mis värk on??

Vasta
Kasutaja avatar
siil
aktivist
Postitusi: 354
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:03
Asukoht: N 58°41´16˝ E25°37´35˝
Kontakt:

mis värk on??

Postitus Postitas siil » 21 Jaan 2007, 00:04

et mis värk see siin on??
mul aint mingid ikoonid??
elu on ilus ja õlu on elus


http://www.s-tuning.ee

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 21 Jaan 2007, 00:38

venekeelne sektsioon kuhu meil asja pole eriti :)
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
KRANTS
kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 20 Okt 2006, 07:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KRANTS » 19 Sept 2007, 16:13

eestlaste diskrimineerimine, et venekeelne osa eespool on :?: :roll: :? :?
Pilt

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 19 Sept 2007, 16:44

:)
ei ole hullu, selle eest on meil rohkem teemasid
see niikuinii mõeldud rohkem külalistele kui liikmetele, sest vaevalt et mitte eestikeelt rääkival inimesel on lõbus eesti keelses foorumis olla

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Re:

Postitus Postitas REIDAN » 30 Apr 2009, 00:42

Tarmo kirjutas::)
ei ole hullu, selle eest on meil rohkem teemasid
see niikuinii mõeldud rohkem külalistele kui liikmetele, sest vaevalt et mitte eestikeelt rääkival inimesel on lõbus eesti keelses foorumis olla
Tarmo kas sa ni arvad või ? Se on juba siis venelaste diskriminerimi ili kak povasemu esli ja zahotsu zdes v forume bõt no nitsego asobo nipanimaju znatsin mne zdes i nimesto ili kak povasemu ?
Pomoemu zdes nimesta diskriminatsii ni ruskim ni estontsem . Või mis kostad ? On vahet kes on foorumis eesttlane või venelane ? Ma pakkun välja et se pole õige koht rahvuste diskriminineerimiseks , või kuidas. Kui arvestada et eestid on juba vaid tallinas tohutu hulk venelasi , eesti peaa linn , mine poodi sult küsitakse tsego tebe nado :D
Se et teema on ees või taga tõesti ei pakku mingid tähendust , kuigi need erogljufid tõesti isegi venelast ajavad sassi usu mind, vähesed teaavad seda et andmebaas forumi oma ei toeta lihtsalt vene tähte ja selle tänule tuleb ki selline kalambur .
Mis oleks võipolla lihtne mõni venekelse (kirilitsa ) skript näiteks ?
Mul on kakhjuks sama mure forumis. :wink:
SIERRA 2.0L 85KW. 89a.*ghia*.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: mis värk on??

Postitus Postitas Tarmo » 02 Mai 2009, 23:53

tol ajal kui selle vastuse kirjutasin oli meil see avatud teema kuhu sai kirjutada ilma sisse logimata, kuid siis tulid botid ja hakkasid porri panema sinna ülesse. selles mõtes oli see et pole huvitav olla eestikeelses foorumis, et paljud ju ei saa eesti keelest aru, kuigi kogu elu eestis elanud, siis ei ole ju huvitav olla selles foorumis. neil on kindlasti omas ema keeles piisavalt foorumeid mida neil on lihtsam kasutada. Mind ei häiri kui nad seda foorumid kasutavad, vastupidi, mul hea meel

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Re: mis värk on??

Postitus Postitas REIDAN » 03 Mai 2009, 20:03

Tarmo kirjutas:tol ajal kui selle vastuse kirjutasin oli meil see avatud teema kuhu sai kirjutada ilma sisse logimata, kuid siis tulid botid ja hakkasid porri panema sinna ülesse. selles mõtes oli see et pole huvitav olla eestikeelses foorumis, et paljud ju ei saa eesti keelest aru, kuigi kogu elu eestis elanud, siis ei ole ju huvitav olla selles foorumis. neil on kindlasti omas ema keeles piisavalt foorumeid mida neil on lihtsam kasutada. Mind ei häiri kui nad seda foorumid kasutavad, vastupidi, mul hea meel
Jah siin ma olen suga suht nõus Tarmo . Kuigi selle porriga mulgi probleeme ja suht mõnuga.
Siis on selline asi et parem tõesti sisse logida . Sest hakkatakse sisse mitte ainult porri toppima . Siia ronivad igasugu robotid kelle on jumala poogel kuhu oma porri toppida . Adminni paneelipeaalt on seda kogueag näha . Parim variant sisselogimine ja klubi liikme aktiveerimine või aktiveerimise eiramine ja konto sulgemine. Muidu on varsti poolt foorumid sega kõntsa täis.
Ainuke mis võiks teha on Vene skript nenelestele . Kuskile foorimu ülespoole lisada väiksed lipukesed et sisseregistreeruv inimene vastavalt oma emakeelele saaks vajutada oma lipukesele ja kasutada forumid oma emakeeles , on olemas ka automaat tõlgid , kui inimene oskab lugeda ja saab aru aga ei oska korektselt ennast väljendada eesti keeles ja saaks otse tõlgega tõmmata oma tekststi peaale. (Alguses trükkib oma emakeeles siis vajutab tõlk peaale ja kogu tekstuur muutub eesti keeleseks) Ja saadab ära siis ka vene keelt kõnelev rahvas saaks kasutada võipolla suurema osa foorumist , ei tulnud sellise mõtte peaale? Sellist asja on kasutuses Näiteks Lati fordi klubis. :wink: Kuna ma valdan vene keelt siis on ka nendega suheldud . Vahetatud teaadmisi ja infi. Kahjuks nemad meje foorumitest mitte kui mõhkugi aru ei saa. :cry:
SIERRA 2.0L 85KW. 89a.*ghia*.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: mis värk on??

Postitus Postitas Tarmo » 03 Mai 2009, 23:14

selle peale ei tulnud jah, peaks yaxile rääkima, äkki saab ta sellega hakkama

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Re: mis värk on??

Postitus Postitas REIDAN » 06 Mai 2009, 01:05

Tarmo kirjutas:selle peale ei tulnud jah, peaks yaxile rääkima, äkki saab ta sellega hakkama
Nu näed oli ka minust väikest kasu :P
SIERRA 2.0L 85KW. 89a.*ghia*.

Kasutaja avatar
GTO
fanaatik
Postitusi: 507
Liitunud: 14 Mai 2007, 12:57
Kontakt:

Re: mis värk on??

Postitus Postitas GTO » 03 Juun 2009, 01:48

google lehe abil on võimalik mistahes keelde oma jutt tõlkida.

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Re: mis värk on??

Postitus Postitas REIDAN » 17 Mai 2010, 23:28

selleks et siin asja kirjutada peaaks otsene translist olema . mis automaatselt asja tõlgib. Kuigi se suht mõtetu asi siin , sory se minu lihtsalt arvamus . Ma pole siin kaua aega käinud aga teema pole aasta jooksul liikunud.
SIERRA 2.0L 85KW. 89a.*ghia*.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: mis värk on??

Postitus Postitas Tarmo » 18 Mai 2010, 17:13

pole nagu otseselt näinud põhjust liigutada kah
sry aga see lihtsalt minu arvamus. kes ikka tahab kirjutada, see saab igatmoodi hakkama, kes ei taha, see ei saa ka siis hakkama kui talle punane vaip ette lahti rullitakse

Kasutaja avatar
REIDAN
kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 21 Dets 2006, 02:50
Asukoht: PÄRNU

Re: mis värk on??

Postitus Postitas REIDAN » 24 Mai 2010, 00:34

REIDAN kirjutas:selleks et siin asja kirjutada peaaks otsene translist olema . mis automaatselt asja tõlgib. Kuigi se suht mõtetu asi siin , sory se minu lihtsalt arvamus . Ma pole siin kaua aega käinud aga teema pole aasta jooksul liikunud.
seda küll :lol: täesti nõus sinuga Tarmo . Ega ei olegi mõtted asja edasi liigutada. est enamus kontinget klubilisi on ikka eesti rahvusest. se ka tuleks sinna rohkem rõhku panna . võta mind näiteks ma ise vene rahvusest aga kui ikka soovin midagi teaada saada või mis iganes siis ikka lejan mooduse seda siit saada ka eesti keeles . Kõik on minu meelest väga ok .
SIERRA 2.0L 85KW. 89a.*ghia*.

Kasutaja avatar
Aivis
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: mis värk on??

Postitus Postitas Aivis » 24 Aug 2010, 23:38

Ma kiiruga käinud klubis läbi ja vabandan avalikult - Vabandust et olen ära kadunud... kiired ajad ja muud.
Üritan olla aktiivsem - kes mind mäletab - neile Tervisi soojad! :) Uuematele: "Tere tulemast!" :)
Põline kiviaegne igavikuline Sierra klubilane :D

Vasta