M : Oz racing 18" veljed + rehvid 4x100 ja 4x108

Paluks siia ainult 4*108 veljed ja mõõdud mis sobivad sierra tehase mõõtudega
Vasta
Bafbaf
turist
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Veebr 2009, 17:05
Asukoht: Paide

M : Oz racing 18" veljed + rehvid 4x100 ja 4x108

Postitus Postitas Bafbaf » 04 Mai 2009, 16:59

Müüa siis samad veljed , mis mu enda masinal all on. (Näeb siit : http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... =12&t=3974)
Veljed on täiesti sirged ja ilma suuremate kriimustusteta. Hästi hoitud !
Eelmine omanik värvis ise teatud põhjustel OZ- kirjad halliga üle , kuid samas on neid veel näha küll.
Rehvid on peal sellised et , kes julgeb , kruvib alla ja sõidab nendega minema , aga mina nendega sõita enam eriti ei julge. (Ehk siis suhteliselt slick)
Mingit muud põhjust müümiseks ei olegi , kui et , kahjuks pean tunnistama et sierra jaoks on nad siiski liiga suured (käivad kohati vastu)

Vahetan siis parema meelega mingite teiste velgede (millel korralikud rehvid peal) vastu.
Täpsem info , või pakkumised saata PM'ga.
Offseti ja ET'd kahjuks öelda ei oska , kui keegi seletab mulle ära kust ma neid velje pealt vaadata saan , siis võin ka need teatada.
Enda Sierral igatahes alt pole ära lennanud ja tsenseerimisrõngaid pole samuti vahel.

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: M : Oz racing 18" veljed + rehvid 4x100 ja 4x108

Postitus Postitas IvoK » 04 Mai 2009, 19:13

Bafbaf kirjutas:Müüa siis samad veljed , mis mu enda masinal all on. (Näeb siit : http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... =12&t=3974)
Veljed on täiesti sirged ja ilma suuremate kriimustusteta. Hästi hoitud !
Eelmine omanik värvis ise teatud põhjustel OZ- kirjad halliga üle , kuid samas on neid veel näha küll.
Rehvid on peal sellised et , kes julgeb , kruvib alla ja sõidab nendega minema , aga mina nendega sõita enam eriti ei julge. (Ehk siis suhteliselt slick)
Mingit muud põhjust müümiseks ei olegi , kui et , kahjuks pean tunnistama et sierra jaoks on nad siiski liiga suured (käivad kohati vastu)

Vahetan siis parema meelega mingite teiste velgede (millel korralikud rehvid peal) vastu.
Täpsem info , või pakkumised saata PM'ga.
Offseti ja ET'd kahjuks öelda ei oska , kui keegi seletab mulle ära kust ma neid velje pealt vaadata saan , siis võin ka need teatada.
Enda Sierral igatahes alt pole ära lennanud ja tsenseerimisrõngaid pole samuti vahel.
Velje mõõdud, leiad kas seestpoolt kodara pealt, või kui on väljapool poltidel katted peal, siis vb ka sealt, aga sinu omadel peaks olema veljel seespool kodarate peal. :)
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Vasta