Sillareguleerimine

Siia teistele tutkimiseks oma õnnestunud aretused
Jesper
aktivist
Postitusi: 348
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:31
Asukoht: Tallinn

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas Jesper » 30 Dets 2010, 06:15

Kõiki ei tea ja hirmus põhjalikult süvenenud ei ole, aga vähemalt moodsamad arvestavad.

Aga ok, kuna kisub võidukusemiseks stiilis "kuu faase", siis kõrvaldasin häiriva teema-arenduse. Eks igaüks tuunigu kuidas meeldib.

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas erx » 30 Dets 2010, 10:11

Sul oli kõik õige ju, ma lihtsalt ajasin vähe primitiivsemat rida, arvestades mis margifoorumis me oleme ja mis variante alguses välja pakuti. Sinu variant oli igal juhul täpsem aga samas koduste vahenditega lihtsalt keerulisem teostada. :roll:

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas Tarmo » 31 Dets 2010, 10:26

Jesper kirjutas:... kõrvaldasin häiriva teema-arenduse ...
kahju, võibolla mõni oleks õppust võtnud

Jesper
aktivist
Postitusi: 348
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:31
Asukoht: Tallinn

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas Jesper » 31 Dets 2010, 19:09

Noh, ma soovitaks kõigil DIY huvilistel kulutada ühe sillaregulli jagu raha ja tellida endale see raamat: http://www.amazon.co.uk/How-Make-Your-C ... 344&sr=8-1" onclick="window.open(this.href);return false; . See on tegelt järjekordne selline teema kus mingit how-tod on päris raske anda - üks asi on niite tõmmata, aga teine asi on aru saada terviklikust situatsioonist, et miks sa seal garaažis oled, kus su seade hetkel on ja kuhu sa sellega tahad jõuda.

Foorumipostitusse ei mahuta nagunii ära terve raamatu peatüki jagu infot, lootusetu üritus, tekitab juhulugejas rohkem segadust kui selgust. Ja noh Erx-iga vaidlemiseks on imho korrektne koht laua taga õlletoobri kõrval, mitte Sierra foorumis :lol:

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas erx » 31 Dets 2010, 19:17

Tegelikult ajas mind närvi see, et ma näen vaeva, mõõdan ja arvutan ja siis öeldakse et mu põhimõte on täiesti vale ja sama mööda kui silma või harjavarre järgi. :mrgreen: No kurat võtaks. :mrgreen: Selge see, et sinu variant oli täpsem, aga sa tegid minu oma ikka päris maha. :mrgreen:

Jesper
aktivist
Postitusi: 348
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:31
Asukoht: Tallinn

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas Jesper » 31 Dets 2010, 19:28

:D back to square one...

Ma olen kindel, et sa oled mõelnud selle asja peale rohkem kui keskmine Eesti kodanik ja see on väga ok, DIY-tades peabki pea koguaeg hekseldama nagu rehepeksumasin. Ma poleks üldse silpigi kirjutada viitsinud kui vastas poleks olnud mõtlemisvõimeline indiviid, harjavarre ja silma seltskonnale ju ei ole võimalik midagi selgeks teha. Ja ma ei tahaks, et keegi võtab nüüd mu postitused ette ja hakkab neid tuimalt ellu viima, sest seal on ikka veel mitmeid nüansse, mis ennist mainimata jäid.

Mis puudutab edasist sisulist arutelu sinu meetodi puuduste kohta, siis nagu ma mainisin, laud, pink, õlu, möla :)

Kasutaja avatar
killer666
kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 20 Nov 2008, 21:03

Re: Sillareguleerimine

Postitus Postitas killer666 » 01 Jaan 2011, 14:14

Palju linnas stendimine maksab?
Meil kohalikus teeninduses oli midagi kahesaja kanti.
Muidugi pink on seal mingi vana-aegne. Selle ehitust vaadates ei oleks raske ise mingi rakis valmis meisterdada millega kokkujooksu seada saaks.

Vasta