vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas sieraari » 25 Mai 2012, 16:53

http://www.rasketehnika.ee/kasutatud/au ... _missing=1" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 27 Mai 2012, 13:54

Reedel jõudis viimaks minu ajateenimine lõpule. Päris hea tunne, et see jama läbi on.

Viimastel päevadel sai veel siukseid eksootilisi masinaid nagu Saurer ja ZIL proovitud, oli vaja neid suuremal hulgal Pärnusse viia.

Pilt
Saurer on teadupärast parempoolse rooliga, polnd varem valel pool autot juhtindki, päris imelik oli.
Pilt
ZIL oli vägev, teatud kiirustel hakkas jõhkralt viskama.
Pilt
Minu enda "ametiauto". Sellega sai teenistuse jooksul ikka korralikult võsas käidud ja kinni jäädud jne. :D

Kokku sai erinevate veoautode jms KV masinatega umbes 5000km läbi kärutatud, võib rahule jääda. 8)

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 27 Mai 2012, 20:24

Kui osade inimeste kartus osutub tõeks, et lähema aasta jooksul või midagi taolist, tulevad tugevad päikesetormid.
Ehk siis päikesetormid, mis hävitavad suht kogu elektroonika maal, mis pole tugevalt varjestatud, siis on need igivanad sõjaväemasinad ühed vähesed autod, mis võibolla liikuma jäävad:P

Diisel Sierra, mida mul enam pole, ei oleks ka seda päikesetormi kartnud elektroonika poole pealt, kuna tal lihtsalt pole seda.
Ja kui ka mõni relee oleks üles öelnud, oleks selle saanud asendada lihtsa võimsa lülitiga:P

Kuigi jah olen reaalsuses väga skeptiline selle suhtes, mida mõned siin ennustavad, selle päikesetormi suhtes, mida on ka juba natuke olnud.
Aga lihtsalt, kui peaks tõesti nii minema, siis on selline vana tehnika aus.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 27 Mai 2012, 22:59

Mõni räägib, et 2012 on maailmalõpp. Mõni räägib, et paljuräägitud globaalsoojenemine on BS.

Ei oska päikesetormide-jutust samamoodi midagi arvata või uskuda.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 28 Mai 2012, 08:06

dohcimees kirjutas:
Ei oska päikesetormide-jutust samamoodi midagi arvata või uskuda.
Päikene on sul igapäevaselt näha, see ei ole BS:
http://solarstormwarning.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sierra Is

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas IvoK » 28 Mai 2012, 13:08

dohcimees kirjutas:Reedel jõudis viimaks minu ajateenimine lõpule. Päris hea tunne, et see jama läbi on.

Viimastel päevadel sai veel siukseid eksootilisi masinaid nagu Saurer ja ZIL proovitud, oli vaja neid suuremal hulgal Pärnusse viia.

Pilt
Saurer on teadupärast parempoolse rooliga, polnd varem valel pool autot juhtindki, päris imelik oli.
Pilt
ZIL oli vägev, teatud kiirustel hakkas jõhkralt viskama.
Pilt
Minu enda "ametiauto". Sellega sai teenistuse jooksul ikka korralikult võsas käidud ja kinni jäädud jne. :D

Kokku sai erinevate veoautode jms KV masinatega umbes 5000km läbi kärutatud, võib rahule jääda. 8)

Mina sõitsin ajateenistuse ajal pm kogu aeg Saurer-iga ja enamuse ajas oli kakaheteljeline haagis ka veel järel. Aga muidu si ka proovitud erinevaid maitseväe sõidukeid. G klassi mersud, volvod, uaz, (sierra 2,3diiselmootoriga). Paldiskist sai tappale veetud Mann ja Mersu rasketehnika veokeid. Positiivset kogemust oli küllaga.
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
Silver
aktivist
Postitusi: 362
Liitunud: 13 Juul 2008, 15:30

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Silver » 28 Mai 2012, 19:49

Ma sain korra Unimogi proovida. :D Muidu oli ametiautoks GD. Natuke liiga vara läksin, ei pandud autojuhiks. Oleks pidand autotehniku eriala enne sõjaväge ikka ära tegema.
Long live 88kw!

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas IvoK » 28 Mai 2012, 20:14

Silver kirjutas:Ma sain korra Unimogi proovida. :D Muidu oli ametiautoks GD. Natuke liiga vara läksin, ei pandud autojuhiks. Oleks pidand autotehniku eriala enne sõjaväge ikka ära tegema.
Ametikohtade määramine ajateeniale kaitseväes ei sõltunud sellest kellesks sa tsiviilis õppinud olid. Mina nt õlin selleks ajaks autotehniku eriala omandanud kui sõjaväkke läksin. Spk ajal näitasin ennast nii krdi heast küljest et taheti nak-i saata. Kuna algne plaan oli CE kat kätte saada siis, see varjant mulle üldse ei sobinud. Siis tuli oma naha päästmiseks simulanti mängida ja kõiksugu lihase valusid ja haigused külge valetada. Siis sain ikka autojuhtide korrusele. 8)
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas erki » 28 Mai 2012, 20:45

dohcimees kirjutas:Reedel jõudis viimaks minu ajateenimine lõpule. Päris hea tunne, et see jama läbi on.

Pilt
Minu enda "ametiauto". Sellega sai teenistuse jooksul ikka korralikult võsas käidud ja kinni jäädud jne. :D

Kokku sai erinevate veoautode jms KV masinatega umbes 5000km läbi kärutatud, võib rahule jääda. 8)
Nagu ma näen, siis olid suurtükis? Tubli poiss 8)
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 28 Mai 2012, 21:51

Nii ta läks jah. Kuigi alguses taheti hirmsasti Pioneeri suruda, kui ütlesin, et huvi masinate peale saada.

Kasutaja avatar
marekw
kasutaja
Postitusi: 165
Liitunud: 05 Veebr 2009, 17:58
Asukoht: Harjumaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas marekw » 30 Mai 2012, 22:21

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... gn=general" onclick="window.open(this.href);return false;

Mida pilte :D

Kasutaja avatar
yax
Administraator
Postitusi: 371
Liitunud: 01 Jaan 1970, 03:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas yax » 31 Mai 2012, 09:42

Seda nimetatakse viirusturunduseks:
http://www.eas.ee/et/alustavale-ettevot ... usturundus" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Kups
fanaatik
Postitusi: 933
Liitunud: 12 Okt 2008, 02:10
Asukoht: Lääne, Harju- ja Järvamaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Kups » 02 Juun 2012, 13:26

kas kellegil rabarockile ja hard-rock laagri ka minek.

pakkuda pileteid:
rabarock 37€ tk
hrl 27€ tk

ps.
kätte saab läänemaal, tallinnas ja kohapeal.
kups (ättt) mbgrupp. ee
56 158 990

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 04 Juun 2012, 18:03

PriiMarko kirjutas:
dohcimees kirjutas:Võtsin ka tagasilla alt ära. Uued puksid olemas, aga need ikka krdi tugevalt kinni seal, et vist "koduste" vahenditega neid ära ei vaheta? Umbes mis hinda nad remondis selle töö eest küsivad, kui jalutan uute puksidega ja silladetailidega sinna?
Tule minu töö juurde meil press olemas, täpset hinda ei oska öelda aga suurt midagi ei lähe.
Teine võimalus on minna Carbox-i seal ka pressimistöödele mõistlikud hinnad.
Blääd kus sai täna päev otsa ringi rallitud nende suurte ~10cm läbimõõduga pukside pärast.
Pilt
Pildil olevad vanad puksid sai lebolt välja - haamriga puksi sisemine osa välja ja välimine osa tuli ka normaalselt pärast kerget lõikamist. Silda jääv auk korralikult ära puhastatud ja määrde all, et uus puks paremini sisse läheks.
Ja ei saadud selle pressimisega hakkama ei Carboxis, Autoeksperdis ega Crossautos. Lõpuks Carstopis oli mehaanik konkreetsete sierra puksidega juba kunagi kokku puutund. Ütles et paras n*ss on, aga sai hakkama. Võib-olla oli neil veidi parem press, kui mujal..
10€ ja tükk aega ootamist läks see pressimine mulle maksma, kui keegi huvi tunneb.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 04 Juun 2012, 21:16

millises carstopis

Vasta