Nalja nurk

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Nalja nurk

Postitus Postitas weix » 09 Mär 2007, 02:43

Mõtlesin et võik jagada auto alaseid anekdoote :D


Alustaks siis sellega

Autoremondi lukksepp on kohtus ja süüdistatakse ÄMMA mõrvas.
Kohtunik siis küsis lukkseppa käest mis moodi asi oli.
Lukksepp aus maa mees siis räägib kohtuniku härrale.
" Oli tööl palgapäev , võtsime sõbraga 2 pudelit.
läksin koju , tegin ukse lahti , Ämm ukse peal käivitus
poolest pöördest, äigasin ämmale laternate vahele nii et
radikas tilkus , see raibe lendas nii, et viis tagasillaga pool
ahju minema ja jäi nurka tühikäigul tuksuma , läksin ligi , tõmbasin
õhuklapi kinni , nii ta välja surigi"
või siis
Kaks tüüpi kõnnivad tänaval. Nende ees kõnnib üks kena neiu, 1 tüüp siis ütleb teisele et vaata kus on alles tagusild. See peale neiu jääb seisma ja ütleb tüübile et sinu kardaan seda küll ringi ei aja :P

Ja ma arvan et roppe anekdoote pole vaja neid teame isegi :D
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 23 Mär 2007, 21:50

autoalane toode sprayonmud

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 23 Mär 2007, 22:19

kaks meest on haiglas, ühes palatis. Mõlemad üleni sidemetes ja kipsis. Üks siis alustab ägisedes juttu: "Noh, räägi, kuidas sa siia sattusid".
Teine siis vaevu kuuldava häälega oigab: "Tead, pidu oli. Vägev pidu. Sõrad tegid nalja, panid mu Datsunile Porsche mootori peale. Hommikul hakkasin sõitma ja niikui pedaali andsin lendasin, tuhisesin otsa põõsastesse. Aga kuidas sa siia sattusid siis"?.
"No mina sõitsin hommikul oma kurvasilmsega kodu poole, vaatasin, et mingi Datsun uhab mööda, mõtlesin et seisan ja astusin uksest välja"
:roll:
powered by 2.0 Ohc

Sigmar
Moderaator
Postitusi: 383
Liitunud: 07 Juun 2006, 14:51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Sigmar » 24 Mär 2007, 12:43


Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 23 Apr 2007, 13:52

sellist asja lugesin kuskilt:
FORD lühendi tõlge: Found on road dead
:evil: :evil:
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 23 Apr 2007, 18:50

või Fix Or Repair Daily :)

Hõljuk
kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 17 Veebr 2007, 15:31

Postitus Postitas Hõljuk » 23 Apr 2007, 19:07

italianopriit kirjutas:sellist asja lugesin kuskilt:
FORD lühendi tõlge: Found on road dead
:evil: :evil:
Minu signatuurist? :D
Tee peale pole veel jätnud tegelikult.
Found-On-Road-Dead :(

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 23 Apr 2007, 20:56

Minu signatuurist? Very Happy
Tee peale pole veel jätnud tegelikult.
väga piinlik, pole su signatuuri lugenudki :oops: mõtlesin et teen veel hullult pulli või midagi :lol:
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
remus
aktivist
Postitusi: 210
Liitunud: 25 Mär 2007, 02:17
Asukoht: pärnumaa- vändra

Postitus Postitas remus » 26 Apr 2007, 08:06

sr.orgias tahab üks vend oma kiivikule peale panna impreza mootorit :roll: minu ajas küll see teema naerma igastahes sest ma tahaks näha venda kes paneb boxer mootori autole valepidi peale :) või ehitaks keskmootori peale kere omal

Sigmar
Moderaator
Postitusi: 383
Liitunud: 07 Juun 2006, 14:51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Sigmar » 02 Nov 2007, 23:30


Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 02 Nov 2007, 23:42

tea miks on seal naise pilt karbi peal viimase tüübi antud lingis:P et paremini müüks meestele või naised kasutavad meeste peal:P
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 02 Nov 2007, 23:44

Miks Audi vennad kõik üksteist tunnevad? Sest nad on palju kohtunud pangas laenu taodeldes, et oma audile juppe osta, eriti esisilla omi.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
GTO
fanaatik
Postitusi: 507
Liitunud: 14 Mai 2007, 12:57
Kontakt:

Postitus Postitas GTO » 03 Nov 2007, 03:20

kuidas Opeli-vennad oma autole "turbot" tegid

Valasime Matuga reedel õlli sisse, kuulasime tümmi ja vaatasime youtubest pulle videosid. Ühes pildis näidati siis, kuidas lehepuhuri vai mis ta sita nimi ongi, ühesõnaga lehepuhuriga turbotati hondast viiskend heppa paugust juurde. Tra, pirn läks kohe põlema Matu teadis, et Betsy vanamehel pidi selline riistapuu olemas olema. Betsy on selline elukas, et kui kirevad hilbud ümbert ära koorida ja lasta tal mudas püherdada, võiks vabalt metssea pähe maha lasta. Ausalt, nägu on ka selline. Selge, emiselt blokk messengeris maha ja moosima, et äkki saaks relva laenata, hoov lehti täis, vanamees möliseb ja et tuleme Matuga vorste grillima ja tinti panema, kui tal vanemaid kodus pole. Matu tõi siis siva relva ära ja tuli välja, et see t*** töötas ainult voolu pealt. Mida v***u! Laupäeva hommikul võtsime tööriista laenutusest Matu vanema venna passiga (ta on Matuga suht sarnane) generaatori ja kütsime garaazi värki kokku laduma. Kõigepealt võtsime õhupuhasti välja, et takistust ei oleks, siis otsisin ma kuskilt keldrist välja miski plastist akordioni lõõtsa meenutava toru, mille ühe otsa tõmbasime mägiaivari teibiga õhupuhasti otsa ja teise otsa lõikasime pikuti lõhki, venitasime lehepuhuri otsa ja siis poolteist rulli teipi ümber. Et puhur paigas püsiks, otsustasime, et mina sõidan ja Matu istub katusel ning opereerib puhurit. Tegime ilma puhurit tööle panemata proovisõidu, millega selgus, et katusel kipub libisema, pole kuskilt kinni hoida ja külm pidi ka olema. Ok naabrimeest polnud näha ja kruvisime ta mosselt laenuks maha katuseraami. Naabrimees on mingi ilge jobu - ostis kolm aastat tagasi mingi sitase mosse, ehitas selle kohale varikatuse, remontis, lõi läikima ja nüüd suviti mõni nädalavahetus sõidab sellega.
Küsisin kunagi, et kas mosseliigas ka rallimas käib ja see muhv hakkas rääkima, et kõik originaal, must number jne. Lammas! Aretasime pakika askonni katusele, Matu istus prooviks peale ja see vajus kõveraks - no pohh, peaasi, et saab istuda ja on kust kinni hoida! Geneka panime pagassi, Matule külma vastu tema vanaisa puhvaika selga ja läkiläki pähe ning veeresime tänavale. Kõigepealt rallisime ühe korra niisama tänava ühest otsast teise, et oleks võrdlusmoment, kuidas turbotamine laksab.
Võtsime positsiooni sisse, hakkasin vaikselt teise käiguga liikuma, Matu pani puhuri tööle, mootor läks pöördesse hakkas paukuma ja kurat, kus siis alles astus! Plaks! Lõid kõrvad kukla taga kokku! Lasin gaasi lahti ja -tsenseeritud-! Masin kimab edasi! Ok hakkasin just käiku välja võtma, kui ees käis ilge kolin võttis korra rattad blokki, auto risti, müraki üle äärekivi ja läbi õuna muti aia totshna puukuuri! Mingil hetkel käis taga veel mürts, kui generaator pagasnikust koos tagaistmega ette sõitis aga kuna see täpselt juhtus, ei tea. Ajasin end masinast välja ja nägin, kuidas Matu, käed jalad laiali, koos eterniitplaatidega kuuri katuselt alla vajus nagu vedel -tsenseeritud-. Õuna mutt koperdas maja ukse peal ja lõugas, lehepuhuril oli juhe tagant ära tulnud ja see pikk toru pooleks, autol nina koos radikaga sodi ja Matu roomas vigisedes kuuri juures.
Traumapunktis öeldi, et Matu pääses hullemast tänu paksule puhvaikale ja läkiläkile, pidid mingid põrutused olema. Betsy blokkisin kohe messengeris ära. Vaatab, kuidas selle kuradi puhuri talle tagasi saab toimetada. Vähe sellest, et see katki on, on see õuna muti käes ja too ei andvat seda enne tagasi, kui aed ja kuur parandatud on. Genekal läks eest mingi voltmeeter vai asi katki aga selle viisime niisama tagasi ja raiusime, et oli juba enne. Vanamees aitas õhtupimedas auto ära tuua ja julges möliseda midagi stiilis: ˇKui sa ükskord omaette elama kolid, siis joon nädal aega järjest!ˇ - Ise kuradi muhv ei joo saunas ka rohkem, kui ühe õlle!
Ilgelt -tsenseeritud- on praegu olla, raha ka ei ole, muidu teeks mingid õlled.
Hetkel vaja siis askonnile paremat esituld, kaitserauda paremat esitiiba ja radikat. Vanamees ütles, et mootor ka ei käivat enam ringi. Kui kellegil üle, siis vahetaks mingi telefoni, supaka vms. vastu. Andke teada, teeme kaupa!

PS! Kellel mingeid poksinippe või midagist sellist tarkust on, võiks jagada. Naabrimees olevat lubanud mulle selle mosse pakiraami laenamise eest lõuga anda.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 03 Nov 2007, 06:14

mida nüüd öelda, kuna õnneks nali anekdoot siis pole hullu päris hea:) tüübid lasid mootori kokku ja panid matsu arvasin et asconn täitsa segi väga joppas ikka kõigil matsu osalistel seal:P

Tüübil jääb sappar seisma ja siis tuleb mersu mees, kle ma tõmban sul käima vilguta tuledega, kui käima saad.
Veab siis käima ja , järsku paneb üks bemm mööda, mersumees mõtleb ,et ei pane midagi ja kimab järgi 180-ga.
Siis politsei näen teatab raadioteel, kiiruseületajad kõige esimene mersu sõidab 180-ga kohe sabas bmw 200-ga ja kõige sabas saparoosets, mis vilgutab juba tuledega hakkab kohe mööda minema.

-------------------------------------------------------------------------------------

sakslane venelane ja eestlane on taevas ja arutlevad seal surmapõhjuste üle.
Venelane räägib , tead ostsin omale ägeda mersu araablase, küll kimasin sellega ja panin kraavi ja nii ma surma saingi.
Sakslane seepeale , oi mul oli tuttuus 750 bemm, ka läks nii hästi edasi vajutasin nii mis andis ja siis panin posti ja surma saingi:(
Eestlase kord, nu räägib siis eestlane, mina korjasin 10 aastat sapaka raha ja surin nälga :lol:

http://jack.zunino.net/knowjack.htm vaadake seda soovitatavalt häälega, kuigi saab ka subtiitritega.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Sigmar
Moderaator
Postitusi: 383
Liitunud: 07 Juun 2006, 14:51
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Sigmar » 16 Nov 2007, 19:06


Vasta