Nalja nurk

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Tarmo » 07 Aug 2009, 23:57

tänapäeva tõlgendust siga lendab teemal

Kasutaja avatar
kubilius
aktivist
Postitusi: 360
Liitunud: 30 Juul 2009, 19:53
Kontakt:

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas kubilius » 08 Aug 2009, 01:14

Vaadake kõik, lehmad lendavad M*nnid peos!!!!!
Autoremont ja varuosad pärnus.
58171849 - Janar

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas mrAss » 21 Aug 2009, 01:04

Kaks gayd vaatavad poes autokujulisi kondoome. Üks ütleb, et võtame Mersu. Kena suur ja aeglane. Teine kostab selle peale, et võtame ikka Bemari- kena kiire. Poemüüja on enne rahulikult hammast urgitsenud ja vestlust pealt kuulanud, kostab siis- võtke parem jeep- nagunii s*ta sisse minek!
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas mrAss » 27 Aug 2009, 00:05

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html" onclick="window.open(this.href);return false;
komöödia :D
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas AlarT » 27 Aug 2009, 17:52

Oleks võinud, läbisõidu suuremaks panna.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=f2a4" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma tegin ka sjukse kuulutuse just, tasuta:)
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas IvoK » 27 Aug 2009, 18:04

Ma ei leia sellistel kuulutustel mitte mingit mõtet. :!: :roll:
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas AlarT » 27 Aug 2009, 19:25

IvoK kirjutas:Ma ei leia sellistel kuulutustel mitte mingit mõtet. :!: :roll:
See ei olegi reaalselt üleval, sinna saab ainult lingiga.
Muidu see maksaks.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Visible
fanaatik
Postitusi: 987
Liitunud: 15 Apr 2006, 17:52
Asukoht: Haapsalu/Tallinn

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Visible » 07 Sept 2009, 23:44

Tööriistade definitsioonid.

1. Vasar. Paljude arvates kindlasti töövahend nr.1, olgugi ta esialgu küll relvaks loodud (vrd. esiisade kivikirved ja nuiad). Tänapäeval pruugitakse vasarat sageli, kui isemoodi väärtesemete otsijat, mille abil absoluutse kindlusega leiab üles kalli või vanatehnika juures ka korvamatu osa, mis asub selle koha vahetus läheduses, kuhu vasaraga PIDI lööma. Ka võib vasaraga teadlikult lahti peksta detaile millede viimane mutter või kruvi jäänud lahti keeramata.

2. Näpitsad. Tõeliselt suurepärane vahend mutrite ja poldipeade nurkade ümardamiseks.

3. Lukustusega näpitsad. Väga hea vahend keevituskuumusega käte kõrvetamiseks. Samuti sõrmedest hirmvalusal moel pisikeste nahatükikeste näpistamiseks.

4. Nurklihvija (ketaslõikur). Üldtuntud maailma esimese pisikatapuldina. Selles on võimalik ise veenduda, lihvides mõnd pisi pisikest osa. Sedaaegu kui aparaat väga tõhusalt roostet eemaldab, siis operatsiooni lõpuks lennutab ta töödeldava eseme valguskiirusel pimedamaisse nurka, kust seda siis vaevalt enam leida õnnestub.

5. Garaazi tööstuslik tolmuimeja. Nagu reklaamis öeldud, on sel imepärane imemisvõime. Mündid, paberrahad, tähtsad kviitungid, retseptid, pliiatsid ja päikeseprillid kaovad hetkega. Puulehed, friikartuli jäänused või ka vorstinahk (eks koeraomanikud teavad mida veel…) sellele aga ei kõlba.

6. Töökindad. Tööriistakasti mõttetuimad lisandid, väljaarvatud ehk keevitamisel. Üldlevinud arusaam on, et ainus mida kindad käes teha võid, on enesele püksi pissida.

7. Rauasaag. Tööriist inimjõu täiesti kontrollimatul moel metalli siirdamiseks. Mida enam üritad tera suunata, seda omapärasema teekonna see ette võtab. Lisaks on ka kõige odavamate mudelite põhivarustuses automaatika, mis lõhub saelehe (viimase) hetk enne töö tegelikku valmimist.

8. Teleskoopmagnet. Pisut sarnane tippklassi spinninguga- näeb jube vinge välja, ent õige harva õnnestub temaga midagi püüda.

9. Elektridrell. Suurepärane plastmasstuuningu vidinate tarbeks kinnitusaukude puurimiseks, pleki all kulgevate kaablikimpude või pidurivoolikute kohal.

10. Vaibanuga.- Viimasepeal tööriist selliste pappkastide avamiseks, milles just kohale toodud uus pehme katus kabrioletile või sadulsepa juurest uus sisustus.

11. El. Testpliiats.- peaaegu sarnane süstlaga. Võimaldab kergesti sõrme veritseva augu torkida, ent sageli ei sobi elektrividinate liitmikkudesse.

12. Pahtlilabidas. Praktikas kasutatav või määrimiseks leivale või ka koerakaka eemaldamiseks kinga küljest. (soovitavalt eelmainitud järjekorras)

13. Momentvõti- Tööriistakollektsiooni uhkeim lelu, inseneri unelm, mis koostatud ja hoolega reguleeritud polte ainult õigesti pingutama. Kõik me aga teame, et võtme naksatuse järel on hea pingutada veel natuke… võib- olla kõlab veel üks naksatus, sedakorda küll mitte enam võtmest…

14. Lock-Tight. Sünteetiline alternatiiv roostele nende jaoks kes ei malda oodata kuniks emake loodus asja ilma rahata kombe oleks ajanud.

15. Hüdrauliline mootoritõstuk.- Vinge aparaat, testimaks lahti kruvimata voolikute ja kaablikimpude venivust.

16. Ristpeaga kruvikeeraja.- Pruugitakse enamasti ristpeaga kruvipeade ümardamiseks. Kui juhtub, et ka kruvikeeraja isegi ümarpeaga hakkab olema, üldiselt üsna ruttu, kõlbab see veelgi, näiteks telgi nööride kinnitamiseks.

17. Töövalgusti.- vähemalt teoreetiliselt toodab see tervislikku D-vitamiini, ent tegelikult on selle
peaeesmärk kulutada 40w pirne sama tempoga nagu miinipildujad miine Normandia pealetungil. Eelmainitud põhjusel püsib aga elektriarve mõistlikus suuruses.

18. Stroboskoop- väga tore täpsustööriist, millega võimalik valgustada väntvõlli otsas oleva rihmaratta õlikakakorrust.

19. Tihendiliim- püsib äraütlemata hästi ka kätel, riietel ja tööriistadel.

20. Tavotipress- jube kakane tööriist, ent käepärane tegemaks kindlaks, et määrdenippel on roostest või muust kakast umbes.

21. Filtriavaja- jätab asjaliku mulje garaazi seinal rippudes. Sinna see küll pahatihti jääbki, kuivõrd ei sobi just Sinu auto õli-, vms. filtri ümber.

22. Kuuskantvõtmed- kurjast vaimust neetud tööriistad, kuna harva mõni neist sobib ettesattuva poldi avamiseks korralikult, küll on neil aga võime seesama poldipea hetkega avamatuks ümardada.

23. Traat- leiutatud ju palju aega ennem autot, siiski olnud aegade jooksul auto olulisim nn. üldvaruosa. Murdunud mootorikinnitus, lahtirebenenud sumbutitoru või kaitseraud- neid kõiki on võimalik hõlpsasti mõne hetke jooksul traadiga paigata. Paraku on selgi alal tuntav plastmassi pealetung.

24. Gaasikeevitus- üldkasutatav suitsu süütamiseks ja kulmukarvade eemaldamiseks. Sõltuvalt kasutajast võimaldab ühtlasi erinevaid töötulemusi- kunstiteosest totaalse hävinguni.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas IvoK » 08 Sept 2009, 09:01

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Kasutaja avatar
kaups
Moderaator
Postitusi: 1170
Liitunud: 20 Mär 2008, 21:32
Asukoht: nnillaT

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas kaups » 10 Sept 2009, 15:46

Mida teha, kui istud lennukis tõelise jobu kõrval.
1. Võta välja oma sülearvuti.
2. Ava see aeglaselt
3. Lülita sisse.
4. Tee kindlaks, et kõrvalistuja vaatab.
5. Ava interneri brauser.
6. Sule oma silmad hetkeks, ava need ja vaata üles (nagu taevasse vms).
7. Hinga sügavalt ja ava see leht http://www.myit-media.de/the_end.html
8. Vaata kõrvalistuja nägu.
0 esiveolist, 8 tagaveolist.

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Teet01 » 18 Sept 2009, 13:36

Pilt

Kasutaja avatar
kaups
Moderaator
Postitusi: 1170
Liitunud: 20 Mär 2008, 21:32
Asukoht: nnillaT

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas kaups » 19 Sept 2009, 23:24

Mehed siis arutavad et kellel on kõvem pohmakas:
1: "Jõime mitu kasti õlut ära eelmine päev, hommikul oli nii halb olla, et jäin teki alla ja enne järgmist nädalat ei saanudki sealt välja."
2: "No me jõime kuttidega kasti peeti ära. Hommikul käsi värises nii hullult, et kui kusele läksin, tuli pauk ammu enne lahti kui kustud sain."
3: "See pole veel midagi, ma jõin üks kord kaks ämbrit puskarit ära. Hommikul kui silmad lahti sain, vedelesin kuskil prügimäel, poolpaljas. Kajakas nokib mul kusekõva tilli, aga nii palju jõudu, et "kõss" öelda, ei leia."
0 esiveolist, 8 tagaveolist.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Tarmo » 13 Okt 2009, 23:29

Pilt

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Priit » 21 Okt 2009, 14:12

Võibolla kõik ei loe SR foorumit ja ei ole veel näinud

Pilt

Pilusilmade saladus.
Optiline illusioon: Ürita kõigepealt lugeda pildi teksti?
Kui ei õnnestu, venita oma silmad sõrmedega pilusse ja proovi uuesti,
siis saab pilusilmade saladuse jälile
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Visible
fanaatik
Postitusi: 987
Liitunud: 15 Apr 2006, 17:52
Asukoht: Haapsalu/Tallinn

Re: Nalja nurk

Postitus Postitas Visible » 26 Okt 2009, 18:41

Seletuskiri panga laenuosakonnale





Lugesin Teie ärritunud meeldetuletust minu laenust, mis Teie arvates oleks tulnud tagasi maksta juba ammugi ning milles Te väidate, et võite valmistada mulle ebameeldivusi, kui ma ei maksa. Kuna Te mainite ebameeldivust, siis tahaksin Te mälu pisut värskendada.

Aastal 1991 ostsin laenu eest saeveski, 1992 traktori koos metsaväljaveohaagisega, jahipüssi, dziibi, püstoli ja kaks ratsahobust.

1993 põles saeveski maha ja mulle jäi vaid peotäis tuhka. Üks hobustest suri ja teise laenasin ühele sõbrale, kes lasi sel nälga surra. Peale seda astusin Keskerakonna liikmeks. 1994 suri minu isa ja vend tõmmati Tais narkootikumide sisseveo eest oksa. Üks asotsiaal tegi mu tütrele lapse ja ma pidin maksma 10000 krooni sensitiivile, et sellest ebardist mu sugulast ei tuleks. 1995 sai üks mu poegadest tripperi, mis oli nii raske, et poeg tuli eu päästmiseks kastreerida.

Olles kord kalal läks mu kaater ümber ja suurim kala, mida ma kunagi olen näinud, pääses minema. Samas said hukka minu kaks poega, kellest kumbki polnud see, kes oli kastreeritud.

1996 lasi mu naine neegriga jalga, jättis mälestuseks vaid paari musti kaksikuid. Kulude kokkuhoidmiseks võtsin naiseks teenija. See oli aga frigiidne ja mul oli probleeme tema rahuldamisega. Nii pidin pöörduma arsti poole. See soovitas luua mul veidi põnevust kui naine orgasmile läheneb. Järgmine kord võtsin voodisse kaasa jahipüssi ja kui tundus õige hetk olevat, pistsin püssitoru aknast välja ja vajutasin päästikule. Selle tulemuseks oli, et naine pasandas voodisse ning mina lasksin maha oma parima ja kallima (5000 krooni) tõukoera. 1997 põlesid maha ülejäänud ehitised ning ma hakkasin jooma, ega lõpetanud enne kui mul polnud järgi muud peale veekindla käekella(Rolex) ja neerupõletiku.

Järgmine aasta püüdsin alustada uuesti, ostsin saeraami ja kangasteljed, kuid sajandi suurim torm viis need enne, kui ma neid kasutada jõudsin kuhugi naabervalda ning rohkme ma neid näinud pole.

Nüüd olen nii vaene,et kui -tsenseeritud- maksaks sendi, peaksin ma oksendama. Minult raha saamine on sama raske nagu üritaks metsikule kassile rehaga võid tsenseeritud lükata. Ja Teie lugupeetud härra väidate, et võite mulle ebameeldivusi valmistada, kui ma ei maksa. Selle peale pole mul muud öelda kui, et olete teretulnud proovima!

Samuti ei ole ma nõus Teie poolt arvutatud intressisummaga.

Lugupidamisega Juhan Teomees

Vasta