Liitunud: 12 Okt 2008, 02:10
Asukoht: Lääne, Harju- ja Järvamaa

Re: vaba teema

Postitus Postitas Kups » 15 Okt 2010, 21:41

õnne
kups (ättt) mbgrupp. ee
56 158 990

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema

Postitus Postitas AlarT » 16 Okt 2010, 12:17

Talv tuli jälle ootamatult nagu näha :D .
Eile õhtul ja täna hommikul oli isegi jääd, aga mind talv ei üllata, mina üllatan talve, kuna mul suverehvideks korralikud lamellid.
Novembri lõpus või millalgi panen naelad ka alla:)

Aga vaadates meie ilma on ikka nõme seadus küll, mis lubab alles 15 oktoober naelad alla panna.
Meil oli paar talve, mis oli soojem, kui teised ja kohe tehti naelrehvide seadus ringi, ajuvaba ma ütlen.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Silver
aktivist
Postitusi: 362
Liitunud: 13 Juul 2008, 15:30

Re: vaba teema

Postitus Postitas Silver » 16 Okt 2010, 14:30

Oskab keegi öelda, kus saaks odavamalt 60ah akut, mis peaks talvele ka vastu? Et äkki on silma jäänud mingid allahindlused. Ise olen sõjaväes, nii et endale pole silma jäänud midagi. :p Päris head ilmad tulemas juba, peab sierra varakult valmis sättima, et järgmisel linnaloal lumiseid teid nautida.
Long live 88kw!

Vasta